V inzerci chyby PŘEPRAVA!!!

Largo

Vloženo 11.9.2006 - 22:28
Novw roztrideni inzerce je urcite super a daleko prehlednejsi, ale presto mi tam chybi sekce pro prepravu.

Helena Görnerová

Vloženo 11.9.2006 - 22:31
Ano, už jste nám to dnes napsal mailem, vnímáme, nemusíte křičet :o)Mrkneme na další případné rozdělení. Momentálně se snažíme co nejpřesněji rozdělit, co ještě není a co už je komerční inzerce. Ta naše je totiž především nepodnikatelská, řádková. Nebo bychom to rádi v tak přibližném stavu udrželi. A nejsem si jista, že trvalá nabídka přepravy koní odkudkoliv kamkoliv je nekomerční inzerce.

Jana Rosická

Vloženo 12.9.2006 - 7:59
heli, nic proti, ale to třeba nabídka ustájení, pouštění, výcviku atd..taky není...tohle je asi hodně těžké rozlišit...a z mého (neberte ho vážně) pohledu by asi návštěvníci uvítali i hledat možnost dopravy, tak jako hledají třeba ustájení. Ano, je možnost tedy zaptlatit komerční inzerci, ale to asi ne každý dopravce udělá a tak z čistě mého pohledu moc nechápu, proč není povolena řádková inzerce dopravy...ale neber to jako rýpání, to ani náhodou. jen postřeh:))

Helena Görnerová

Vloženo 12.9.2006 - 9:31
Proč rýpání, vždyť máš pravdu. Přesně to už nějakou dobu řešíme, protože náš původní cíl byl opravdu jen vaše soukromá, příležitostná inzerce, která má být zdarma. Pak bychom vás ale měli chránit před těmi, co inzerci zneužívají k trvalému podnikání. Není zas takový problém rozlišit, kdo to ještě nabízí příležitostně a kdo ne (15 koní za sebou čtyřikrát do měsíce už bude zprostředkovatelská činnost a ne zoufalý rozprodej domácí stáje :o), rozpor máme v tom, zda to vůbec takto pojímat, zvlášť když vám to většinou nevadí. Tak nevím.Placenou inzerci do té řádkové jsme zavedli, jen ještě nevisí ceník. Měla by být plošná a rozhodně musí být označená - to umíme. Ale nastavit ta pravidla... Zkus něco navrhnout z pohledu uživatele, co ty na to? Pomoz :o)

Jana Rosická

Vloženo 12.9.2006 - 9:45
tohle je strašně těžký. komrční inzerce je všude. přesně jak říkáš - jsou prodejci koní, co nabízí xy koní, ustajovatelé, dopravci, prodejci krmiv, doplnků atd tad. nyní je otázka, zda uživatel a čtenář EQCH chce takové inzeráty či ne..domnívám se že ano, třeba zrovna doprava, ustájení, pouštění atd jsou oblasti, které jsou myslím potřebné a ne každý drobný podnikatel bude investovat do placené reklamy...když mu to podnikání vynese pár korun ke stálému zisku..ale to vy nemáte šanci zjistit ani ověřit. asi bych uvažovala o povolení komerční inzerce, která by byla přísně řádková, bez obrázků, omezen délkou textu a zamezit odkaz na web. a pak placenou jak bannery které už fungují, tak klasická inzerce která je zdrama, tedy jak inzerují běžní uživatelé, ale ta by byla zpoplatněná. nevím, možná blbost, nevím..jen názor..

Helena Görnerová

Vloženo 12.9.2006 - 12:23
"klasická inzerce která je zdrama, tedy jak inzerují běžní uživatelé, ale ta by byla zpoplatněná. nevím, možná blbost,"Vůbec ne, tak to teď máme už nastavené, jen dotáhnu ten ceník.Zajímal by mě i názor dalších čtenářů... Můžem zkusit anketu na titulce.. pište, prosím.

