Národní hřebčín sklidil v Neustadt (Dosse) zasloužený potlesk

29. 09. 2021 17:00

Obrázky: 2

Autor: Tisková informace Foto: Archiv NH Kladruby nad Labem Rubrika: Chov koní Zdroj: NH Kladruby nad Labem Počet přečtení: 337 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Starokladrubští koně a jezdci z Národního hřebčína Kladruby nad Labem sklidili v Německu v Neustadt (Dosse) zasloužený potlesk.

Zástupci národního hřebčína vystupovali v sobotu 18. a 25. září 2021 v rámci tradiční Hengstparade. Dne 18. září předvedl František Kollert čtyřspřeží starokladrubských vraníků a v sobotu 25. září se předvedli koně z národního hřebčína hned dvakrát.

Jiří Nesvačil jun. nejprve předvedl klasické osmispřeží bílých starokladrubských hřebců, v druhé polovině programu předvedli Jakub Mack a opět Jiří Nesvačil jun. dvě čtyřspřeží v ukázce "rychlá kola".

Pozvání k účasti v tomto slavnostním programu je prestižní záležitostí v tomto roce ještě umocněnou oslavou stého výročí pořádání Hengstparade v tomto brandenburském hřebčíně a hřebčinci.

www.nhkladruby.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com