Velká cena Cavalletto 2021

11. 06. 2021 11:00

Obrázky: 2

Autor: EQCH redakce Foto: Gabriela Rotová Rubrika: Chov koní Počet přečtení: 117 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Asociace chovatelů miniaturních koní, z.s. za podpory Národní pony společnosti, z.s. a generálního partnera Jezdecké potřeby Cavalletto srdečně zde na další ročník Velké ceny Cavalletto!

Velká cena Cavalletto se bude konat ve dnech 19. – 20. června 2021 v prostorách areálu Chuchle Arena Praha. Součástí akce budou výstavní třídy na ruce, speciální výstavní třídy a sportovní soutěže.

Program:

Sobota: výstavní třídy na ruce, JZO, traily, kostýmová show, jumping

Neděle: speciální výstavní třídy, vozatajský parkur (NPS Cavalletto vozatajský šampionát), NPS NAES Trail šampionát, vozatajská drezura, podsedlová drezura, JZ.

Výstavní třídy budou otevřeny pro plemena minihorse a pro původní britská plemena koní, a to následujících kategorií: 

  • Mountain and moorland plemena: v této kategorii mohou být vystavována zvířata zapsaná v PK následujících plemen: shetlandský pony, velšský horský pony (A), velšský pony (B), dartmoorský pony, exmoorský pony, welšský pony v typu cob (C), velšský kob (D), fellský pony, daleský pony, connemara, new forest pony a highlandský pony.
  • Mountain and moorland part - bred: v této kategorii mohou být vystavována zvířata WPBr, PBConn, PBD, PBNF a PBDal (vysvětlení uvedeno výše) zapsaná ve kterékoliv uznané MM české i zahraniční plemenné knize, nebo v plemenné knize ČSP s požadovaným prokazatelným podílem příslušné registrované MM krve. KVH není omezena.
  • Ostatní původní britská plemena: otevřeno pro příslušníky plemen shire horse, clydesdale a drum horse a irský kob.

Rozhodčí pro plemeno minihorse: Jana Březinová
Posuzovatelka pro původní britská plemena: Iveta Lewingerová
V případě, že budou moci přijet posuzovatelé z Velké Británie, bude posuzovat paní Barbara Taylor Evans (původní britská plemena).
Rozhodčí pro drezurní soutěže: Michaela Pavlisová, Jan Jelínek
Ringstewardi: Rafífa Hamoudová, Sára Gregořicová
Ředitel akce: Eva Véghová

Více informací, přihlášky a propozice naleznete: zde

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com