Miloš Panuška

Vloženo 12.9.2006 - 12:55
Protože i já čekám na možnost komerční inzerce, tak si také přisadím. Dvakrát jsem mailem žádal o ceny a pravidla a nedostal jsem ani odpověď typu: sorry, děláme na tom. Nezlobte se na mě, ale vypustili jste z láhve džina bez představy, co od něj chcete. Ptal jsem se i na bannery, na kterých se hrdě skví ,,Zde může být vaše reklama" a ani zde jste se neobtěžovali s odpovědí. A přitom se stačí podívat, jak to dělají jiní. Na ifauna.cz jsou komerční inzeráty automaticky řazeny na začátek inzertní rubriky, na bazos.cz se inzerce ,,topuje" pomocí zpoplatněných sms. A udělat ještě jednu rubriku s názvem Komerční inzerce je to nejjednodušší. A jako nejnavštěvovanější server o koních nebudete mít o placené inzeráty nouzi. I přes tuto kritiku a jistou nespokojenost Vám přeji hodně úspěchů - i já si vždy a všude říkám ,,ono se to vystříbří".Miloš

Helena Görnerová

Vloženo 12.9.2006 - 14:36
Milý pane Panučko.Předně k vaší stížnosti. Omlouvám se, ale odpovědět na váš mail ze soboty(!), kdy jsme byli značně vytíženi zpravodajstvím v Pardubicích, prostě nebylo možné. Teprve dnes probírám stovky došlých e-mailů a postupně je budu vyřizovat.K samotné komerční inzerci.Vytyčovat ji nad tu běžnou nahoru je největší hloupost, jakou lze udělat. Chápu, že inzerentům se ta představa líbí, ale vědomě bychom tak poškodili čtenáře, na jejichž přízni především leží pověst serveru a odsouvat je dolů pod komerční sdělení, to nám opravdu dobré nepřijde. Představte si, že s takovým objemem, v jakém se zde komerčně inzeruje, bude prvních pět stran první den jen komerční inzerce.. v Nemluvě o tom, že právě na takový systém si čtenáři iFauny a Bazoše i u nás o víkendu stěžovali. Takže tudy cesta nevede. "udělat ještě jednu rubriku s názvem Komerční inzerce je to nejjednodušší"To bohužel není. Chápu, že netušíte, jak máme systém stavěný a jaká je smlouva s jeho dodavatelem, proto mi, prosím, věřte. Navíc vidím, jak do ní padá ustájení, přeprava a všechen komerční "binec" a lidé tam cíleně a s nadšením chodí hledat. To určitě ne a vaše peníze vyletí komínem. Nebudeme takové věci dělat, nám záleží na zpětné vazbě inzerentů.Přesto, že víme, že některé ceny vám ještě chybí, žádného džina jsme nevypustili, to je zbytečně dramatizující popis situace :o) V prvním měsíci totiž musíme především zjsitit, jak jsou nové pozice sledované, protože na to se inzerenti ptají a předem (naposledy teď na výstavě v Pcích, kde jsme poskytovali všechny informace na stánku). A nový systém ještě ani měsíc neběží, takže bychom vám naopak džina nabízeli.Suma sumárum, samotnou mě mrzí, že ve věci komerční inzerce není úplně jasno, ale plošnou inzerci do stávající řádkové zadat lze a od minulého týdne na to je nastaven ceník (prozatím na vyžádání). Zašlu Vám jej, jakmile se k Vašemu e-mailu dostanu.Hezký den, HG

Klára Procházková

Vloženo 19.10.2006 - 21:41
Dobrý den,na přepravu si počkáme, přes zimu snad budete mít trochu klidnější období.Jinak nový design je bomba, krásně přehledné, kdybyste sem šupli to staré, nevím nevím jak bychom si na to zase zvykali :-)Perfektní je rozdělení inzerce, snad jen, kdyby šlo každou fotku otevřít v novém okně v původní (nebo přiměřené) velikosti - > pro ty, co mají Explorera (mluvilo se o tom v jiné diskuzi).Jinak, sice máme v republice víceméně jenom Equichannel (co se týče aktivnosti a obsáhlosti) ale kvalita jde před kvantitou ;-) takže jen tak dál!

