Zminění inzerce

ilisek ilisek

Vloženo 11.7.2007 - 10:35
Již dvakrát jsem včera a dnes se pokusila zadat inzerát s nabídkou na mrkev pro koně, ale pokaždé i když se v inzerci objeví, po pár hodinách zmizí!Mohu se zeptat na důvod??? Děkuji, Ilona.

ilisek ilisek

Vloženo 11.7.2007 - 10:35
V názvu mělo být zmizení inzerce:o))

Lída Machová

Vloženo 11.7.2007 - 10:45
nezmizí. každou minutu někdo přidá nzerát a ty starší se prostě posunují dolů.. pokud chcete, aby byl váš inzerát ihned vidět, musíte třeba jednou za hoďku nebo jak budete chtít, kliknout na "Moje inzeráty", inzerát si najít, dát "Změnit" a poté kliknout na "Aktualizovat inzerát" - to je všechno. Inzeráty nemizí, jen se prostě na 1. stránce zobrazují ty nejnovější a inzeráty, které někdo zadal až po tom vašem. 4ím je inzerát starší, tím "hlouběji" se musíte proklikat, než ho najdete.Hezký den :)

Helena Görnerová

Vloženo 11.7.2007 - 11:10
Ilčo, on je ti důvod opravdu nejasný?? Mrkev na kšeft - komerční inzerce. Vymazala jsem i Megeru, ale té je to asi jasné :o)Vždyť už jsme to řešili loni nebo kdy.

ilisek ilisek

Vloženo 11.7.2007 - 11:33
Omlouvám se, ale ještě na jaře byly tyto inzeráty nekomerční, tak mně to nějak nedošlo...Díky za vysvětlení.Aby mně nebyl vymazán i další inzerát, chci se jen ujistit pro spárvnost....když zadám inzerát na prodej štěňat, tak je to zpoplatnění inzerát nebo je zadarmo? Díky Helčo, Ilona.

ilisek ilisek

Vloženo 11.7.2007 - 11:34
Tak to vím taky:o)) Neptala jsem se na posun inzerátů ale na výmaz,neboť nazůstal ani v těch "mých inzerátech" ale už mně to Helča vysvětlila, díky oběma, Ilona.

Helena Görnerová

Vloženo 11.7.2007 - 11:39
Cokoliv na kšeft je komerční inzerce. I byla. Bohužel nemáš pravdu, napsali jsme někde, že není?A k těm psům, Ilčo, vždyť před každým vložením inzerátu jsou jasně napsaná pravidla. Bod II. Nevěděla jsem, že musím i jasně napsané "Nevkládejte inzerci netýkající se koní (např. prodej psů a koček.." vysvětlovat extra.

ilisek ilisek

Vloženo 11.7.2007 - 11:57
Helčo já tu inzerci na kšeft chápu, vůbec se o ni nechci dohadovat, jen jsem si to fakt neuvědomila, i když byla pravidla daná a platná, tak jste nám tyto inzeráty nechávali jako bezplatné, tak mě to hned netrklo, jinak to tak beru jako správné. Takže jsem se jen zeptala a dostala odpověď, třeba se šikla i někomu jinému, kdo by se třeba zeptal za pár dní...:o))Ohledně psů jsme si myslela, že se to toleruje, neboť se s těmito inzeráty roztrhl nějak poslední dobou pytel a tak pokud jsou to psi vhodní ke koním....zrovna tak jako auta tahající přívěsy na koně.... Mně šlo o konkrétní inzerát štěňat raslů narozených a odchovaných v oddíle, takže ho zadávat nebudu, vpohodě.Přečtu si pravidla ohledně placené inzerce, abych se zas jak trubka neptala na blbiny "o)) a určitě si nabídku mrkvičky zadáme jako placenou inzerci.Přeji pevné nervy s návštěvníky zdejšího webu:o)) a ještě jednou díky, iLona.

Helena Görnerová

Vloženo 11.7.2007 - 13:21
Ilčo, děkuji :o) S inzercí se to má tak, že určitou drobnou úpravu (spíš pro nás administrační) už jsem včera zadala udělat a jinak dělám koncepci úplně jiného inzert. systému, protože praxe prokázala, že je třeba ledacos změnit (ještě to prosadit v Equi :o)I já bych se raději věnovala obsahu serveru, než tomu, abych denně utrácela hodiny hlídáním a mazáním a opakovaným vysvětlováním. Úplně útrpné pak je, že "hříšník" poruší pravidla, já smažu, on mě zpucuje a když slušně vysvětlím co a jak, dostanou předlouhou litanii na téma "jak si to dovolujeme vůbec žádat pravidla". Zapomínajíc na to, že on první udělal něco špatně... Škoda mluvit. Žere to moc času a sil. Bohužel prostě zatím je inzerce nastavena takto a všichni, i já, se musíme přizpůsobit. Do budoucna bych ráda, aby formát komerční inzerce byl jen jeden, plošný, řádková potřebuje více podrobných ikonek, abyste se vešli se vším povoleným a dovedu si i představit, ž necháme obchodníky inzerovat např. slevové akce atd., protože každá taková informace je pro vás přínos (i ti psi :o) Také by se u každého medailonku krom posledních příspěvků v diskuzi mohly zobrazovat jeho inzeráty.Ráda bych slyšela i nějakou vaší představu, po tom téměř roce zkušebního provozu nové inzerce. Ať známe i vaše myšlenky - díky :o)PS: Jen se to musí udělat pořádně a v pořadí (řešíme teď jiné provozní věci, stěhovaly se všechny weby, teď se budou stěhovat maily, je toho "za webem" opravdu moc, jsme rozežraný bumbrlíček.)

