Z diskuze zpět na hlavní stránku

Andrea Vaňková

Vloženo 29.8.2006 - 14:34
Chtěla bych se zeptat, na minulém serveru bylo velmi dobré, že si člověk zavřel okno nebo ho stáhnul na lištu a byl zase na titulní stránce EQCH a zajímalo by mě, zda jsem si toho nevšimla nebo to tu nejde, abych se z diskuze mohla vrátit zpět na hlavní stránku EQCH a ještě, v minulé diskuzi se mi vždy zabarvili do jiné barvy příspěvky, které jsem si už přečetla v daných tématech, takže jsem věděla, co přibylo nového a teď to není?? Děkuji.

Helena Görnerová

Vloženo 29.8.2006 - 14:43
Změna barvy není tak výrazná, jako byla, ale je. Nebojte, něco s tím ještě uděláme, až nám dodavatel systému předá kódy. S tou první otázkou jste mě dorazila :)) Smyslem nového designu právě naopak je, že se odkudkolv dostanete na jeden klik (téměř) kamkoliv jinam. Zkuste sepodívat úplně nahoře na tmavě zelenou lištu. Případně na klikací lištu "kde to jsem" - ta je pod tou žlutou lištou sekcí. Všude je slovo EQUICHANNEL nebo EQCH - a to je titulní stránka.

Andrea Vaňková

Vloženo 29.8.2006 - 15:14
Aha, ok, děkuji, to mě opravdu nenapadlo, že to tam jde, tak děkuji a nezlobte se, ale to víte, novota a člověk si plno věcí nevšimne nebo mu to zkrátka nedoteče. Dík a prosím, kdyby šli ty barvy víc odlišit, bylo by to supr.

Helena Görnerová

Vloženo 29.8.2006 - 15:15
V pohodě, od toho jsme tu :)