Skokové ježdění

 • logo iSport Patří mezi velké talenty sportu, který se dostal do povědomí díky miliardáři Petru Kellnerovi a podniku Global Champions Prague Playoffs. Nález kokainu však na renomé parkurové jezdkyně Sáry Vingrálkové způsobil šrámy. V rozhovoru pro Sport se vrací ke sporným bodům případu i k tomu, jak ho prožívá. „Je mi líto, jak to lidé řeší....

  Autor: Štěpán Filipek Skokové ježdění Přečteno: 68x

 • Extra.cz logo Anna Kellnerová (24), dcera tragicky zahynulého Petra Kellnera (†56), toho pro propagaci parkurového skákání v ČR udělala tolik jako málokdo. Málo se ale ví, že i za cenu osobních obětí. Podle doporučení lékařů by totiž na svém koni za čtvrt miliardy, ale ani na dalších ze stáje, neměla vůbec jezdit.

  Autor: David Zápal Skokové ježdění Přečteno: 187x

 • Velký bílý: Calvaro V

  2. 04. 2021 10:00 − Zveřejněn před 14 dny

  Calvaro V Dokonalý a elegantní pohyb mohutného těla, zdánlivý klid před explozí nakumulované energie, která jako by přišla odnikud. Popis sedí na obávaného obyvatele oceánů, ale také na celebritu parkurových kolbišť 90. let – Calvara V. Zavzpomínejme si na parkurové devadesátky…

  Autor: Michaela Burdová Skokové ježdění Přečteno: 587x

 • Anna Kellnerová: Baví mě překonávání překážek

  19. 03. 2021 06:00 − Zveřejněn před 28 dny

  Anna Kellnerová se účastnila i Českého skokového poháru, zde s Carpe Diem af Pan v Hořovicích 2015 Po roce by se v březnu měl v Dauhá po roční pauze rozjet kolotoč Global Champions League a Longines Global Champions Tour. České barvy v něm hájí již od roku 2017 sympatická Anna Kellnerová. Na rozhovor pro Jezdectví si udělala čas během závodění ve španělské Olivě.

  Autor: Pavla Růžičková Skokové ježdění Přečteno: 1433x

 • CSIO3* Prague Cup 2020 Přípravy na dvoje mezinárodní parkurové závody plánované na přelom dubna a května v Chuchle Areně Praha jsou v plném proudu. Nejprve proběhne od 29. dubna do 2. května Světový pohár CSI2*-W Prague Arena a poté od 6. do 9. května Pohár národů CSIO3* Prague Cup.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 109x

 • iROZHLAS Fanoušci českého parkuru se na začátku týdne dočkali rozuzlení kauzy reprezentantky Sáry Vingrálkové. Osmnáctileté reprezentantce hrozil kvůli pozitivnímu testu na přítomnost kokainu v těle až několikaletý distanc. Rozhodčí komise českého olympijského výboru ale nyní jezdkyni udělila terapeutickou výjimku. Dokument má server iROZHLAS.cz k dispozici.

  Autor: Michal Markup Skokové ježdění Přečteno: 236x

1 2 3 149


Nejčtenější články