Licentace hřebců, předvýběr mladých hřebečků a přehlídka plemenných hřebců Shetland pony 2021

15. 02. 2021 09:00, Aktualizováno 19. 02. 2021 15:22

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Chov koní Počet přečtení: 166 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Svaz chovatelů shetlandských pony, z.s. pořádá dne 21. 2. 2021 v areálu ZH Písek licentaci hřebců, předvýběr mladých hřebečků a přehlídku plemenných hřebců shetland pony.

Licentace hřebců je určena pro hřebce, jejichž majitelé mají zájem o zařazení hřebce do plemenitby. Podmínky pro přihlášení k licentaci dle metodiky licentace. Hřebci přihlášení k licentaci mají nárok na proplacení nákladů na dopravu.

Předvýběr mladých je určen pro mladé hřebce, komise uděluje doporučení pro budoucí licentaci.

Přehlídka plemenných hřebců shetland pony je otevřena pro všechny plemenné hřebce shetland pony s českou licencí.

Prosíme všechny majitele a držitele plemenných hřebců SHP, aby zvážili účast na této prestižní akci. Využijte možnosti bezplatné prezentace vašich svěřenců před připouštěcí sezónou 2020, mohla by to být velice dobrá reklama vašeho plemenného hřebce před nastávající připouštěcí sezónou ve velice atraktivním prostředí ZH Písek. Záznam z akce bude na Equi TV a také bude pro přehlídku připraven katalog se základními údaji o hřebcích včetně fotografií a krátkého komentáře ke každému hřebci.

Přehlídka hřebců SHP bude součástí velké akce "II. PŘEDVÝBĚRU HŘEBCŮ DO PLEMENNÉ KNIHY ČESKÉHO TEPLOKREVNÍKA", která proběhne 19.-21. 2. 2021 v ZH Písek, v neděli 21. 2. 2021 dostávají prostor pro prezentaci i ostatní plemena včetně SHP.

Hřebci musí mít s sebou průkaz koně s očkováním proti chřipce koní dle vakcinačního schéma a vyšetření na infekční anémii koní.

  • Více informací, přihlášky a propozice naleznete zde.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com