O nás

Web EQUICHANNEL.cz byl spuštěn v roce 1997. Naším posláním je přinášet vám kvalitní nformace, rozšiřovat obzory, ukazovat cesty.

 • Autoři a redakce

  Seznamte se s lidmi, kteří pro vás EQUICHANNEL.cz připravují.

 • Ceník služeb - INZERUJTE u nás!

  EQUICHANNEL.cz vám nabízí přesně cílenou propagaci v sektoru chovu koní a jezdectví.

 • Jak psát pro EQUICHANNEL.cz

  Rádi píšete a máte co druhým sdělit? Skvělé! Můžete psát své články pro EQUICHANNEL!

 • Vydavatelské údaje

  EQUICHANNEL.cz je pravidelně vycházející magazín, registrovaný jak s ISSN, tak u ÚOOÚ ČR.

 • Kontakt

  Chcete-li naší redakci cokoliv vzkázat, zde je prostor pro rychlé odeslání zprávy přímo z webu. Informujte nás o novinkách ve vašem okolí, o zajímavých lidech a ovšem, co se vás a vašeho soužití s koňmi dotýká. Vaše náměty vítáme a děkujeme za ně.

Od roku 1998 celých 11 let provozovalo EQUICHANNEL.cz stejnojmenné občanské sdružení. V průběhu let jsme navázali spolupráci s mnoha novými autory a redakcemi v Čechách i v zahraničí a tento vývoj vyústil v roce 2005 v realizaci společného webu EQUICHANNELu a časopisu Jezdectví. Po rozpuštění sdružení jsme se ale rozhodli jít opět vlastní cestou, v duchu nezávislého obsahu webu, který se nebojí změn v myšlení, novinek ani odbornějších či kontroverzních témat.

EQUICHANNEL.cz je od počátku existence oficiálně registrovaným periodikem s ISSN 1213-0737.

certifikát pro EQUICHANNEL.czV roce 2010 zařadila Národní knihovna EQUICHANNEL.cz do databáze sledovaných a archivovaných zdrojů. Stali jsme se tak se svými původními, na míru psanými články, trvalou součástí národního kulturního dědictví.

Naše činnost se neomezuje pouze na tvorbu a publikaci článků. Dobré myšlenky uvádíme v život a zajímají nás vaše názory. Vaše otázky či starosti můžeme přetavit v článek, užitečný všem. Ozvěte se nám!  (Jak nás kontaktovat co nejjednodušeji?)

V roce 2008 se novým vydavatelem EQUICHANNELu stala Helena Görnerová (viz vydavatelské údaje). Obsah tohoto webu připravuje několikačlenná redakční rada, složená přímo z jezdců, chovatelů a odborníků v oblasti veterinární péče, výcviku nebo například etologie. (Kdo je členem redakce?) Ta zajišťuje, aby obsah byl na požadované odborné úrovni, pestrý, vyvážený a hlavně přínosný pro praktický život lidí kolem koní.

Po dvaceti letech provozu zůstává naše mise stále pevně daná. Přinášet kvalitní informace, povzbuzovat vás k růstu - a samozřejmě - užívat si společnosti koní!

Děkujeme, že nás čtete! :)