Kurzy, semináře, soustředění

 • Poprvé i podruhé s Claudií Strauß ve východních Čechách

  2. 08. 2019 07:00 − Zveřejněn před 728 dny

  Soňa Kaloušková s Claudií Strauß V roce 2017 jsem se osobně setkala s Claudií Strauß. Bylo to v Oberschwaigu v její domovské stáji a důvodem byla klinika Benta Branderupa, kterou již přes 18 let Claudia spolu s celou místní komunitou pořádá.

  Autor: Soňa Kaloušková Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 1986x

 • Rachaël následuje Vosje během stopovací lekce na jízdárně Kůň a stopování? Přijde vám to trochu přitažené za vlasy? V dnešním článku vědkyně a odbornice na chování koní Rachaël Draaisma prozradí přínosy této práce s koňmi a také poradí, jak na to. Jdete do toho?

  Autor: Rachaël Draaisma Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 4452x

 • 4DD v ČR poprvé ve 3D aneb taková normální klinika

  20. 05. 2019 06:00 − Zveřejněn před 802 dny

  Karin chválí jezdce i kobylku „Máte koně? A mohla bych ho vidět?“ Touto parafrází by mohla začínat březnová klinika na Krkavčí hoře s holandskými lektorkami dr. Karin Leibbrandt a Tessou Roos. Ale jelikož lektorky neumějí česky ještě ani slovo, vítají ve čtvrtek ráno všechny účastníky v angličtině a samozřejmě s úsměvem. O překlad se stará Hana Drahošová, organizátorka celé akce a...

  Autor: Kateřina Beňová, Hana Drahošová Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 3232x

 • Akademická pozitivka nebo pozitivní akademika?

  13. 11. 2018 07:00 − Zveřejněn před 990 dny

  Na Slovensku se konal seminář s Angelicou Hesselius Angelica Hesselius je vzdělaná jak co se týče pozitivního posilování (je instruktorkou Connection trainingu), tak co se týče Akademického jezdeckého umění (studuje u Benta Branderupa, má rytířskou hodnost „squire“, stejně jako třeba Jossy Reynvoet, který byl v Čechách). Spojení dvou zajímavých pojetí koňařiny najednou – to byl víkend v Časté na Slovensku.

  Autor: Jana Lohrová Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 2715x

1 2 3 13

Nejčtenější články