Dostihy

 • logo iSport Byli suverénně největšími outsidery 130. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Na vítězství čtyřiadvacetileté jezdkyně Veroniky Škvařilové-Řezáčové s All Scaterem z rodinné stáje Řezáčová-Mikule byl v první chvíli vypsaný kurz až 1000:1. Velký Taxisův příkop, kde skončili favorizovaní Sottovento a No Time To Lose, přelétli jako nic. Hned na...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 82x

 • iDNES.cz Poběží se letos Velká slušovická steeplechase, nebo se zařadí mezi dlouhou řadu sportovních obětí koronavirové pandemie? „Čekejte, doufejte!“ vzkazují organizátoři ze zapsaného spolku Dostihy Slušovice prostřednictvím svých webových stránek.

  Autor: Petr Fojtík Dostihy Přečteno: 39x

 • logo iSport Žokej Josef Bartoš je machr. Pomalu se blíží tisícovce vyhraných dostihů, třikrát vyhrál Velkou pardubickou. Ale taky třikrát letěl ze sedla na Taxisu, přičemž jednou se probral až v sanitce.

  Autor: Martin Hašek Dostihy Přečteno: 104x

 • ČT sport Vítězství ve 130. Velké pardubické si pořádně ani nevychutnal, protože práce má nad hlavu. Trenér Radek Holčák je přesto s triumfem Hegnuse s žokejem Lukášem Matuským spokojený. Jak ale upozornil, na oslavy nemuselo kvůli kritické situaci před cílovou rovinkou vůbec dojít.

  Autor: tor Dostihy Přečteno: 127x

 • Sport.cz logo Žokej Josef Váňa je bezpochyby největší postavou českých dostihů a jeho jméno je navždy spjato s vítězstvími na nejprestižnějším dostihu v Česku - Velké pardubické. Tu Josef Váňa opanoval hned osmkrát, což je rekord, který bude jen těžko překonán. Jaká byla jeho cesta ze Slopného až na vrchol dostihového světa?

  Autor: šel, Sport.cz Dostihy Přečteno: 143x

 • Příběh nejlepšího českého koně. Nagano Gold? Na jménu záleží!

  14. 10. 2020 10:00 − Zveřejněn před 7 dny

  logo iSport Dvouslovná vzpomínka na hokejový zázrak pomáhá přepisovat české dostihové dějiny. Šestiletý hnědák Nagano Gold dodal českou vlaječku na královnin mítink v Ascotu a dokonce i do Ceny vítězného oblouku, nejlépe dotovaného evropského dostihu. Trenér Václav Luka mladší s ním získává Česku respekt v nejprestižnějších dostihových zemích, kde brali našince...

  Autor: Martin Hašek, Petr Malík Dostihy Přečteno: 89x

 • logo iSport Žokej Jaroslav Myška, jeden z nejzkušenějších českých rajťáků, už několik let volá po úpravě Velkého taxisova příkopu. Sám přes Taxis letěl už osmnáctkrát, upadnul na něm pouze v roce 2007, když mu před ním začal dvojnásobný vítěz Maskul brzdit. Tehdy na to životem doplatil Cieszymir. Ve 130. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou na Taxisu padli...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 215x

 • Jaká byla 130. Velká pardubická

  12. 10. 2020 07:00 − Zveřejněn před 9 dny

  Hegnus při dekorování O osudu jubilejního 130. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou, která byla v plánu na neděli 11. října, nebylo vinou pandemie dlouho jasno. Nakonec se rozhodlo. Poběží se. Se sníženou dotací, bez sobotních dostihů a především bez diváků. Na jezdce a koně čekal smutný pohled prázdných tribun.

  Autor: Monika Suchánková Dostihy Přečteno: 787x

 • Sport.cz logo Jubilejní 130. ročník Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se neobešel bez smutné události. Velký Taxisův příkop si vybral další oběť. Na nejobávanější překážce v neděli ošklivě spadl Sottovento s žokejem Janem Kratochvílem a osmiletý valach pád bohužel nepřežil.

  Autor: Sport.cz Dostihy Přečteno: 224x

 • logo iSport Třikrát o start ve Velké pardubické se Slavia pojišťovnou přišel na poslední chvíli. Slovenský žokej Lukáš Matuský se dočkal v jubilejním 130. ročníku s Hegnusem (stáj Ševců), kterého ve Velkých Karlovicích připravuje trenér Radek Holčák. Triumf i před prázdnými tribunami prožíval Matuský hodně emotivně. „Pro maminku do nebe!“ křičel hned po doběhu s...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 74x

1 2 3 166

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: