Ztracené téma

vaclava bromovska

Vloženo 16.1.2009 - 19:43
Dobrý večer,včera jsem zde četla diskuzi o "ztracených" koních v Korycanech,dnes jsem chtěla juknout,jestli někdo třeba srozumitelněji nepopsal,co se tam přihodilo a diskuzi nemůžu najít.Pokud si téma najdu přes medailonek uživalele,který se jí účastnil,objeví se mi:"Nemáte dostatečné oprávnění k provedení této akce"-tak nevím,zda je chyba u mne,či kde.Že by se diskuze na toto téma zvrhla tak,že musela být celá smazána?Děkuji.

Lucie Hladová

Vloženo 16.1.2009 - 20:06
Ahoj,diskuzi už nenajdeš. Admini ji z důvodů porušování pravidel diskuze přesunuli "k sobě" do interního systému. Není smazaná, ale nikdo si ji už (krom adminu) nepřečte. Proto ti to píše, že nemáš dostatečné oprávnění k provedení akce. Žádná chyba, fakt ;o)Pěkný večer!L.

Helena Görnerová

Vloženo 16.1.2009 - 20:42
Přesně tak. Téma plné dezinformací. Nejsme bulvár, nepotřebujeme zvedat návštěvnost dohady a spekulacemi. Náš názor je, že si celou věc musí pořešit kompetentní lidé.Znovu opakuji a potvrzuji, že témata ani příspěvky se nemažou. Pro případnou pozdější potřebu jsou tak, jak byla zadána, v databázi, jen neviditelná běžným uživatelům.Děkujeme za pochopení.

Lucie Votavová

Vloženo 16.1.2009 - 20:51
No, je to ostuda, ale mně se prokázalo, že kolikrát se tu diskuse zvrhne, jak já říkám, v melu z páté třídy obecné, a pak se bohužel ukáže taky ubohost některých diskutujících.Mně to mrzí dvojnásob, jen jsem se třeba zrovna v tomto případě pídila po upřesňujících info, a nakonec z toho byla trapárna. Fakt se někdy rozmýšlím, že je lepší diskusi zpovzdálí sledovat a eventuelní relevantní téma probrat přímo po mailu. Spousta mých známých to tak už dělá, a já už mám taky prima kontakty, jenže na druhou stranu jsou pak někteří ochuzeni o opravdu zajímavé informace. Někdy mám dojem, že jsem se ocitla na jiném diskusním fóru, jmenovat nebudu, ale někdy je tu opravdu úroveň příspěvků doslova ubohá.Ale zas bych třeba nenarazila zrovna na Hladovku - pěkný web...,tímto zdravím

vaclava bromovska

Vloženo 16.1.2009 - 21:12
Tak,tak.Je to škoda,že někteří uživatelé nepodloženými,nebo opravdu hloupými příspěvky zkazí i jinak zajímavou diskuzi a ti kteří ji třeba jen čtou z důvodu něco se dozvědět pak lidově řečeno "utřou nos".Děkuji za objasnění,hezký večer.