sedlo pro vytrvalost Norotn

Denisa Kučerová

Vloženo 6.8.2009 - 8:47
Ahoj nemáte někdo tohle sedlo doma? Potřebovala bych názor někoho zkušeného co se vytravolosti týče. Chtěla bych si ho pořídit jen mi přijde dosti za příznovou cenu,tak by mě zajímala kvalita. Oproti podiu nebo zaldi z je fakt cenově velmi dostupné. Ale na obrázku vypadá dosti dobře.Vždycky jsme jezdili v kentaurech- třeba i osmdesátku-chtěla bych už konečně koníka vybavit tak ,aby se mu neničila záda a sedlo bylo lehké. Na zaldiho zatím není-tohle mi přišlo jako na pohled pěkné a i cena příznivá. Jak sedí koni a jak se v něm jezdí? Díky moc za všechny rady a názory. http://www.equisboy.cz/sedla/endurance-rekreacni-sedla/sedlo-endurance.htm

Martina Bandi

Vloženo 6.8.2009 - 10:38
Myslím, že není moc lehké, ani pohodlné. U většiny koní bude vadit příliš do předu daný podbřišník bez možnosti aretace. Podium i Kertag to mají vyřešeno lépe. Krom toho nevíš jak ti bude sedět na koni, na našich sedělo fakt blbě.

Denisa Kučerová

Vloženo 6.8.2009 - 11:22
Děkuju moc za odpověd!Já si po vložení mého příspěvku prohlédla ostatní diskuze na téma sedlo pro vytrvalost a strašně mě uchvátilo sedlo kertag.Takže jsem vše přehodnotila a půjdu rozhodě do něj-hlavně když mi ho i napasují přímo na koně to mi přijde opravdu profesionální přístup.