Ako propagovať vytrvalostné jazdenie?

Helena Görnerová

Vloženo 3.5.2001 - 0:00
"Kari", občas se bohužel stane, např. při kraťoučkém výpadku serveru, který jinak ani nepoznáte, že se právě rozdělaná práce neuloží. Totéž se týká i příspěvků. Nakonec je to jenom hloupý stroj, berme ho s rezervou. Můžu coby tvůrce a admin této konference svatosvatě prohlásit, že Lenx ten příspěvek rozhodně nesmázla :-)

Helena Görnerová

Vloženo 4.5.2001 - 0:00
Třeba propagovat v nejrůznějších časopisech - pokud napíšeš zajímavý článek, i tady ti ho otisknou bez problémů takové obecně zaměřené noviny, jako Mladá Fronta, Blesk atp. Zajímavá reportáž, pojatá s humorem atp. se chytne i v motočasopisech (psala jsem kdysi takovou, motoristé jsou mj. silná skupina zájemců o koně!) Samozřejmě nevynechat časopisy odborné (nevím, zda kromě Jazdectva a dotihov vychází na Sl. ještě něco). Taky internet dělá divy, mrkni na EQCH, jak se rozrůstá atp. Jsou stránky o enduranci Lenx zaregistrované i ve slovenských vyhledávačích? No a z praxe asi to, co tu už bylo řečeno - uspořádat zajímavé dostihy, ani nejde moc o ceny (pokud to jezdci pochopí jako propagaci a dobrý počin do budoucna) ale spíš o doprovodný program pro lidi (můžu s ledasčíms vypomoct). No a pak o nich zase psát a psát a tlačit to kam to půjde. Je to dřina, ale dá se. Samozřejmě o akcích na Slovensku můžeme psát i my, pro lidi z Moravy jsou zajímavé určitě i z hlediska možné návštěvy, že ;-) Můžeme to dát do Jezdectví, určitě by o tom psal Hobby Horse.. prostě musíte si zkusit vybudovat informační síť jako máme my. O kom se nemluví, jako by nežil, bohužel :) Omlouvám se, ale v debatě budu ráda pokračovat až v pondělí, neprdím na ni - odjíždím do hor. Mějte se krásně..

Helena Görnerová

Vloženo 8.5.2001 - 0:00
Pokud bych mohla nějak zasáhnout, tak domluvit dekoračku přímo na stadióně by mi asi nedělalo větší potíž, už jsem domluvila horší "neuskutečnitelnosti" :) (teď to je pouhé konstatování, aby si to tu někdo.. blbě nevyložil :)) Potřebovala bych ale velmi rychle přesné časové rozpisy a kontakt na hlavního pořadatele + sponzory. Nejsem si totiž upřímně řečeno momentálně moc jistá, že bych to do porodu stihla a v říjnu se tam určitě nebudu moct objevit osobně :-( No, za zkoušku to stojí - Evi, seženeš co se dá? Telefony, adresy, e-maily, stránky.. Jestli to chceš udělat a můžu pomoct aspoň takhle + třeba nějakou spec. stránkou na serveru, tak pomůžu. dokud to jde :)