Jiří Nesvačil jun. úspěšný v Ászár Kisbér

13. 08. 2020 09:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv NH Kladruby nad Labem Rubrika: Spřežení Počet přečtení: 288 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Kladrubské čtyřspřeží ve složení Generalissimus Ruana III, Rudolfo Pastorella VI-4, Rudolfo Ecrasita II-34, Sacramoso Aversa XI-5 a Generalissimus Represa XXXIV-21 vedené Jiřím Nesvačilem jun. s přísedícími Pavlínou Lupínkovou a Romanem Vyskočilem se ve dnech 6. – 9. 8. 2020 účastnilo mezinárodních vozatajských závodů CAI2* - CAN v maďarském Ászár Kisbér.

V pátek 7. 8. 2020 spřežení absolvovalo drezurní zkoušku s výborným výsledkem 44,67 trestných bodů a tím se umístilo na druhém místě. Stejné umístění zaujalo v sobotním maratonu. V závěrečné překážkové jízdě Jiří Nesvačil jun. provedl spřežení mezi kužely bez trestných bodů na překážkách a v nejrychlejším čase.

Díky tomuto výsledku reprezentanti Národního hřebčína Kladruby nad Labem v této disciplíně zvítězili a v celkovém hodnocení soutěže obsadili skvělé druhé místo mezi devíti čtyřspřežími.

Vítězem se stal domácí jezdec József Dobrovitz, třetí skončil jeho syn József Dobrovitz jun.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com