Soutěžíme s AGROBS! – Známe výherce!

26. 06. 2020 11:00

Obrázky: 23

Autor: EQCH redakce Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 4168 Počet komentářů: 2 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Kdo vyhrál?? // Soutěž končí 25. 6. ve 23:00 hodin! // Soutěž prodloužena!! // Že vám to nic neříká? Ale kdeže… na oblíbené soutěže s krmivy GLORD si jistě vzpomenete ;) A Agrobs patří do jedné rodiny! Jsou to vysoce kvalitní krmiva bez plísní a prachu, vhodné pro citlivé, alergické a dušné koně. Pojďme na ně mrknout podrobněji a hlavně – zasoutěžit si o ně!

AKTUALIZACE 26. 6.

Včera v nočních hodinách skončilo hlasování-lajkování v naší soutěži s AGROBS.

Lajkování bylo napínavé do poslední chvíle, první tři místa jsou dost těsná…

PRE ALPIN Aspero – řezanku vyhrávají:

 • Zuzana Dosedělová 73
 • Eva Burdová 67
 • Denisa Ondráčková 66

Tříkilogramové pamlsky GLORDIES mix poputují autorům fotek, které obdržely pochvalné lajky v počtu:

 • Irena Dosedělová 50
 • Tomáš Přikryl 41
 • Petra Zemanová 38

A na menší balení pamlsků GLORDIES se mohou těšit:

 • Sabrina Kneřová 35
 • Iveta Nejedlá 33
 • Pavlína Kalincová 31

30 vašich lajků ještě obdržela fotografie Matyldy Růžičkové:

Výhercům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALIZACE 23. 6.

Soutěžní fotografie můžete lajkovat do čtvrtka 25. 6. 23:00 hodin. Vítěze vyhlásíme v pátek 26. 6.

 

AKTUALIZACE

SOUTĚŽNÍ ALBUM ZDE

Lajkujte, komentujte, sdílejte! Soutěž je prodloužena, stále můžete zasílat fotografie svých šikulů...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agrobs je rodinná firma, která se začala počátkem 90. let specializovat na krmiva pro koně. Krmiva Agrobs se vyznačují unikátní kvalitou díky svému zpracování, které začíná již v přísné kontrole a každoročních analýzách půdy – podhůří Alp, kde půda má ideální poměr vápníku a fosforu – a rostlin, které se používají pro výrobu krmiv.

Agrobs je bezpečné krmivo s certifikátem FEED SAFETY ASSURANCE (garance bezpečnosti krmiva).

Jedním z nejoblíbenějších produktů ze sortimentu Agrobs je Alpengrün Mash – Zelený alpský mash, krmivo vítězů! Unikátní složení s probiotickou vlákninou prospívá i metabolicky citlivým koním, pozitivně působí na poruchy trávení a pomáhá při průjmových stavech.

Obdobnou „bombou“ mezi krmivy je i AlpenGrün MÜSLI – Alpské zelené müsli bez jádra a umělých přísad. Je vhodné pro všechny koně a unikátním způsobem obohacuje denní krmnou dávku!

Krmiva Agrobs nabízí také ucelenou nabídku pro koňské seniory – ať už je to Horse Alpin Senior (doplňkové krmivo pro seniory a koně s problémy se žvýkáním) nebo Agrobs Senior Mineral.

Za pozornost též stojí PRE ALPIN Aspero – řezanka; skládá se z více než 60 druhů různých lučních trav a bylin z bavorských Alp, které se sklízejí v pravý čas a jsou sušené v moderním teplovzdušném zařízení. Řezanka s hrubou strukturou má pozitivní vliv na zažívání, protože podporuje žvýkání.

A jdeme si zahrát!

Co je váš kůň ochotný udělat pro pamlsek?

Známe to všichni, co všechno jsou naši miláčci schopní udělat pro trs trávy nebo ňaminku v ruce… Ukažte nám toho vašeho šikulu!

