Změna e-mailu v medailonku

mismon

Vloženo 16.11.2008 - 15:21
Tak jsem si chtěla změnit e-mail v medailonku na jiný, který používám víc, a ejhle... při zadání e-mailové adresy mismonka@seznam.cz je mi oznámeno toto: E-mail je už použit jiným uživatelem !Tak fajn, dala jsem do filtru v "Ostatní uživatelé" svůj vlastní e-mail s cílem vypátrat toho, kdo ho má v medailonku. Výsledek? Nikdo nenalezen...Takže... tomu nerozumím:-)

Dominika Švehlová

Vloženo 16.11.2008 - 17:24
Nejlíp na to odpoví Helča, ale dost možná to bude proto, že máš ve své druhé registraci (kde jsi napsaná jako mismonka) tento email a máš zvolené, že se nemá zobrazovat. Uvědomuješ si, že máš i tu druhou registraci? :-) Pokud to nebude vadit, smažu ti ji (pokud na ni nemáš nějaké subjekty, akce, inzeráty atd atd) a ten email si pak budeš moct změnit.

mismon

Vloženo 16.11.2008 - 18:32
Smaž ji, tu jsem založila, když mi kdysi přihlášení přestalo fungovat... ale v té době nezačalo fungovat ani tohle nové;-) Nebo asi ano, ale až současně s tím starým, a to už jsem to nové neřešila. Myslela jsem si, že by v tom tohle mohlo být...

Dominika Švehlová

Vloženo 16.11.2008 - 18:34
Smazáno, zkus si změnit email

mismon

Vloženo 16.11.2008 - 21:18
Díky, jdu na věc;-)

monika kočová

Vloženo 30.12.2008 - 14:11
Ahoj, mám úplně stejný problém jako mismon, mám taky nejspíš dvě registrace, tu první kdysi, nějak se mi asi nepovedlo jí dotáhnout do konce, ale mám v ní uveden právě mail, který převážně používám, a když jsem si ho chtěla přepsat ve své aktuální registraci...- stejné oznámení jako u mismon. Můžete se mi tedy někdo pokusit smazat starou registraci s e-mailem: kocova30@seznam.cz ?? abych si tento mail mohla vyměnit místo toho "z nouze" v mé registraci, kterou používám ?? Ještě přidám další (možná pro někoho přiblblou otázku), ale chtěla jsem si do svého medailonku vložit fotku, jenže jsem nikde nenašla "vstup" pro vložení své fotky...? díky,díky!

Pavel Cox

Vloženo 12.1.2009 - 8:02
ad foto:ve správě uživatele vidím "Foto (max. 128kb)", vedle bys měla vidět tlačítko "procházet", tam si zadáš cestu k foto na disku, které se se nahraje na EQCH. Nahraje se samo při uložení změn. Funguje to, teď jsem to zkoušel. Jenom musíš dodržet velikost obrázku.

monika kočová

Vloženo 12.1.2009 - 13:57
...Cox - díky za radu, přišla jsem na to v zápětí po odeslání dotazu :o)), předtím jsem to asi přehlídla...Prosím jeslti se mi může někdo podívat na ten mail, dokonce jsem objevila svůj starý,nepoužívaný medailonek, kde asi ten můj mail figuruje, ale kvůli heslu a uživ.jm. se do něj stejně nedostanu. Jde to tedy nějak přehodit - viz můj původní dotaz výše??? Díky.

Helena Görnerová

Vloženo 12.1.2009 - 14:16
Já bych ráda, ale zbytečně mi to komplikujete, přičemž zrovna bohužel neoplývám moc volným časem :o) Uvedený mail jsem přes vyhledávání nenašla, takže ho buď máte zneviditelněný, nebo už u nás neexistuje. Neuvedla jste, jaký to byl login.Pokud to neuvedete, musím ručně do databází a projíždět a hledat, což je tak na půl hodiny. Pořád zde opakuji, abyste nám alespoň trošku pomohli a uvedli co nejvíce informací... Jaké údaje tedy byly v té registraci?A zkusila jste si na ten mail kocova30@seznam.cz třeba nechat zaslat zapomenuté heslo? To dělá automat, ta volba je na titulce.. Prosím, snažte se také trochu.Díky.

monika kočová

Vloženo 12.1.2009 - 21:18
Děkuji za "pomocnou ruku", musí mě asi nejdřív někdo nakopnout tím správným směrem, abych se chytla, a tak si představte, že se mi podařilo!! prohodit si ty maily ve svým medailonku, tudíž ten který nepoužívám je v medailonku, který také nepoužívám, a tím je tento problém pro mě vyřešen (no dobrou půlhodinku to dalo zabrat i mě, a to jsem důmala jen nad svým jediným problémem :o)) a ještě ted se mi kouří z hlavy, jak závity pracovaly). proto se aspon takhle omlouvám, že vám přidělávám zbytečnou práci, když už, tak jen se čtením příspěvků, ono to někdy bohatě stačí. a jak tak občas koukám, máte opravdu dost práce to tu uhlídat na jakž takž úrovni, tak jsem ráda, že jsem si s vaším nakopnutím nakonec poradila se sebou sama...:o))

Helena Görnerová

Vloženo 12.1.2009 - 21:38
No tak to je uzasne :o)) to je nejlepsi vysledek - naucite se zas neco noveho a vyresite kus problemu! Bezva!Takze ted jaka je ta nepouzivana registrace (login), kterou mame smazat, protoze mit dve je zbytecne..? :o)))

monika kočová

Vloženo 12.1.2009 - 23:22
Teda, vy mi ještě smažete tu nepoužívanou? super. Trošku drze jsem si pozměnila jméno, aby se mi to případně po pár letech (až mozek otupí) nepopletlo, abych zas neplašila zbytečně...Nepoužívané je uživ.jm. Kacena, jméno, příjmení: Kačka Kočová, děkuji předem za smazání.a ocenuji taky, že se můžu stále učit novým dovednostem na tomto foru, je to občas i celkem zábavné (ono je to totiž ve skutečnosti opravdu dost jednoduché, jen mi chybělo to správné nakopnutí, pak už to jelo samo :o))

Helena Görnerová

Vloženo 13.1.2009 - 8:53
Je to jak s mojí maminkou (v důchodu).. "Mami, neboj se toho, dokud nemačkáš OK, červené křížky nebo slova jako format, delete a tak, tak nemůžeš nic zničit.." :o))Tak smazáno.

Eva Pěkná

Vloženo 13.1.2009 - 8:57
Mamince bych doplnila"buy now" a "send",či tak nějak.Jsem stejná:-).

Helena Görnerová

Vloženo 13.1.2009 - 10:42
Ježišikriste.. děkuji! :o))))))))))