Sport a závody

 • ČT sport Žokej Jan Faltejsek vyhrál z šesti dostihů hned pět. V závěrečném odpoledni na východě Čech vyhráli s Night Moonem i Cenu města Pardubic. Favorit potvrdil, že má velmi silný závěr a v cílové rovince jednoznačně předčil většinu dostihu vedoucího Popinjaye. Přímý přenos vysílá web ctsport.cz.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 68x

 • Závěrečný dostihový mítink byl velkým dnem Jana Faltejska

  26. 10. 2021 09:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Jan Faltejsek Ve velkém stylu se s pardubickou sezonou rozloučil především žokej Jan Faltejsek. Do Závěrečného dostihového dne vlétl jako uragán, když zvítězil v pěti ze sedmi překážkových dostihů a poprvé od dubna roku 2012 se vrátil i do rovinového provozu.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 87x

 • E15.cz logo Parkuroví jezdci musejí své koně připravovat na závody bez přestávky. „Když člověk jezdí na kole a zrovna nezávodí, postaví kolo do rohu a nemusí si ho všímat. U koní to tak není,“ zdůrazňuje několiknásobný mistr České republiky a mistr Evropy mladých jezdců Aleš Opatrný. Pokud se úspěšný kůň vážně zraní nebo odejde do důchodu, jeho hodnota...

  Autor: Anna Křížková Skokové ježdění Přečteno: 129x

 • logo iSport Vítězství ve 131. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou přišlo Pavla Složila draho. Za nadměrné použití bičíku ve finiši s ryzákem Talentem dostal od Pořádkové komise pokutu 60 tisíc korun. Navíc přijde o licenci na další dva dostihové dny.

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 210x

 • Série Global Champions League 2021 vrcholí

  21. 10. 2021 09:00 − Zveřejněn před 7 dny

  Série Global Champions League 2021 vrcholí (Foto: Josef Malinovský) Ve čtvrtek začne dramatický boj o celkové prvenství v seriálu Global Champions League. Valkenswaard United mají titul na dosah, ale připravit je o něj mohou ještě Shanghai Swans. Další celky se utkají o přímý postup do semifinále Super Cupu v Praze.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 207x

 • Expres logo Hodně pikantní souboj přinesly víkendové parkurové závody ve slovenském Šamoríně. Do sedel se tam vyhouply krásné dcery dvou velmi dobře známých tatínků. Anna Kellnerová, která o toho svého za tragických okolností přišla, se na čtvrtmiliardovém koni Catch Me If You Can postavila Jessice Springsteenové.

  Autor: Štěpán Karlesz Skokové ježdění Přečteno: 209x

 • Pardubice uzavírají sezónu, vrací se Player a Kaiserwalzer

  20. 10. 2021 12:00 − Zveřejněn před 8 dny

  Player V sobotu se uzavře sezóna na naší centrální překážkové dráze v Pardubicích. Na programu je osmička dostihů, jejichž pole sice nejsou povětšinou početná, ovšem vrcholu programu kvalita neschází. V Ceně města Pardubic totiž dvojici účastníků Velké pardubické, jejichž naděje před necelými dvěma týdny vyhasly na Taxisu, vyzvou talentovaní zástupci...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 139x

1 2 3 642

Nejčtenější články