Jak psát pro EQUICHANNEL.cz

Rádi píšete a máte co druhým sdělit? Skvělé! Můžete psát své články pro EQUICHANNEL!

Staňte se redaktory EQUICHANNELu, napište svůj článek.

Nebývá zvykem, aby čtenář mohl psát na zpravodajské servery vlastní články. Každý takový web je soukromým majetkem a vydavatel si většinou pečlivě hlídá, o čem nebo o kom (a hlavně jak!) se na něm bude psát. EQUICHANNEL je ale tak trochu jiný. Vy všichni sem ode dneška své články psát můžete. Jak?

EQUICHANNEL.cz vždycky byl a bude web pro koňáky a vaše názory a přítomnost umožňují, že existuje dál. Cítíme tedy jako fér poskytnout vám na oplátku větší vyjadřovací prostor. A to právě formou vašich vlastních článků. Někteří z vás si již funkci vyzkoušeli jako naši redaktoři, ale nyní ji máte v profilu všichni. Kudy k ní? Zde najdete podrobný návod.

Máte-li co říct, řekněte to!

Anotace by měla říkat, o čem článek bude, měla by čtenáře zaujmout a naladit. Pochybuji, že jakákoli anotace by vás dokázala nalákat na článek o tom, jak psát, zrovna na koňském serveru. Na druhou stranu, přečtení tohoto článku zabere chvilku a možná vám poskytne některé užitečné tipy. A čím lépe svůj článek napíšete, tím více potěšíte nejen nás, ale především čtenáře. Přečtěte si naše tipy pro psaní.

Jak napsat recenzi?

Knih o koních přibývá jak hub po dešti. Nejen v češtině, ale především v jiných jazycích. Četli jste nějaké z nich, které vás zaujaly? Máte chuť využít možnosti napsat vlastní článek na Equichannelu a v něm se podělit o své "zážitky" s knihou? Napište recenzi... Jak na to vám poradí Alena Pětrošová.

 

A kdybyste si ani tak nevěděli rady, jak začít, napište nám do redakce na mail info@equichannel.cz a my vám rádi pomůžeme :-)