Výstava Koně v akci Pardubice - hledáme...

Helena Görnerová

Vloženo 8.8.2008 - 15:30
Přátelé, jelikož bychom vám rádi letos přinesli opět kvalitnější zpravodajství z výstavy Koně v akci v Pardubicích, ráda bych touto cestou oslovila všechny, kdo by se rádi zúčastnili, pomohli nám v zázemí a vydělali si nějakou tu kačku :o)Termín: pátek 5. až neděle 7. září 2008Místo: dostihové závodiště PardubiceDoprava: vlastní, případně možno připojit se na trase Brno-Pardubice (pátek ráno) a Lanškroun-Pardubice (středa večer nebo čtvrtek ráno), na vlaku v Pardubicích vás mohu vyzvednoutKoho potřebujeme:Ochotného člověka, plného entuziasmu, který by převážně pracoval v zázemí (tedy na našem stánku či v kryté tribuně) na zpracování textového, ale hlavně obrazového materiálu. Měl by být schopen posoudit snímek z akce z hlediska estetického (ideálně i chovatelského), umět rozeznat, kdy a jak se hodí snímek oříznout, případně z něj vytáhnout detail (tedy CIT pro krásno :o) a toto samostatně provést ve Photoshopu. Bude zaučen v práci s naší fotogalerií a jeho hlavním úkolem bude ji plnit. Pokud na stánek přijdou lidé, měl by být schopen vykoktat za koho tam sedí, co jsme a případně nás zavolat a návštěvníkovi uvařit kafe :o)Samozřejmě dotyčného nenecháme celý den sedět u počítače, všichni se chceme vystřídat na place a vidět i program, někteří z nás občas i jedí.. Zajištěn je volný vstup pro dotyčného + 1 na celou dobu výstavy, spaní v areálu (vlastní spacák, jsme dobrodruzi :o), základní jídlo na stánku a nuzná almužna, shodná s ostatním osazenstvem. Výplata v neděli odpoledne na ruku nehledě na hospodářský výsledek :o)Jinak pro vás fotografický a zpravodajský servis budeme zajišťovat ve složení Dominika Švehlová, Běla Fialová a má maličkost. A možná přijde i chlap. Více o stánku se dozvíte již brzy...Očekávám vaše bouřlivé reakce a doufám, že si pro velký nápor uchazečů nebudeme moci vybrat :o)Děkujeme za pozornost.Konec hlášení v českém jazyce.P.S. Chcete-li urychlit své šance, pošlete mi rovnou v mailu ukázku vašeho cítění. Nějakou běžnou fotku, upravenou pro publikační účely na šířku 640 px.

Helena Görnerová

Vloženo 8.8.2008 - 15:41
Ještě základní info o výstavě: http://www.pardubice-racecourse.cz/vystava-2008.html

Helena Görnerová

Vloženo 12.8.2008 - 13:18
Pro veliký zájem posouvám :o) Nebuďte srabíci :o))

Helena Görnerová

Vloženo 12.8.2008 - 13:29
Tak obsazeno :o)))))))))))Ale moc rádi vás na stánku uvidíme. Určitě ho nepřehlédnete, letos bude velký a venkovní.. podrobnosti budou brzy v článku.

Kateřina Mrázová

Vloženo 12.8.2008 - 13:34
Tak tomu říkám fofr:o)Jinak možnost naučit se pracovat s Photoshopem je fajn, ale opět se neuvidíme ani na stánku, protože jak už to bývá, všechny žádané akce mají tendence se nacpat do jednoho termínu.Přeji hodně elánu a energie, ohledně příprav. draace

Helena Görnerová

Vloženo 12.8.2008 - 13:59
V pátek na výstavišti proběhne školení externích autorů Equichannelu "jak proboha používat tenhle systém" s povídáním kam a kudy dál :o) Takže bych pozvaným (budu obesílat) doporučila si ten čas alespoň v pátek udělat ;o))