Kurzy, semináře, soustředění

 • Rachaël následuje Vosje během stopovací lekce na jízdárně Kůň a stopování? Přijde vám to trochu přitažené za vlasy? V dnešním článku vědkyně a odbornice na chování koní Rachaël Draaisma prozradí přínosy této práce s koňmi a také poradí, jak na to. Jdete do toho?

  Autor: Rachaël Draaisma Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 4127x

 • 4DD v ČR poprvé ve 3D aneb taková normální klinika

  20. 05. 2019 06:00 − Zveřejněn před 618 dny

  Karin chválí jezdce i kobylku „Máte koně? A mohla bych ho vidět?“ Touto parafrází by mohla začínat březnová klinika na Krkavčí hoře s holandskými lektorkami dr. Karin Leibbrandt a Tessou Roos. Ale jelikož lektorky neumějí česky ještě ani slovo, vítají ve čtvrtek ráno všechny účastníky v angličtině a samozřejmě s úsměvem. O překlad se stará Hana Drahošová, organizátorka celé akce a...

  Autor: Kateřina Beňová, Hana Drahošová Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 3037x

 • Akademika za odměnu

  7. 05. 2019 06:00 − Zveřejněn před 631 dny

  První pokusy o přenesení váhy dozadu, Tilly pracuje s neznámými lidmi (a lidé s neznámým koněm) Akademické jezdecké umění se stává stále oblíbenějším. Do Čech historicky poprvé zavítala Švédka Angelica Hesselius, která se vzdělává u Benta Branderupa (Academic Art of Riding), ale její práce je založená na pozitivním posilování neboli práci s odměnou.

  Autor: Jana Lohrová Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 1902x

 • Nové logo ČJF official Doškolení stylových komisařů proběhne 3. března 2018 v jezdeckém areálu Kralovický dvůr. Proběhne pod vedením zahraničního lektora Johanna Sailera (Německo) a lektora Ing. Jan Šímy.

  Autor: Tisková informace Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 1025x

 • Za kopytami do Španielska

  21. 11. 2018 08:00 − Zveřejněn před 797 dny

  Cortijo de Segura, centrum pre zachránené kone Lesley Holehouse, britská kopytárka (oficiálne „barefoot hoof care practitioner“) patrí k tým najlepším, akých môžete stretnúť. Na jej meno som natrafila už dávnejšie, keď som si čítala diskusie v zahraničných fórach venovaných bosým kopytám, Lesley tam často odporúčali ako vynikajúcu.

  Autor: Daniela Dvořáková Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 1980x

 • Akademická pozitivka nebo pozitivní akademika?

  13. 11. 2018 07:00 − Zveřejněn před 805 dny

  Na Slovensku se konal seminář s Angelicou Hesselius Angelica Hesselius je vzdělaná jak co se týče pozitivního posilování (je instruktorkou Connection trainingu), tak co se týče Akademického jezdeckého umění (studuje u Benta Branderupa, má rytířskou hodnost „squire“, stejně jako třeba Jossy Reynvoet, který byl v Čechách). Spojení dvou zajímavých pojetí koňařiny najednou – to byl víkend v Časté na Slovensku.

  Autor: Jana Lohrová Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 2545x

 • Seminář s Hannah Weston o práci ze země a ježdění

  6. 09. 2018 07:00 − Zveřejněn před 874 dny

  Hannah a Joy při společné chůzi Jezdecká veřejnost jistě zaznamenala rozmach zájmu o učení koní pomocí pozitivního posilování - o klikr trénink, nebo také prostě o "pozitivku". Jana Lohrová z České republiky a pár dalších nadšenců ze Slovenska se vypravili do nizozemského Bergen op Zoom, aby se zúčastnili semináře na téma „Gymnastická práce ze země a základy ježdění“.

  Autor: Jana Lohrová Kurzy, semináře, soustředění Hodnocení: 5.0000 Přečteno: 3300x

1 2 3 13

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: