St Leger a závěr dostihové sezóny...stanovisko Chuchle Areny Praha

20. 10. 2020 14:00, Aktualizováno 22. 10. 2020 13:56

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 274 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Pořadatel nejvýznamnějších výkonnostních zkoušek anglického plnokrevníka v ČR, Chuchle Arena Praha, považuje za absolutní prioritu dokončení série letošních klasických dostihů pro tříleté hřebce a klisny, tzn. uskutečnění dostihu St Leger.

To v současné situaci protiepidemických opatření není možné, a proto je 11. dostihový den z původního termínu 25. října odložen na neurčito. Propozice na tento dostihový den se ruší, s výjimkou dostihu č. 11201 (75. St Leger) - u tohoto dostihu zůstávají v platnosti dosud přijaté přihlášky s tím, že termín 4. zápisného a OSK bude přizpůsoben případnému náhradnímu datumu konání.

Počet a propozice dalších dostihů 11. dostihového dne, který by se uskutečnil v náhradním termínu, budou zveřejněny. Pořadatel je v jednání s Jockey Clubem ČR o uskutečnění St Leger, kdy vedle nalezení samotného termínu konání celé akce je nutné vyřešit také její financování (ceny dostihů a provozní náklady).

12. dostihový den s původním termínem 14. listopadu je zrušen bez náhrady.

V letošním velmi náročném roce se, navzdory mnoha přitěžujícím okolnostem, až dosud podařilo v Chuchle Areně Praha uspořádat všechny důležité dostihy, a to bez toho, aby byly kráceny jejich ceny.

Pevně doufáme, že i poslední z nejpodstatnějších chovatelských zkoušek sezóny 2020 bude mít svého vítěze.

Pro aktuální informace navštivte webové stránky Chuchle Arena Praha.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: