Spolek přátel a chovatelů koní čisté španělské rasy je tu pro vás

15. 10. 2020 16:00

Obrázky: 1

Rubrika: Chov koní Počet přečtení: 735 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Milovníci španělských koní zbystřete. I přes letos celkem složitou situaci měnící se každým dnem, Spolek přátel a chovatelů koní PRE (dále jen Spolek) nezahálí a je tu pro vás. Letošní rok je plný změn, ale my se snažíme, aby změny byly pouze příjemné. A k tomu určitě aktivní fungování patří.

Pokud jste chovateli, majiteli či obdivovateli plemene Pura Raza Espaňola, jistě jste již postřehli, že Spolek navazuje na dlouholeté fungování a snaží se pokračovat v úspěšné podpoře plemene a chovu u nás v České republice a také na Slovensku. Členství ve Spolku není podmíněno vlastnictvím koně a je tedy možné „být v obraze“ i přes to, že se aktuálně nemůžete ve stáji těšit ze svého koně snů.

Členům již nyní poskytujeme rozsáhlé poradenství, a to jak s přepisem koní, vyřízením všech potřebných dokumentů, ale také s chovem a osobností španělského koně jako takového. Dále jsou členové pravidelně informováni o dění v ANCCE a o všech vydávaných článcích, které jsou překládány do češtiny, aby byly dostupné pro všechny. V příštím roce, pokud tomu situace dovolí, je plánován svod koní a také první výstava se španělskými posuzovateli pro ANCCE.

Spolek také nezapomíná na vzdělávání svých členů, a tak jsou již v plánu vzdělávací semináře či webináře. A všem, kteří ještě váhají, zda je španělský kůň tím pravým, nabízíme možnost osobního poznání jejich srdečné povahy i všestranné využitelnosti pod sedlem.

Aktivní členové zajisté ocení informovanost, přehlednost i funkční spolupráci, ale i finanční zvýhodnění na plánovaných akcích. A jako bonus pro všechny bude i společná podpora chovu a chovatelské základny, která nám umožní prezentovat úspěchy chovu PRE koní u nás v České republice.

Pokud se přihlásíte do konce tohoto roku, dostanete jako dárek tričko s logem Spolku. Cena členství je 1000 Kč za chovatele a 500 Kč (800 Kč v případě, že máte též zájem o tričko s logem) pro přátele Spolku přátel a chovatelů koní PRE.

Více informací naleznete na FB stránkách Spolku chovatelů PRE, kde naleznete i aktuální představení prezidenta a představenstva, anebo nás můžete kontaktovat mailem na spolekpre@seznam.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com