London Knights i bez Mahera poprvé vyhráli parkurový Super Cup v Praze

25. 11. 2021 10:00

Obrázky: 1

Autor: iDNES.cz, ČTK Rubrika: Skokové ježdění Zdroj: iDnes.cz Počet přečtení: 137 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

London Knights poprvé vyhráli parkurový Super Cup při Prague Playoffs. Ve finále Global Champions League triumfovali i bez olympijského vítěze Bena Mahera, který v sobotu skončil třetí v Super Grand Prix. Dvojčata Oliviera a Nicolu Philippaertsovy stejně jako v semifinále v sestavě doplnila Emily Moffittová, která se stala první ženou ve vítězné sestavě Super Cupu. Český tým Prague Lions s Annou Kellnerovou skončil v semifinále sedmý a do šestičlenného finále nepostoupil.

Velký krok k vítězství udělali Rytíři z Londýna v prvním kole, kdy nasbírali jen sedm trestných bodů a měli tříbodový náskok před Paris Panthers. Na průběžném třetím místě se usadili Berlin Eagles. Ve finálovém kole se velmi málo chybovalo a pořadí na stupních vítězů se nezměnilo. Všichni tři jezdci Knights zajeli čistě a tým si rozdělí prémii 1,2 milionu eur (30,5 milionu korun).

Celý článek přináší iDnes.cz: London Knights i bez Mahera poprvé vyhráli parkurový Super Cup v Praze