V O2 areně odstartovaly soutěže CSI2*. Češi nechyběli mezi nejlepšími

19. 11. 2021 17:00, Aktualizováno 21. 11. 2021 10:34

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Kateřina Návojová Rubrika: Skokové ježdění Zdroj: Prague Playoffs Počet přečtení: 146 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Páteční závodní den při GC Prague Playoffs otevřela soutěž CSI2* s překážkami do 130 centimetrů. Převahu měli čeští jezdci, Janu Štětinovi a Lauře Najmanové se podařilo probojovat mezi elitní osmičku. Z vítězství se radoval Brit George Whitaker.

Zahajovací soutěž Medium Tour CSI2* se jela jako dvoufázové skákání na parkuru 130 centimetrů vysokém. Suverénní výkon podal George Whitaker, který s valachem Peanut dokončil v čase 30,08 vteřiny a odskočil ostatním soupeřům o více jak vteřinu.

Naopak na dalších místech rozhodovaly o pořadí setiny sekundy. Druhé místo nakonec uhájila švýcarská dvojice Géraldine Straumann a Thunder G Z s časem 31,41 sekundy. O čtrnáct setin pomalejší jízda vynesla třetí příčku Mii-Charlotte Becker z Německa. 

Nejlepší český výkon podal úřadující mistr České republiky Jan Štětina. S hřebcem Presley dokončil druhou fázi v čase 31,95 a obsadil sedmé místo. Jen o jednu pozici níže skončila mladá česká jezdkyně Laura Najmanová s La Frei. 

Kompletní výsledky naleznete zde.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com