Proberte archivy, pořiďte fotky a pochlubte se!

Pošlete nám soutěžní fotografii na soutez@equichannel.cz. Sami si pak v galerii na našem Facebooku vyberete ty NEJ!

A ještě jeden úkol pro vás máme!

Napište nám (do e-mailu spolu se soutěžní fotkou), který produkt z dílny AGROBS by se vám nejvíce hodil a proč! Třeba nás vaše odpověď zaujme a produkt vám pošleme ;)

 

O co se hraje?

 

Pravidla soutěže:
 • Soutěž probíhá od vyhlášení 31. května 2020 do 14. června 2020 do 22 hodin.
 • Jednu vlastní fotografii (tzn. jste autorem uvedené fotografie) pošlete na soutěžní e-mail soutez@equichannel.cz; uveďte své jméno a adresu.
 • Vyhrává 9 fotografií, o vítězích rozhoduje počet lajků v soutěžní galerii na Facebooku EQUICHANNELu.cz.
 • Výherci budou zveřejněni na webu EQUICHANNEL.cz dne 15. června 2020.
 • Zúčastnit se může každý čtenář webu EQUICHANNEL.cz, výhra není vázána na registraci.
 • Ze soutěže jsou vyloučeni pracovníci redakce EQUICHANNEL.cz i zástupci GLORD.cz, jakož i jejich rodinní příslušníci.
 • Pořadatelem soutěže je GLORD.cz

Soutěž vám přináší firma GLORD.cz ‒ krmiva pro koně, výhradní distributor vysoce kvalitních přírodních produktů pro koně. Českým a slovenským zákazníkům představuje výrobky rodinné firmy ALLKRAFT - URKRAFT Leinmanufaktur, Eiserbeck Naturprodukte UG - výroba unikátního lněného oleje a pokrutin metodou lisování za studena, v potravinářské kvalitě; a Agrobs GmbH - výrobce vysoce kvalitních krmiv pro koně, bez plísní a prachu z vlastní produkce trávy, která se skládá z více než 60 druhů trav a bylin. Zdravou odměnou pro vaše čtyřnohé kamarády budou pamlsky značky GLORDIES dochucovanými pouze přírodními přísadami. Nově najdete v sortimentu také produkty rakouské rodinné firmy SIGLHORSE, pro kterou jsme se stali výhradním distributorem pro ČR a Slovensko.

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

 • 1. pipilota

  Trápený?

  07:04 - 27. 06. 2020

  Chudák zvíře na 4. fotce odshora - s tím dřevem mezi ušima a mrkví na provázku. Diskuze odsuzující takový přístup ke zvířeti byla už na FB během soutěže. Fakt, že takováhle fotka nebyla ze hry vyřazen a naopak se ještě umístila je hodně smutná výpověď o stavu mysli lidí co hlasovali. Opravdu se mě to nepříjemně dotklo. Agrobs jsem si nyní zařadila jako firmu které na koních nezáleží. Pipi

 • 2. Filip Tesař

  Taky se mi nelíbí

  14:12 - 29. 06. 2020

  Reaguje na 1.

  Taky se mi ta fotka nelíbí. Líbí se mi kůň na první fotce, ale nelíbí se mi to ležení mezi nohama (Zuzana Dosedělová). Ať si to lidi dělaj, ale takhle to propagovat... Stání v kyblících je hezká ukázka toho, co Matylda Růžičková s tím koněm dokáže, ale taky to není věc, která by si zasloužila takovouhle reklamu. A i když patřím mezi lidi, co nepoužívaj pro koně slovo "parťák" a otevřeně tvrdím, že koně jsou naši sluhové (my rozhodujeme, co bude, oni musí poslouchat), tak fotku, jako má Sabrina Kneřová, bych se asi styděl zveřejnit. Kůň na vodítku, co se natahuje pod ohradu pro zelený - předpokládám, že to má bejt asi vtipný.

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com