Olympijské hry

 • Sport.cz logo Tlak na Mezinárodní olympijský výbor roste, ozývá se stále více hlasů požadující odložení olympijských her v Tokiu. A šéf MOV Thomas Bach poprvé veřejně přiznal, že ve hře je varianta přesunu na jiný termín.

  Autor: Sport.cz Olympijské hry Přečteno: 696x

 • Český rozhlas Jezdec všestrannosti Miloslav Příhoda ještě před rokem o olympiádě nepřemýšlel a teď se chystá na náročnou cestu do Tokia. Jeho kůň Ferreolus v létě poprvé v životě poletí letadlem a v Japonsku ho čeká souboj s těmi nejlepšími na světě. V Olympijském podcastu Radiožurnálu přibližuje Příhoda cestu za svým snem.

  Autor: Jakub Marek Olympijské hry Přečteno: 846x

 • Jezdec Příhoda: Je těžké se připravovat, protože nic není jisté

  17. 03. 2020 08:00 − Zveřejněn před 395 dny

  ČT sport Opatření proti novému typu koronaviru ruší nebo pozastavují téměř všechny sportovní soutěže napříč celým světem. Komplikace řeší i Miloslav Příhoda, český reprezentant v jezdecké všestrannosti, který musí měnit harmonogram přípravy na olympijské hry v Tokiu. Na ty se snaží kvalifikovat i další jezdec Miroslav Trunda.

  Autor: ČTK Olympijské hry Přečteno: 866x

 • Jak poletí na olympiádu koně? 18 hodin přes Dubaj, letenka za 600 tisíc

  25. 02. 2020 09:00 − Zveřejněn před 416 dny

  logo iSport Český parkurový tým se po 84 letech objeví na olympiádě! Téhle slávě však předchází i praktické otázky. A nepatří mezi ně jen to, kdo budou tři šťastní, kteří do olympijské soutěže nastoupí. Jde i o to, jak dostat koně do Tokia. Dalekou cestu zmapoval web Jezdci.cz. Všichni evropští koně poletí do Japonska z belgického Lutychu, Česká jezdecká federace...

  Autor: ija Olympijské hry Přečteno: 757x

 • logo iSport Česká republika může mít kromě parkurového týmu na olympiádě v Tokiu i dva jezdce v disciplíně všestrannost, tedy military. Informaci přinesl web Jezdci.cz. S účastí Miloslava Příhody Česká jezdecká federace počítala už dříve, podle zprávy, kterou mezinárodní federace FEI zveřejnila 17. února, náleží Česku ještě jedno místo.

  Autor: ija Olympijské hry Přečteno: 735x

 • logo iSport Situace českého parkurového týmu, který začátkem roku senzačně získal možnost startovat na olympiádě v Tokiu, se mírně komplikuje. Důvodem je ale šťastná událost. Jedna z jeho členek, Zuzana Zelinková, je těhotná! Vzhledem k pozastavené činnosti Emmy Augier de Moussac tak ve hře zůstávají Anna Kellnerová, Aleš Opatrný, Ondřej Zvára a Kamil Papoušek. Do...

  Autor: ija Olympijské hry Přečteno: 845x

1 2 3 11

Nejčtenější články