Národní hřebčín na soutěžích spřežení v maďarském Vescés

8. 06. 2021 09:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv NH Kladruby nad Labem Rubrika: Spřežení Zdroj: NH Kladruby nad Labem Počet přečtení: 122 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Ve dnech 3.–6. června 2021 proběhly mezinárodní závody spřežení v maďarském Vescési, kterých se účastnila i spřežení NH Kladruby nad Labem.

Z reprezentantů národního hřebčína se mezinárodní soutěže CAI3*-H4 účastnil se čtyřspřežím starokladrubských koní Jiří Nesvačil jun., v kategorii CAI2*-H2 startovali s dvojspřežím běloušů Michaela Chylíková a s dvojspřežím vraníků Petr Novák.

Ve čtvrtek a v pátek absolvovala spřežení drezurní zkoušku. Jiří Nesvačil jun. obsadil v této dílčí disciplíně mezi dvaceti šesti startujícími šesté místo se ziskem 50,98 tr. b. Z důvodu zranění koně v sobotním maratonu musel ze soutěže bohužel odstoupit.

Petr Novák a Michaela Chylíková jeli do Maďarska získat zkušenosti ze zahraničních závodů. V národní soutěži kategorie dvojspřeží se Michaela Chylíková umístila na 28. místě a Petr Novák na 32. místě.

 

Fotogalerii z pátečních drezurních zkoušek naleznete zde.

Video ze soutěží můžete zhlédnout na FB stránkách NH Kladruby nad Labem.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com