Pražským zimním favoritem se stal Zamico

9. 11. 2021 10:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv Chuchle Arena Praha Rubrika: Dostihy Zdroj: Chuchle Arena Praha Počet přečtení: 309 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Programem sedmi dostihů skončila v sobotu 6. listopadu letošní sezóna v Chuchle Areně Praha. Vrchol letošního jedenáctého odpoledne, 5. Pražský zimní favorit, představil devět dvouletých nadějí a přinesl triumf českému chovu.

Druhý plný zásah v řadě si jistě o délku a tři čtvrtiny připsal potřetí v kariéře startující syn vítězky Oaks 2009 Rabbit Zamindar Zamico (ž. Línek, tr. Petrlík, maj. a chov. Rabbit Trhový Štěpánov), jemuž nejblíže skončil nedávný slušovický vítěz American Charlie a až za ním finišovala dvojice největších favoritů Josephino a Hello Hola Hay.

Dvě z rámcových položek opanoval Bauyržan Murzabajev, někdejší trojnásobný český šampión, který letos dosáhne na třetí titul i v Německu, a splnil tak roli jezdecké hvězdy dne. Dvakrát se vítězně prosadil také žokej Martin Laube, jenž tak korunoval svůj skvělý závěr sezóny, kdy v průběhu čtyř dostihových dnů dosáhl deseti prvenství. Double zaznamenali také trenér Allan Petrlík a stáj Rabbit Trhový Štěpánov.

Výsledkové listiny naleznete zde.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com