ilisek ilisek

Vloženo 11.7.2007 - 13:54
Mně osobně inzerce tak jak je nastavená vyhovuje. Dobře se do ní zadává, dobře se v ní hledá. Problém je spíš v lidech, co zadávají inzeráty, že je nezádavají do správných rublik...někdy to není zcela jasné, třeba nabídka ježdění, dala bych jak do kontaktu, tak i do nabídky-různé, ale když dá někdo do nabídky zaměstnání prodej koně nebo naopak, ztrácí pak smysl dělení inzerce na rubriky a pročítám třeba inzeráty, které nechci....ale to ažtak nevadí. Všimla jsem si, že občas je zadán inzerát a není tam vůbec kontakt na zadavatele, zapomene na sebe uvést tel. či meil a dole v kontaktu nic není, asi by bylo dobré, aby nešel zadat inzerát bez kontatku...

Helena Görnerová

Vloženo 11.7.2007 - 14:00
Aha. To se stává, když smažeme registraci (v 99.9% pro nevyplnění jména a příjmení). Inzerát zůstane, ale jelikož není registrace, nejsou údaje. Až bychom právě udělali tu vazbu do medailonku uživatele, tohle by se vyřešilo.

ilisek ilisek

Vloženo 11.7.2007 - 14:03
Takže přeji Helčo pevné nervy a hlavně zdraví a pohodu, vše tak nutné pro náročnou práci! Díky Equichannelu jsem úspěšně zvládla vypiplat z hafloších miminek dnes již 5ti letého pohodového valacha a krásnou klisnu. Díky a těším se na čerpání dalších rad, nápadů a ispirací!

monika Žampachová

Vloženo 11.7.2007 - 14:41
Já bych měla taky jeden dotaz skrze inzerci. když si dám vyhledat například uzdečky, jeden den staré a vyjede mi jich tam ,plácnu, 100 ks třeba na 3 stránkách tak po shlédnutí první stránky v poho ale jakmile chci přejet na další tak už se mi načtou úplně všechny uzdečky a musím pak kontrolovat co je z předešlých dní. nevíte co s tím? děkuji

Marta Nevřivá

Vloženo 11.7.2007 - 18:14
A co moje oblídená blokáda inzerce nelicentovaných hřebců?Jsou tam nyní sice jen dva (pseudoameričan a velš), ale povinnost uvést číslo státního registru by stačila k protřídění. Podobně u prodejů, kdy se nabízí hříbě jakoby s původem, ale ve skutečnosti po nelicentovaném hřebci.

Pavla Šmídová

Vloženo 12.7.2007 - 10:11
Soukromej dotaz mimo tema, omlouvam se : je teda vylozene nelegalni pripoustet nelicentovanym hrebcem ? Diky

Dana Součková

Vloženo 16.7.2007 - 15:55
no nevím jestli je to nelegální, ale praxe bývá taková, že většina majitelů se neobtěžuje seznámit kupujícího předem, že hříbě ( nebo i dospělý kůň ) je po nelicentovaném hřebci, a chce za něj vyšší částku. Kupující by pak měl investovat čas a peníze, aby zjistil pravdu. V horším případě jede pro koně na druhý konec republiky odveze si jej domů a pravdu zjistí až dodatečně....

Marta Nevřivá

Vloženo 16.7.2007 - 17:55
Je to zcela nelegální - formálně jako porušení plemenářského zákona, který uvádí, že v plemenitbě lze použít hřebce, zapsané ve státním registru hřebců. Jiné hřebce použít nelze. Pro kupujícího není problém si původ ověřit - jednak stačí zavolat na příslušný chovatelský svaz (což je investice jednoho telefonu nebo mailu), jednak si nechat od prodávajícího předložit modrý průkaz a výpis z plemenné knihy. Bez toho stejně nejde koně legálně převézt. A pokud kupující nelegálně "veze koně přes celou republiku a doma zjistí, že nemá původ", spadá do kategorie "komu není rady, tomu není pomoci"...Nehledě na to, že nad 50 km musí mít přepravce přepravní školení a tedy ví, že přepravované zvíře musí mít nějaké přepravní papíry atd atd...