Hřebec Wpb-výměna

Vladislava Pospíšilová

Vloženo 17.9.2008 - 22:42
Chtěla bych se poinformovat jestli by někdo nechtěl vyměnit wpb hřebce kvh 139 plavák velice krásný,má nádherné chody za kobylku nebo valáška vpodobné výšce,poněvadž si jedna holka dovezla kobylu a nedělá to dobrotu,vždycky byl navolno s ještě jedním koněm a teď musí být zavřený. Kdyby měl někdo zájem dejte vědět.

lenka Nová

Vloženo 18.10.2008 - 21:45
Jejda tak to ti nezávidím, s koněm kterého jezdím je podobný problém. Hřebec který byl sám, hodnej kamarádka ho dostala v 5.(asi před 10 lety) třídě a jezdili jsme na něm v pohodě. Nedávno si sousedka pořídila dvě kobyly a koník tam zdrhá kdy může. Dokonce začal i vyhazovat, schazovat mají s ním problémy i zkušení jezdci. Teď mu kupuju kamaráda valacha tak doufám že se uklidní a budem ho moct vzít aspoň na huberta. Jak je ten tvůj koník starý, nedal by se ještě vykastrovat? Nebo ho pouštět do ohrady jen s valachem alespoň na pár hodin denně. Držím palce, vím že to není jednoduchá situace.

Vladislava Pospíšilová

Vloženo 19.10.2008 - 12:30
Bohužel ale už mu je 13 roků a ptali jsme se na kastraci ale už by se nemusel probudit. Ale už mám dvě nabídky tak se aspoň situace vyřeší.

marketa pivkova

Vloženo 20.1.2009 - 17:53
sice se zpožděním, ale jak můžeš měnit koně za kterého dlužíš peníze a tudíž není tvůj do doby zaplacení jak jsme se dohodly???nebylo by vhodné mě o tom alespon inofmovat jako majitelku a domluvit se nejdříve s semnou???