Vánoční dárek od EQUICHANNELU

Helena Görnerová

Vloženo 21.12.2009 - 15:39
Dovoluji si upozornit na zcela ojedinělou vánoční akci pro vás, kdo s námi tvoříte tenhle web. A sledujte ho bedlivě, další volné pozice se tu budou objevovat v průběhu hodin a dní.. ;o) http://www.equichannel.cz/prvni-vanocni-darecek-equichannelu-pro-vas-o-inzerce-zdarma Moc děkujeme, že tu s námi jste. Snad vám touhle akcí zpříjemníme vánoce :o)

Helena Görnerová

Vloženo 21.12.2009 - 17:51
Předpokládám, že 2/3 z vás neví, kudy do toho. Equichannel měl vždycky ve stanovách přibližovat svět počítačů a interfernetu koňákům, tak se mrkněte na náš Facebook a nechte si poradit třeba od liberecké veterinářky Lidky Čačkové, která dnes slovo banner prý slyšela poprvé - a už se jí zadařilo: http://www.facebook.com/pages/EQUICHANNELcz/112988384410 Zjednodušená nápověda: - vyberu si reklamní místečko, vidím na něm rozměry, např. je tam napsáno 234x60 - udělám si několik obrázků, ve kterých si napíšu, co chci lidem říct, případně vyříznu daný rozměr z nějaké fotky - na to vám stačí Malování ve Windows, ti šťastnější použijí Adobe Photoshop nebo v Linuxu Gimp - tyto obrázky MUSÍ mít všechny shodnou velikost, tedy zde konkrétně těch 234 pixelů délka, 60 pixelů výška (nebojte se, grafické programy se budou na vše ptát - zadejte takovou "velikost obrázku") - stáhnu si jakýkoliv prográmek na dělání bannerů z internetu - např. dočasnou verzi tohoto: http://www.selteco.com/bannershop/ - v něm dám otevřít soubory, vyberu ty, které jsem si připravil/a - nastavím každému rámečku (frame) dobu zobrazování, ideálně na 2 sekundy (klikáte na frames v okénku "frame list", které si program sám otevře - dám uložit jako gif animaci ("save image or animation"), název souboru bez diakritiky a jiných nesmyslů - zašlu e-mailem - 11 dní se budu vyhřívat na slunci EQCH pozornosti A ušetřím minimálně 785 Kč, protože taková je hodnota nejlevnější inzerce u nás na 11 dní, kterou u nás teď máte zdarma. Takže směle do toho :o)

Lýdia

Vloženo 21.12.2009 - 19:30
ja jsem pouzila program Bannershop GIF Animator 5 zadarmo ztahlej z webu. a dokonce jsem do nej ani nemusela zmenšovat pismo - muj primitivni navod, v malovani napsanej text pres celou bilou stranku (abych nemusela orezavat), ulozene a vlozeno, pak uz jsem to jen pomoco ramecku zmensovala a prispusobovala. :D je to alchymie pro pocitacoveho neznalce jako ja :D

Helena Görnerová

Vloženo 21.12.2009 - 20:00
Až se s tím budete učit, doporučuji ukládat s volbou "reduce to: 64 colors" - a maximálně 128 colors. Vyšší čísla ne, pak je banner moc objemný a budu vám ho předělávat, jako Dráčeti. Vlastně nebudu, budu doma péct vánočku a bannery nechci nejdéle za dva dny už ani vidět :o)))

Lýdia

Vloženo 21.12.2009 - 20:18
jeee, pect vanocku,,.... naucis me to ? :D mnam

Helena Görnerová

Vloženo 21.12.2009 - 20:22
Jestli se to naučím, tak klidně! :o))