Emma Augier de Moussac postupuje do dalšího kola

21. 09. 2018 11:00

Autor: Tisková informace Rubrika: Světové jezdecké hry Počet přečtení: 1479 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Dnes absolvovali skokani první kolo druhé soutěže v extrémně horkém počasí, které po celý týden v Tryonu panuje. Dařilo se Emmě Augier de Moussac, která s Divou dokončila s chybou na vodním příkopu a jedním bodem za čas. To znamenalo po dvou parkurech 15,19. Dnešní výsledky dokládaly vysokou obtížnost parkuru, která v kombinaci s počasím velmi zahýbala dosavadním pořadím. Do dalšího kola postupuje 60 nejlepších jezdců a Emma je mezi nimi.

V pátek začíná soutěž ve 13.00 hodin a Emma startuje jako třetí. Na startovní listině je i slovenský jezdec Bronislav Chudyba s klisnou Zapria s bodovým zatížením 12,20. Ve vedení je zatím italský jezdec Lorenzo de Luca s klisnou Irenice Horta.

Ondřej Zvára s Quimerem parkur nedokončil, když Quimero zastavil na skoku číslo 6 a došlo k poboření překážky. Toto by celkově znamenalo již velké bodové zatížení i s ohledem na časovou penalizaci, tak se jezdec rozhodl v soutěži nepokračovat.

Koně v soutěži spřežení absolvovali úspěšně veterinární přejímku a v pátek v 8.40 zahajují drezurní zkouškou.

www.weg.cjf.cz

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com