Zamčené téma Reklama

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 4.11.2010 - 12:48
Heleno sorráč. Když vytahneš nějaká obecná čísla jako argumentaci, tak to nepovažuju řešení problému. Zvlášť když ta čísla je bezpodmínečně nutné interpretovat. Bohapustá informace typu "Něco-desetinná čárka-neco za něco" nemá vypovídací schopnost, i když to je pojmenované jako ukazatel toho nebo onoho. Navíc o tato čísla v podstatě nikdo nestál, primárně jsi to použila na obhajobu reklamy. Nevím jak ostatním, mě vadí ta nekoncepční a neuspořádaná reklama. Jednoznačně web degraduje. K té návštěvnosti, jednoznačně převažují holčičky co mají rády koníšky. Z témat diskusí to je zřetelné. Nevšiml jsem si za poslední dobu (rok dva), že by tu kromě osvědčených nicků (Karol, mismon atd.) fundovaně někdo reagoval. Spíš jsem si všiml že někteří odpadli. A už vůbec jsem tu nezaregistroval přítomnost praktiků a lidí kteří jsou praktickou činností kolem koní ve všeobecném povědomí. Ostatně, uzavřít téma, které ja pro tebe vyčerpaném, protože se ti nehodí do krámu, má taky vypovídacé hodnotu. Předpokládám, že tenhle text obratem smažeš, mě vymažeš a za trest nasadíš ještě stupidnější formu otravné reklamy než doposud :-))

Helena Görnerová

Vloženo 4.11.2010 - 12:55
Vnímám. Domněnky ignoruji, nepodložils je. Čísla mají pro odborníky vypovídací schopnost dostatečnou a byla odpovědí na tvé napadení mé osoby, nikoliv řešením problému. Laiky, chápu, nezajímají. Však tu s nimi nebudu kromě výslovného vyžádání nebo napadení operovat, není důvodu. Omlouvám se ti, debaty v tomto tónu se nebudu dál účastnit.

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 4.11.2010 - 12:58
No, laik opravdu nejsem, Kdybych byl, zblajznul bych ti to i s navijákem ;-). Toto téma lze uzamknou, protože je vyčerpáno :-))).

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 4.11.2010 - 13:03
Heleno, smazala jsi mi legrační téma !!!!!!. To už je tady zase cenzura !!!! Takový pěkný konstruktivní návrh :-)). To je ale nepěkný precedens, no fuj, styď se :-)))).

simona Pivoňková

Vloženo 4.11.2010 - 19:27
jdu si osprchovat bulvy, vypadly mi důlků... neuvěřitelné se stalo skutečností, téma reklama je zamčeno :-))))))))))) PP ty oškliváku, ty že nejsi laika? jsi, jinak bys přece argumentoval argumentama a nepídil se po blbinách. JInak i tohle je důkaz samojedinosti - tedy neschopnosti oddělit sebe, jednu firmu, druhou firmu... téma nebylo osobní a zcela jistě vzhledem k reklamnímu zatížení webu není vyčerpáno, ale u zamčeného nebudou přibývat poznámky, postřehy, dotazy na praktické a koncepční věci. Teď se ptám úplně smrtelně vážně - Helčo, co tím chceš dokázat? ne si, ale tím....

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 5.11.2010 - 7:22
Megero!!!!! jak to že používáš šmajchle ???. Když chceš tvým slovům dodat váhu, nepoužívej šmajchle :-))))))))))))))))))))))))). Jasně že nejsem Lajka, to byl pes nebo foťák. Já jsem odporník, přece :-)). Zamčení je podle mého odpornického názoru reakcí na vlastní nedostatečnou, zbytečnou a křečovitou argumentaci ze strany Eqch. Jinak tomu nerozumím. Teda rozumím. Ono by zřejmě při další debatě postupně přirozeně došlo i na zhodnocování grafiky, přehlednosti, relevantnosti apod. celého webu. No a to je nepřípustné. Protože, co si budem nalhávat, reklamou je to v grafickém řezu přeplácané úplně absurdně. Megero a to nevíš, že jsem navrhoval fakt dobrou koncepci webu, kde by bylo všem všechno jasný a nikdo by do toho nerejpal. A představ si, že Helena náhodou seděla u počítače, náhodou to obratem přečetla, napsala k tomu že jsem sprosťák a jak z mé IP zjistila přečtení její reakce, tak celé téma smazala :-)). Jinak to být nemohlo, protože kdyby nechtěla abych si přečetl že jsem sprosťák, tak by to smazala rovnou :-)). A taková to mohla být pěkná legrace :-). Jsem taky zvědavý co chce Helena zamknutím tématu dokázat. Pořád píše jak je ráda za připomínky a podněty, a když je někdo v obraze a nepapouškuje nadšení, tak to zamkne a hotovka. A přitom je k dispozici naprosto pohodový, korektní a přirozený způsob, jak se s takovou reakcí vypořádat když se mi nelíbí, bez mazání, zamykání, rušení a podobných administrativních zásahů vrchnosti. Jo, a předpokládám že budu zase smazán :-))

Eva Pěkná

Vloženo 5.11.2010 - 16:43
Tak indoši,megero,byvšije děputaty statnej dumy,ještě zbývá oposmlouva nebo vzhledem k rudoší zmínce o cenzůře disent,taková malá reservace a megera do kantýny..mohu vozit Ohnivou vodu,Železným ořem..za trade beds:-) "Sedí ve vězení Dienstbier a Šabata,Leder,Havel,Bednářová Ota,.inženýr Petr Uhl,manželé Němcovi..Bělíková,Malý,Benda a dál-kdo ví," Stran reklam:hlasováním se pravda nezjistí,ale pokud je služba lidu tím lidem hodnocena téměř 100:1 pro názor A/neřeším názory nehodnotícíh,.dobře jim tak/,napadlo by mne jako poskytovatele a majitele názoru B,jestli nezkusit postup určený pro poplachy v oblasti reaktorů-4Z. Zastav se..Zamysli se..Zrealizuj..Zkontroluj. Indoši,Lajka ,tedy Lajka vzhůru letí,je muzika:.Žádný Jirmal.ofšem.Kde máš ten chytrý a veselý návrh?:-)

St. Vrchotova

Vloženo 5.11.2010 - 23:46
Reakce na 1379093: Indiane, tys nepochopil, že uzamčení tématu má jen vzbudit emoce, které zvýší návštěvnost a diskutovanost na webu, která upadá rychlostí pádu akcií "po krizi"?? Pokud je však jedna jediná věta ve tvém příspěvku pravdivá, je to skandální a nezodpovědné chování vůči návštěvníkům tohoto webu........... :(((. Sebereflexe sluší nejen těm, co se spletou v příspěvku, ale i těm, co se spletou ve výběru dodavatele softwaru...., ale když není, tak není. Pravdu má majitel, přeci, odjakživa, co i ti nejstarší z nás pamatují......

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 6.11.2010 - 0:09
Žofre, ty placko :-), jako ryzí fonetyk zhruba píšu jak zhruba slyším. Takže Lajka byla pes a Leica je foťák, a to co myslíš ty je flajka :-) 4Z je příslušné používat tam, kde jsou připravené procesy. Kde se věci plácají na koleně podporované vlastním egem to pak je Zastav se ... Zasekni se ... Zeřvi je ... Zamkni to :-))). Když nevíš jak zajistit realizaci a ani nevíš jak zkontrolovat, tak jsi se prostě nezamyslel ;-). Samozřejmě že Jirmal není muzika, to je hudba. Protože na Schneidera nebo Ramireze se prostě muzika dělat nedá, vždycky ti vyjde hudba. A howgh. Máš li v tomto punktu jiný názor, vykopu skládací židli. Můj skvělý a geniální nápad ztopila Helena, nejspíš už na něm pilně maká a během několika měsíců to sem vrhne. Ovšem pokud budou prognózy pravdivé a růst ekonomiky v příštím roce bude pouze ubohých 1,2 místo proklamovaných skvělých 1,8%, bude to tu hnedka po novém roce. To je přece doba naprostého útlumu všech kšeftů. Ale zkus se poptat Heleny, třeba ti střípky mé geniální strategie přepustí :-)). A zase očekávám že toto tému bude uzavřeno, viníci dohaleni, jejich koně zesalámováni, vše nakonec zkonfiskováno ve prospěch vrchosti, dejžtopándůch jejich diskovým polím správného raida :-).

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 6.11.2010 - 0:17
Milá Vrchotová, teď jsi mě odhalila. Psaním ujetých příspěvků se snažím veškerou zdejší diskuzi přesunou na naprosté blbosti, aby z toho lépe profitoval můj web o ryze českých jezdeckých metodách na adrese www.hopsahejsadobrandejsa.cz :-) Jinak to je vážně pravda. Jedno téma bylo uzavřeno, a příspěvek který byl tak naprosto ujetý, přehnaný a ironický, že ani zapčklá staropanenská učitelka první třídy v době národního obrození by jej nemohla brát vážně, Helena smazala. Ovšem až po tom co mi obratem napsala že jsem sprosťák a počkala až z mojí IP zaregistruje přečtení (nejpíš). Co to evokuje je jasné, a naznačila jsi to dostatečně. A schválně jo, jestlipak vrchnost smaže i toto :-)))

St. Vrchotova

Vloženo 6.11.2010 - 0:23
Reakce na 1379241: Malá oprava: podle včerejších HN se jedná o propad odhadu z 2,3% růstu HDP na 1,3 % růstu HDP v roce 2011, a to je větší průšvih, už tento rok byl horší, než byl předpoklad...... Závěr? Nechutně vtíravých reklam přibude :)))

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 6.11.2010 - 8:04
Vrchotová, ty se prostě chceš hádat co :-). Si myslím, že výrazně přibude prostoru pro reklamy, ovšem tyto prostory budou prázdné. Protože inzerenti nebudou mít prachy. Takže nakonec můj návrh prosadí "neviditelná ruka trhu" :-)). Mám návrh jak sem dostat inzerenty. Každý autor, který tu chce cosi zveřejnit, musí spolu s textem dodat i inzertního zákazníka. Nazval bych to "daň za zveřejnění" :-)), protože napsat článek je jedna věc, ale zveřejnit ho je druhá. A autor by za dotlačeného reklamního klienta samozřejmě dostal příslušný obolus :-). Pracovní název této metody je "redakční článek" a žádné periodikum to ještě nikdy nikde nepoužilo :-)))). Mimochodem má Eqch lidi určené přímo na prodej reklamního prostoru, nebo to dělá vechnost jako další činnost?

simona Pivoňková

Vloženo 6.11.2010 - 9:46
Reakce na 1379250: ty kluku ušatej, ty mě umíš po ránu rozesmát.. :-)))))))))))))) Kdo by to asi tak mohl dělat tak dobře a zodpovědně... však ti Hela psala, že grafikou se zabývat nechce a nebude z časových důvodů. Vzhledem k tomu, že ke mě zatím nepronikla informace o rozšíření týmu, tak předpokládám, že tým se skládá stále z Helči a půlDominiky, externistů, kteří píší články a reportáže z terénu zdarma, jsou li penízky pak i za ně. Ale možná už je všechno jinak, chodím sem málo, informace mám útržkovité a nahodile zachycené. Každopádně má Vrchotová postřeh, emoce vždycky zvednou návštěvnost, počet příspěvků i vstupů.... K mazanému, myslela, megera jedna hloupá, že nejde smazat beze stopy, myslela, protože to tak bylo řečeno a hele, jde to, když je třeba, umí se písmenka schovat.... to není fér, že některá se umí schovat úplně a jiná se jen bloknou... když plivali plivníci, to se jen v pravou chvíli udělalo STOP a hezky si každý počtěte. Když se to nehodí, šup s nimi za plentu....

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 6.11.2010 - 14:08
No to mám radost, že jsem tě rozesmál. Vždyť ti podnikatelé jsou na prd, furt podnikají, ale zatím to vypadá že podnikají kroky aby neumřeli hlady :-)). Kdyby si do toho podnikání pustili drobet srandy, šlo by jim to líp. Jestli je to tak, že tenhle moloch obhospodařuje jeden a půl člověka, a z toho to ten jeden maká ještě na dvou dalších stavech, tak to je jasné. Alespoň minimální specializace je nutná. Jeden člověk může zvládnout více oborů, ale těžko všechny precizně :-). Ale třeba to je jinak, třeba tady na tom maká celý tým lidí a problém je jenom v jejich řízení :-)). Ano, Vrchotová to vystihla. Akorát mě mrzí, že to nedošlo i Heleně, že moje pindy ji de facto zvedají kredit webu :-)). Kdyby jí to došlo, nemazala by moje geniální ujetý nápady :-). Ostatně, celý Eqch nejspíš běží nad MySql, případně nad MS Sql nebo nečím podobným. Smazat cokoliv natvrdo z databáze je trivka, stačí k tomu příslušné oprávnění. Ovšem, že se některá témata jenom zamknou a jiná naprosto smazají, je vyloženě trapné. Zvlášt když kolem toho tématu jsme si mohli pěkně pokecat, a nikdo by ho nebral vážně. Prostě to Helena nezvládla a mimoděk poskytla důkaz o té cenzuře. I když se před časem plamenně bránila že tu není. Prokazatelně je :-)). No tak já jdu zase zachraňovat zahradu, stoletá voda třikrát za jedno léto jí neprospěla. p.s. jo a nejsem ušatej, nosím blembák i mimo kobylu, ouška mám pěkně souměrná :-)

Eva Pěkná

Vloženo 6.11.2010 - 17:25
Tady mám jako podklad pro úvahy,jestli rudochovi naslouchat,shrnutý důkazní materiál z archivů,potvrzující,že: 1.indianovi podnikání jde,baví se a sledovanost má vychytanou výborně 2.indian svůj úzký obor zvládá precizně 3.indian možná není ušatej,ale plete si jazyk bílého muže. Indoši-blembák není správný výraz výraz pro paruku:-). http://www.youtube.com/watch?v=ftWQ9WleDxI Jinak qvituji tvé nesmělé pokusy převzít zde uvolněné místo TohoCoMáUjetýNápady a zvedá sledovanost.. máš buď menší než malý základ,nebo teprve tvoříš.nebo nerespektuješ 563/1991sb:-). Tu pánef z tatanky,co jí říkáš židle skládací,klidně nechej v zemi,dokud tráva bude růst..Krom nechtů na skle snesu cokoli:-). Ať Mannitou laskavě shlédne na kousek prerie,kde se pinožíš třikrát sto +? zim.:-)

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 6.11.2010 - 20:52
Milá Žofre, i přes tvůj zjevný významný posun v koňologii mě ale děsí tvoje naprostá nedostečnost v kultovních indošofilmech :-). Každá běloška, i jen vzdáleně drcnutá indošem víš, vykopat válečnou sekeru je naprostá trivka, to se dělá vždycky před odpoledním čajem když sousedovic pes moc štěká. Ale vykopat skládací židli, to je fatální počin :-). Jinak ano, zhodnotila jsi to celkem dobře, čemu rozumím, tomu rozumím. Čemu nerozumím, nepředvádím že tomu rozumím ;-), najmu toho co rozumí. No, nemám tendence tu cokoliv přebírat. Kdybych chtěl přebírat, zajistil bych zdroje a už bych to udělal ;-). Metody zákonné, úspěšnost akce vysoká, návratnost rozumná. Jestli TenCoMáUjetýNápady byl profesionální revolucionář, tak to už vůbec ne, víme jistě proč ;-). 563/91 samozřejmě respektuji, pokud pro mě není nadřízený předpis výhodnější. Ale protože tu jsem stále ve stádiu predikce, nikoliv procesu, ani tahle norma se tu na mne nevztahuje. Leda v případě že by mi vrchnost za zvedání sledovanosti chtěla platit, to bychom ale pak spíš použili normu 86/96 :-). Manitou na mě peče, spodní voda je půl metru pod drnem, stromy dostaly šnorch :-(.

Eva Pěkná

Vloženo 7.11.2010 - 13:40
Reakce na 1379313: Aneb o významu celoživotního vzdělávání-tak úvěr na putyku mě zatím fakt minul:-)) Premiový dotaz/.odměna je výlučné právo na export vody do subsaharské Afriky včetně EGAPzajištění transakce/: jak najdeš toho,co rozumí,když nerozumíš?:-)

veronika sixtova

Vloženo 7.11.2010 - 14:02
Reakce na 1379372: "jak najdeš toho, co rozumí, když nerozumíš?" - hodně dobrá otázka:-)

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 7.11.2010 - 20:24
Teda Žofre, teď jsi mě fakt zklamala, A Rumbo, nesmíš Žofre na všechno skočit :-)) Takže, hledám-li toho co rozumí, tomu čemu nerozumím, nemusím vymýšlet vymyšlené, ale použiji to vymyšlené co vymyslel ten co tomu rozumí. Což je: 1. přečtu si maximálně jednostránkovou informaci o problému, abych byl schopný vytvořit zadání 2. vytvořím zadání 3. rozhodím do světa 4. ozvou se ti, co údajně rozumí. 5. přečtu co mi poslali, vyberu maximálně 4 - 5 těch, co dodali nejserioznější podklady, ostatní nevyhodím nýbrž uschovám 6. Jednotlivé rozumějící si pozvu k probrání podmínek, při debatě pošťourám v oblastech které oni neuvedli ale jejich konkurence ano 7. všichni bez výjimky dodají nové podklady včetně zpracovaných oblastí do kterých jsem šťournul - tím dostávám od všech srovnatelné podklady. Současně omrknu reference. 8. teprve nyní vyberu dva, maximálně tři a vyzvu je aby mi dodali smluvní podklady a návrh příloh (podle rozsahu, když chci vyměnit žárovku v autě stačí zavolat, když chci třeba :-) nový e-shop, očekávám timesheet projektu a smluvní zajištění ...), potenciální ty co rozumí postavím nepřímo přes mé prostřednictví proti sobě. Vybírám toho co rozumí. 9. je li to vzhledem k rozsahu potřeba, požaduju analýzu (projekt, Gap-Fit apod.) 10. do smluvních podmínek podle rozsahu doplním akceptační kriteria, bonusové měkké metriky, v případě rizikových částí nebo vyšší finančního objemu i tvrdé metriky, závazný harmonogram, povinnou součinnost, kontrolní a platební milníky a sankce, odpovědné a klíčové osoby 11 Vybraného který rozumí nechám konat, kontroluji podle stanovených milníků. Pokud je neplní (třeba i první), vyhazuji ho bez náhrady, případně s náhradou mé škody. 12. Podle analýzy, měkkých a tvrdých metrik a milníků pokud je vše v pořádku, akceptuji výsledek. Uvedený postup se dá aplikovat jak na nednorázové, tak i na periodické nebo průběžné aktivity. Stačí ho zpravidla jenom drobně ořezat podle rozsahu toho co od toho který zná, vlastně chci. Pokud je to co potřebuji většího rozsahu, mohu i najmout člobrdu který to celé zrealizuje, kontroluji jenom klíčové body ;-). Toto moje how-nouw dávám neziště k dispozici jeden a půl člověkové vrchnosti. Ale samozřejmě na to budou prdět a dál to plácat na koleně :-)). Samozřejmě se najde křikloun, který v postupu najde udajných pidlion děr. Pokud by to náááhodou někdo bral vážně (což nepředpokládám), mužu si s ním o tom vážně popovídat. A samozřejmě za drzost mít vlastní, a dokonce správný názor, očekávám, že budu mazán tak důkladně že nebudu mít žádnou holeň kterou bych mohl přikládat :-))

St. Vrchotova

Vloženo 7.11.2010 - 20:43
Reakce na 1379407: Uvedený postup se dá aplikovat jak na nednorázové, tak i na periodické nebo průběžné aktivity. Stačí ho zpravidla jenom drobně ořezat podle rozsahu toho co od toho který zná, vlastně chci. Pokud je to co potřebuji většího rozsahu, mohu i najmout člobrdu který to celé zrealizuje, kontroluji jenom klíčové body ;-). Nechutně analytické a studené.

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 7.11.2010 - 21:20
Má to být analytické, studené, měřitelné, kontrolovatelné a realizovatelné. Pro romatiku je lepší vlézt pod roskvetlou sakuru, optimálně na kobyle. Zeptaly se, tak se dozvěděly :-))).

St. Vrchotova

Vloženo 8.11.2010 - 0:20
Reakce na 1379416: A mám tě ! Ne "roskvetlou", ale "rozkvetlou" ! Taky nejsi dokonalý :))). A s tou chladnou analýzou to také nebude tak vnitřně bytostné, jinak bys napsal - pod rozkvetlou hruškou - a ne sakurou. Ppindian = ajťák romantik, hezká kombinace :)).

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 8.11.2010 - 6:41
ÁÁÁÁÁÁÁ sipu sy na hlavu popel dokut my neroskvetou šedyni a přízahám že sy hnedka du koupyt pravydla čezkýho pravopyzu :-)). Já samozřejmě jsem naprosto dokonalý, ale jak mám myšlenky rychlejší než procesor v noťasu, tak holt klávesnice nestíhá pobírat zmáčknutý čudlíky :-)). A pleteš se, je potřeba oddělovat to co děláš pro vlastní radost od toho co má mít nějaký výsledek. V prvním případě je mi v podstatě fuk kolik mě to stojí pokud na to mám. V druhém případě je podstatný výsledek a výtěžnost, samozřejmě předem určená. Chtěl jsem původně napsat pod rozkvetlou třešní, ty hruško, jenže jsem měl myšlenky už zase dál, v duchu se mi vybavilo spojení "kuwapráce" a z toho vznikla ta sakura :-)). Jo, a každej indoš je romantik, protože se nehrabou v judikátech :-)

veronika sixtova

Vloženo 8.11.2010 - 8:53
Ne Rudochu, skočil si na Žofršpek sám - odhalil jsi své praktiky;-) A chybí mi tam "levně koupit, draho prodat a pozdě platit faktury" :-)))

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 8.11.2010 - 9:55
ÓÓ Rumbo, ty malověrná konspirátorko :-), na Žofršpek jsem neskočil, nýbrž jsem vysvětlil jak na to, když chci to bylo to a ne tentononc. Tyto praktiky mohu odhalit s naprostým pocitem kvality. Nic dalšího odhalovati nehodlám, protože kdo by vás pak dostával z tý depky žejo :-))) No to mi tam opravdu nechybí. Toto pravidlo nepoužívám, preferuji spíše "vydělej a nech vydělat" ;-). Nechci přece kdekoho vyždímat jednorázově tak aby skončil pod mostem, stačí mi ždímat přiměřeně aby mohl obnovit zdroje a zase se s radostí přišel nechat drobet vysušit :-)))

St. Vrchotova

Vloženo 8.11.2010 - 23:51
Reakce na 1379450: Jo, tak jak Heleně G., i tobě musím přiznat, že jsem Vám všem na všechno naletěla, jsem prostě stará romantická Koza Líza..... doufám, že si alespoň toto IT vítězství užíváte. P.S. Ppindiane: trochu jsi přestřelil, den nemá 48 hodin, a přeji ti, aby tvůj advokát věnoval studiu nových rozhodnutí NS tolik času, co já, byť si přitom odlehčil nějakým koňským nebo jiným přiblblým tématem...., myslela jsem, že oceníš, že oceňuji tvůj smysl pro humor, to bys ovšem nějaký musel mít. A laskavě se neztrapňuj odpovědí, žes žádného advokáta dosud nepotřeboval, ať ano či ne, tvoje deviza by jen ztratila na hodnotě i u ostatních..... Tak někdy ahoj pod sakurou. SV.

Eva Pěkná

Vloženo 9.11.2010 - 6:19
St.Vrchotová: mohu jen vyjádřit svůj názor,argumentovat to nebudu a možná to ani nejde:-).Použiji stejná slova,jako jindy /před 2? lety/ a jinde:podle mého přesvědčení a opakovaných zkušeností není ppindina suchar ani tupec. Několikrát se nicméně podle mého přesvědčení situačně jako suchar či jinak choval a věru jsem se ho pokoušela zadávit vší žofráckou silou-a klidně to zopáknu,indoši!:-) On váš humor ocenil..a odpověděl svým,v dobrém.Vylítla jste zbytečně,já často lítám stejně:-). A rady dal dobrý,nějaké drozofily možná mají ..a někdy dobré rady servíruje v opatlaným gumišálku a přidá fanku od malty,poněkud.Taky se mi nechce polykat takovou mňamku,alebrž se pak snažím ulít tím oharky pod jeho kotlíkem:-) Jen můj názor..

veronika sixtova

Vloženo 9.11.2010 - 7:09
Reakce na 1379472: ó indoši, kéž by tvůj druhý odstavec byl běžným jevem zde, v kotlince... každodenně se jako ten hadr ždímaný přesvědčuji, že není:-(

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 9.11.2010 - 8:08
Stanislavo, opravdu nevím kde se stal problém. Netuším z čeho jste odvodila 48 hodin, z čeho IT vítězství. Samozřejmě oceňuji že oceňujete. Bohužel v téhle komerční době valná část populace degeneruje na úroveň "novácké" zábavy, a pokud se najde, někdo kdo ve větách najde zakutaný smysl, je to překvapení. A to větší je pak následné, když z toho nadhledu spadne. Samozřejmě nehodlám diskutovat o problematice studia judikátů NS, nijak to nezlehčuji protože se mi toto bohužel nevyhýbá. Vaše reakce je pravděpodobně eskalovaná i jiným podnětem, než legračním pošťuchováním tady. Nehodlám v tom rýpat, není to podstatné. S HelenouG nejsme v žádném konspiračním svazku. Pokud to tak vypadá, je to čistě náhoda. Kdyby HelenaG hodlal za podobné srandičky platit, to by teprve bylo veselo. To by tu nikoho nějaké koňopindy nezajímali :-)) Žofre, abychom byli upřímní, to jak formuluješ myšlenky tady, nejspíše v reálném životě si dovolit nemužeš :-)). Takže jsou li mé texty zatíženy fankou, pak tvé nepochybně svěrací kazajkou :-))). K těm radám, několikrát jsme společně přesvědčili, že jak to řeknu tak to bude, že. Jak jsem říkal, přesně tak dopadla ona ona slavná kauza s trestnou výpravou :-)). A další. Tady to je stejně tak. Kdyby vrchnost pouze vyzkoušela co jsem napsal, nestačila by se divit. Ale rozumím tomu, že když s něčím začnu na koleně, a ono se to rozroste, nemusím v sobě najít sílu to předat zaměstnanci na řešení každodenní rutiny a sám pokračovat dál na vyšší úrovni. Taky jsem tím prošel. Jakmile jsem to překonal, tak už jsem měl opačný problém - jak nebrat další zaměstnance abych měl taky nějakou práci a ne na všechno jenom koukal :-)). Rumbo no máš pravdu, že v kotlince slušné vztahy nejsou příliš módní. Ale nezoufej, už rok se přesvědčuji, že třeba v Albionu jsou stejní vychcánci, o germánii ani nemluvě :-). Ale i tak jsou způsoby jak se nenechat seždímat do nitky. Jsou poměrně jednoduchá pravidla jak ždímačku udržet v rozumných otáčkách. Chcete je slyšet?? :-))

Eva Pěkná

Vloženo 9.11.2010 - 13:05
Reakce na 1379583: Ppindian: máš pravdu. Podoteky:nemyslím,že bys ty své "fanky" nosil jako neoddělitelnou součást jáství po reálu.Nikdo ze své kůže nevyskočí .třeba za rok někde na síti napíšeš,že vidíš i mou snahu v tomto směru:-). U tebou vzpomínané historické caus mne točil krom fanek hlavně minimálně zpočátku přítomný fakt bezpečného křesla opozice provozované dle národních zvyklostí.Tentokrát ,pokud dobře intuitivně čtu/ trpaslíky v krabičkách a jejich rejdy upřímně nenávidím:-)/,píšeš nejenom.co a jak moc je blbé,ale zcela jasně i jak a kudy to udělat krémovější a že přiložíš sám packu,bude-li zájem.A vo tom to je:-).
1 2 3