Nehody a prevence

 • Dívka u Prahy spadla z koně, který ji pak zavalil

  1. 09. 2020 13:00 − Zveřejněn před 50 dny

  Novinky.cz logo Vážné zranění utrpěla v úterý dopoledne mladá jezdkyně v obci u Prahy. Během jízdy na koni spadla a zvíře dopadlo na ni. Na pomoc jí přiletěl záchranářský vrtulník.

  Autor: ok, jap Nehody a prevence Přečteno: 330x

 • V Dubí se procházeli koně po silnici, sami se vrátili do výběhu

  31. 08. 2020 19:00 − Zveřejněn před 51 dny

  Deník.cz Už jste někdy potkali koně na silnici? V Dubí to bylo před pár dny možné! Stádo koní se tam prohánělo po silnici zcela bez dozoru. Všiml si jich řidič, který projížděl po ulici Novosedlická ve směru od hřbitova.

  Autor: Zdeněk Traxler Nehody a prevence Přečteno: 174x

 • iDNES.cz Policisté v pátek dopadli žháře, kteří zakládali požáry ve Vratislavicích nad Nisou. Naposledy hořely balíky sena v pátek ráno. Dva muži a jedna žena se ke všem čtyřem požárům přiznali. Jeden z podezřelých mužů je navíc dobrovolným hasičem. Chtěl se vyhnout své civilní práci a naopak získat odměny za zásahy.

  Autor: hop Nehody a prevence Přečteno: 173x

 • Stádo koní uteklo a zablokovalo cestu mezi Ostravou a Opavou

  28. 08. 2020 14:00 − Zveřejněn před 54 dny

  Polar.cz logo Dopravní komplikace ve středu odpoledne způsobilo stádo koní, které uteklo svým majitelům a dostalo se na cestu spojující Opavu a Ostravu. Řidiči si začali posílat varování, fotografie a videa na sociální síti Facebook. Žádnému ze zvířat se nic nestalo a incident se obešel bez nehody.

  Autor: Polar.cz Nehody a prevence Přečteno: 265x

 • Za pád z koně chtít odškodnění právo umožňuje. Ale co morálka?

  18. 08. 2020 10:00 − Zveřejněn před 64 dny

  Měšec.cz logo Vždy vás lákala představa, jak koukáte na svět z koňského hřbetu. Rozhodnete se tak, že si zaplatíte několik lekcí v jezdecké škole. Jste ale úplní začátečníci, a tak nevíte, jak se kůň ovládá. Neznáte ani pojmenování všech částí celého postroje a potřebujete podrobné vedení instruktora. V sedle ale svou neznalostí snadno i přes jeho pokyny uděláte...

  Autor: Veronika Doskočilová Nehody a prevence Přečteno: 248x

 • Na tramvajovou zastávku přiběhl kůň, odchytila ho žena z ranče

  17. 08. 2020 20:00 − Zveřejněn před 65 dny

  iDNES.cz Cestující na konečné zastávce tramvajové linky 4 v Brně měli ve čtvrtek dopoledne nezvyklou společnost. Doběhl tam totiž kůň, ale nezdržel se dlouho. Za chvíli se vydal dál po cestě mezi rodinnými domy. Na pomoc přijela hlídka strážníků i žena z nedalekého ranče.

  Autor: vh Nehody a prevence Přečteno: 262x

 • Nerozbijte si svého veterináře

  17. 08. 2020 06:00 − Zveřejněn před 65 dny

  Zda dokážete nespolupracujícího pacienta ošetřit, nebo ho naučit spolupracovat, záleží do značné míry na vaší šikovnosti a zkušenostech s koňmi Bezpečnost je velké a stále aktuální téma při jakékoliv práci s koňmi, veterinární ošetření nevyjímaje. Věděli jste, že podle studie provedené ve Velké Británii je práce koňského veterináře co do počtu pracovních úrazů nejnebezpečnější civilní profesí?

  Autor: Kateřina Junghansová Nehody a prevence 2 Hodnocení: 5.0000 Přečteno: 1504x

1 2 3 23

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: