Olympijské hry

 • Český rozhlas Jezdec všestrannosti Miloslav Příhoda ještě před rokem o olympiádě nepřemýšlel a teď se chystá na náročnou cestu do Tokia. Jeho kůň Ferreolus v létě poprvé v životě poletí letadlem a v Japonsku ho čeká souboj s těmi nejlepšími na světě. V Olympijském podcastu Radiožurnálu přibližuje Příhoda cestu za svým snem.

  Autor: Jakub Marek Olympijské hry Přečteno: 781x

 • Jezdec Příhoda: Je těžké se připravovat, protože nic není jisté

  17. 03. 2020 08:00 − Zveřejněn před 315 dny

  ČT sport Opatření proti novému typu koronaviru ruší nebo pozastavují téměř všechny sportovní soutěže napříč celým světem. Komplikace řeší i Miloslav Příhoda, český reprezentant v jezdecké všestrannosti, který musí měnit harmonogram přípravy na olympijské hry v Tokiu. Na ty se snaží kvalifikovat i další jezdec Miroslav Trunda.

  Autor: ČTK Olympijské hry Přečteno: 802x

 • Jak poletí na olympiádu koně? 18 hodin přes Dubaj, letenka za 600 tisíc

  25. 02. 2020 09:00 − Zveřejněn před 336 dny

  logo iSport Český parkurový tým se po 84 letech objeví na olympiádě! Téhle slávě však předchází i praktické otázky. A nepatří mezi ně jen to, kdo budou tři šťastní, kteří do olympijské soutěže nastoupí. Jde i o to, jak dostat koně do Tokia. Dalekou cestu zmapoval web Jezdci.cz. Všichni evropští koně poletí do Japonska z belgického Lutychu, Česká jezdecká federace...

  Autor: ija Olympijské hry Přečteno: 705x

 • logo iSport Česká republika může mít kromě parkurového týmu na olympiádě v Tokiu i dva jezdce v disciplíně všestrannost, tedy military. Informaci přinesl web Jezdci.cz. S účastí Miloslava Příhody Česká jezdecká federace počítala už dříve, podle zprávy, kterou mezinárodní federace FEI zveřejnila 17. února, náleží Česku ještě jedno místo.

  Autor: ija Olympijské hry Přečteno: 680x

 • logo iSport Situace českého parkurového týmu, který začátkem roku senzačně získal možnost startovat na olympiádě v Tokiu, se mírně komplikuje. Důvodem je ale šťastná událost. Jedna z jeho členek, Zuzana Zelinková, je těhotná! Vzhledem k pozastavené činnosti Emmy Augier de Moussac tak ve hře zůstávají Anna Kellnerová, Aleš Opatrný, Ondřej Zvára a Kamil Papoušek. Do...

  Autor: ija Olympijské hry Přečteno: 791x

 • Nadšení z olympijské šance. Opatrný mění plány, koně málem prodal

  13. 01. 2020 12:00 − Zveřejněn před 379 dny

  logo iSport Zpráva o tom, že český parkur bude mít po 84 letech zastoupení na olympiádě, nadchla i Aleše Opatrného. O kvalifikaci se musí teprve poprat, věří však, že to bude spíš formalita.

  Autor: Ivana Jakoubková Olympijské hry Přečteno: 996x

 • V paradrezuře bude o letenku do Tokia usilovat Anastasja Vištalová Ve třech disciplínách budou čeští jezdci v tomto roce bojovat o kvalifikaci na olympijské hry 2020. Čeští reprezentanti budou o místenku pro Tokio usilovat v parkurovém skákání, ve všestrannosti a v drezuře. Aspirovat budou také na paralympijské hry v disciplíně paradrezura.

  Autor: Tisková informace Olympijské hry Přečteno: 1088x

1 2 3 11

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: