Jiří Nesvačil jun. vítězný v Nebanicích

21. 07. 2020 19:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv NH Kladruby nad Labem Rubrika: Spřežení Počet přečtení: 300 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Na závodech spřežení v Nebanicích 17. – 19. července 2020 reprezentovala Národní hřebčín Kladruby nad Labem dvě dvojspřeží a dvě čtyřspřeží starokladrubských koní.

Vítěznou jízdu v královské disciplíně čtyřspřeží předvedl Jiří Nesvačil jun., který dosáhl i nejlepšího výsledku v drezuře a maratonu. Cenné zkušenosti mezi účastníky z Německa, Rakouska, Maďarska, Nizozemí a ČR sbíral Petr Novák se čtyřspřežím starokladrubských vraníků ze Slatiňan. V kompletní soutěži dvojspřeží startovaly se starokladrubskými koňmi z národního hřebčína Ing. Kateřina Neumannová a Michaela Chylíková.

Letošní vozatajská sportovní sezóna v ČR proběhne pravděpodobně bez mezinárodních závodů. Díky koronavirovým opatřením byly postupně zrušeny všechny mezinárodní závody spřežení na území České republiky. Tradiční závody spřežení v Nebanicích nedaleko Chebu byly letos vypsány jako národní závody CAN3* s mezinárodní účastí.

Výsledky jsou započítávány do žebříčku Českého poháru spřežení ČJF a kvalifikace na Mistrovství České republiky spřežení, které proběhne druhý zářijový týden 10. – 13. září 2020 v Kladrubech nad Labem.

  • Kompletní výsledky naleznete zde.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com