Přidávání a správa uživatelských údajů (inzeráty, akce, články...)

Kde se co ovládá se dozvíte právě zde. Jaké možnosti má registrovaný uživatel, kde a jak přidat například inzerát, subjekt do adresáře, vlastní akci nebo dokonce článek.. a jak pak tyto své záznamy editovat a smazat.

Všechno, co chcete na náš web vložit, uděláte pohodlně z jednoho místa - ze svého medailonku. Pokud se tedy ptáte, kde vložit inzerát nebojak přidat svou stáj či penzion do adresáře subjektů, zde je odpověď.


1. Krok

Přihlašte se do systému (neregistrovaní uživatelé se musí nejdříve zaregistrovat).

Jak se zaregistrovat a jak se přihlásit

 

2. Krok

Najeďte kurzorem na tlačítko se svojí přezdívkou vpravo nahoře, ale neklikejte. Rozbalí se vám „bublina" s nabídkou:

rozbalené menu s nabídkou správy uživatelských záznamů

  • Moje články - kliknutím na tuto možnost se vám otevře stránka s přehledem vašich článků a s možností vkládat články na Equichannel.cz. Podrobnosti ke vkládání článků.
  • Můj adresář - kliknutím na tuto možnost se vám zobrazí stránka s přehledem všech vámi vložených subjektů (jízdárny, obchody, firmy aj.) do Adresáře a s možností je editovat i vkládat subjekty nové. Postupujte podle nápověd a vyplňte všechna okénka formuláře.
  • Moje akce - kliknutím na tuto možnost můžete vkládat a editovat vámi vložené akce v Kalendáři.
  • Moji koně - tímto odklikem se dostáváte na stránku, kde můžete vložit informace o svých koních - jimiž se prostřednictvím svého medailonku můžete pochlubit dalším přihlášeným uživatelům.
  • Moje inzeráty - prostřednictvím tohoto odkliku můžete bezplatně vkládat a editovat vámi vložené inzeráty v sekci Inzerce. Opět pouze jednoduše vyplňujete položky ve formuláři.
  • Moje odkazy - EQCH spravuje velmi rozsáhlou databázi odkazů na vaše weby, do níž můžete prostřednictvím tohoto odkliku přidat i odkaz na své nebo oblíbené webové stránky.
  • Kontaktní údaje - kliknutím na tuto možnost se dostáváte na formulář Kontaktní údaje, kam můžete vkládat vše, co o sobě chcete sdělit přihlášeným uživatelům prostřednictvím svého medailonku (informace o formuláři Kontaktní údaje najdete na této stránce).
  • Uživatelé - kliknutím na tuto možnost se vám zobrazí stránka s přehledem všech registrovaných aktivních uživatelů, včetně zobrazení jejich stavu online/offline, možností kliknout si na jejich medailonky i vyhledávat konkrétní uživatele podle jména, e-mailu či přezdívky a seřadit je podle zadaných parametrů (informace o vyhledávání na Equichannelu).

Další informace

Základní filozofie webu

Registrace, přihlašování, identifikace uživatelů

Vkládání a správa článků

Vyhledávání na Equichannelu

Připojené obrázky