Změna barvy přečtených příspěvků

Petra Švarcrová

Vloženo 10.2.2005 - 12:07
Když si přečtu téma, změní se jeho barva na světle zelenou a když se u něj objeví nový příspěvek, znovu ztmavne. To je OK, výborný systém. Když si ale konkrétní téma znovu otevřu, jsou všechny příspěvky, i ty co jsem už předtím četla, tmavé. Jak pak rozliším přečtený od nepřečteného?

Helena Görnerová

Vloženo 10.2.2005 - 12:14
Patrně jsi je předtím četla v zobrazení TEXT, že? V něm bohužel není jak systému říct, že už jste dané příspěvky viděli všechny (on vidí příspěvek, ze kterého jste toto zobrazení zapli). Také mi to vadí, uvidíme, jestli to půjde časem (zvýrazňuji :) nějak řešit.

Milan Všetička

Vloženo 10.2.2005 - 12:26
Kdyz jsme u tech odliseni novych prispevku.... Libi se mi ze se zobrazuje, kdo posledni pridaval. Ale obcas kliknu na diskusi a pak se vratim zpatky abych si precetl kdo to byl a mohl si ten prispevek najit. Jsem pro to aby "kdo prispival naposledy" bylo i nahore primo v tom tematu. (ten datumocasovej udaj je preci jen neprehledny)

Petra Švarcrová

Vloženo 10.2.2005 - 12:36
Přesně tak, bylo by to super. Tak teda časem:)

Katerina Vitkova

Vloženo 14.2.2005 - 22:02
Me se dneska stala zvlastni vec, otevrela jsem si diskuzi a v ni nektera temata s novymi prispevky... a nektere stare prispevky, ktere uz jsem cetla (v teto nove verzi diskuze) se mi zase zmenily na tmave - neprectene... vzniknul mi tim docela hokej. Nemate nekdo tuseni cim by to mohlo byt? Muze se to stat pokud obcas prohlizim prispevky bez prihlaseni? Diky moc K.

Helena Görnerová

Vloženo 14.2.2005 - 22:35
Souvisí to pravděpodobně s nastavením cookies v prohlížeči, ještě ověřím, jak je to na naší straně.

Jan Kořínek

Vloženo 15.2.2005 - 17:46
Nejpravděpodobněji je to dané tím, že tvůj prohlížeč smazal historii navštívených stránek. Doporučuji si prodloužit platnost historie. Je to nastavitelné.

Jan Kořínek

Vloženo 22.2.2005 - 14:06
S největší pravděpodobností píšete o konferenci. Bohužel technologicky zatím nejsme schopni toto udělat jinak. Jde o to, že každý odkaz na fórum v seznamu konferencí obsahuje datum a čas posledního příspěvku, stejně jako každý odkaz v sezamu témat. Při přidání příspěvku vám ale můžeme zobrazit pouze jednu stránku, ale ovlivněno jich je více. Ty, které jsou ovlivněny a nezobrazíme je po přidání nového příspěvku se tedy tváří jako nepřečtěné, přesto, že už je přečtené máte.