Pony hřebec Vandal - původně Mělník u pana Mestenhausera

Lucie Votrubcová

Vloženo 18.1.2011 - 12:13
Zdravím všechny, chtěla bych najít tatínka mého čokoládového koníčka, ale nemohu se jej nikde dopátrat. Chtěla bych vidět, jak pořádně vypadal, nejde mi o nějaké vytahování, ale chtěla bych si porovnat, co všechno ta moje žoužel zdědila po svém tatínkovi :D proto prosím: Hledám hřebce, možná už valáška se jménem Vandal, původně z JK Mělník, jedná se o plemeno welsh part bred, hnědák s hvězdičkou a černýma nohama, výška cca 146 cm KVH. Vandal je polobratr Vikiho a Víly, jejichž maminka byla klisna Vanda po Libero z klisny po Alarm a otcem Vandala byl ze SRN importovaný Langaas Trinket. Viky prý mnohokrát startoval na MČRP v drezuře, ale vyhrál i mnoho skokových soutěží do 100 cm i mezi velkými koňmi. Víla se prý v roce 2009 v žebříčku pony z celé ČR umístila jako třetí hned za importovanými pony. Vandal byl podle pana Mestenhausera z JK Mělník prodán ve 4 letech někam do Hořovic. V roce 2007 byl Vandal na návštěvě ve Vrchovanech, kde zanechal po sobě mého milovaného kluka a já teď prosím dobré duše, které o něm něco ví, jestli by mi mohly poslat několik fotek a popsat mi jeho povahu. Opravdu nejedná se mi o žádné papírování a tak podobně. Jen bych chtěla mít představu, jak Vandal vypadal, mám jen dvě fotky od majitelů Vrchovan, ale více ne. Děkuji vám za pomoc a přikládám moje dvě fotky, třeba na nich Vandala poznáte a pošlete mi nějaké info :D Info prosím posílejte na Shadowboo@seznam.cz díky

Radka M.

Vloženo 18.1.2011 - 12:35
Koukni na kariéry na webu cjf, najdeš tam za jaký oddíl běhá i jméno jezdkyně, tuším JK Inplem Techov nebo tak nějak.

Lucie Votrubcová

Vloženo 18.1.2011 - 13:01
Bohužel na tuto stáj jsem již před časem koukala a to není on. Tohle je navíc slovenský teplokrevník, Jeffův táta je Wpbr a je menší. Ale děkuji za pomoc, moc si toho vážím. :)

Lucie Votrubcová

Vloženo 18.1.2011 - 13:04
Ještě jak jsem již uvedla, Vandalův tatík byl šilm Langaas Trinket, původem německo, tento má nějaké myslím ČT Lukáše. Ale i tak děkuji

Lucie Votrubcová

Vloženo 18.1.2011 - 13:10
ještě mě napadlo, že by mohl pomoci výpal, na fotkách má Vandal číslo 384 nebo 584 nebo 884, nejsem si jistá tím prvním, prý nebyl uchovněn.

Rolf Karlsson

Vloženo 4.2.2011 - 20:38
Vím koho myslíš. Použij nějaký kontakt odtud: http://www.equichannel.cz/jezdecka-staj-turany a zeptej se na Elišku. Poví Ti víc ;-)

Jolana Sochorová

Vloženo 13.3.2011 - 21:54
Vandal je nyní na farmě Hrádek v Mratíně http://farmahradek.wgz.cz/skolni-konici