Helena Görnerová

Vloženo 20.10.2006 - 1:08
:o)) Tolik chvály.. pozor, abychom si nezvykli :o)) Máme ale značné rezervy a víme o nich. Mě například trápí obsahová stránka webu. Ale mám také takové optimistické heslo - teď už bude jenom líp!Díky.Co se týče té nešťastné PŘEPRAVY a její inzerce.. Její pravidla stále ladíme, protože v některých připomínkách máte všichni skutečně pravdu a v jiných - svých zásadách - si prostě pevně stojíme za svým a víme, proč...Došli jsme tedy společně k názoru, že otevřeme novou kategorii v Adresáři subjektů http://www.equichannel.cz/adresar/ - Přeprava koní. Do ní se může každý přepravce, který si je jist, že nabídka jeho služeb potrvá, normálně zdarma zapsat vč. loga, jako se zapisují do svých kategorií jiné komerční subjekty - ranče, obchody...Uvidíme, jaké budou ohlasy a zda se tím problém s inzercí přepravy (samozřejmě postupně) vyřeší. Čekáme na vaše ohlasy...

Bohumil Kočovský

Vloženo 20.10.2006 - 17:49
Je to moc hezká věc. Jenom pevně doufám, že bude přepravci zkontrolován ŽL, a platnost licence pro Nákladní dopravu silniční motorovou vnitrostátní, v případě inzerování mezinárdní přepravy i licence na Mezinárodní dopravu silniční motorovou nákladní. ECH je ctihodným serverem a jistě nebude podporovat podnikání načerno, daňové úniky a porušování zákonů ČR.

Helena Görnerová

Vloženo 20.10.2006 - 19:10
Samozřejmě. A zapomněls na povinné položky "číslo bot" a "oblíbená barva slipů". Bez nich by ta ctihodnost totiž děsně utrpěla :)

Rolf Karlsson

Vloženo 20.10.2006 - 21:24
Výborný nápad!A protože všichni Helčo víme jak se doma nudíš, budeš od zavedení pravidel objíždět dopravce a osobně kontrolovat ty licence a živnosťáky :-)))

Helena Görnerová

Vloženo 20.10.2006 - 22:40
Jasná páka. Hele ale bez Trolla nikam jezdit nebudu, to by byla houby sranda :o)))

Klára Procházková

Vloženo 20.10.2006 - 23:28
Co se týče equichannelovské inzerce, vděčím jí za super boty, prodala jsem sedlo, koně, chrániče, koupila sako a rajtky...není to dostatečný důvod ke spokojenosti a tím pádem i k veřejné chvále? :-))

Bohumil Kočovský

Vloženo 24.10.2006 - 8:33
No nevadí, stejně jsem se rozhodl podávat na ty černý šmejdy trestní oznámení ve spolupráci s odborem dopravy konkrétního místa, aspoň to bude pěkně pohromadě.

Bohumil Kočovský

Vloženo 24.10.2006 - 18:45
Minimálně vetrinární licence je na Netu on-line. Moje hobby je jednat čestně. T.j. podle zákona. Komu to vadí, ať zaleze, neboť asi patří mezi ty ostatní šmejdy s tou nádhernou českou povahou. Niíkoho neudivuje, že na kamionovou přepravu je potřeba spousta dokumentů a školení, které stojí peníze a nikoho ani nenapadne to obcházet. Když si chci otevřít hospodu, taky to nejde jen tak. Co by asi řekl majitel hospody, kdybych si před jeho podnikem otevřel svůj, s poloviční cenou, protože načernou ? To by jste všichni hrozili pěstičkama př Občanském judu a nadávali na ty darebáky, co obcházejí zákon. Ale jak jde éo přepravu, tak to je jiná ?? Není, to mi věřte a jsem pevně rozhodnut pronásledovat všechny černochy s plným nasazením a do všech důsledků ! Ať si to každej se svým svědomým srovná sám...

Helena Görnerová

Vloženo 26.10.2006 - 8:39
Není to jiná a ať to myslíš jak chceš, máš pravdu. Nicméně vážně jsem nepochopila, proč bychom to měli my kontrolovat a jak. Se svým svědomím a se zákonem se musí každý srovnat sám.U jízdáren také nekontrolujeme, zda má její majitel živnost a jeho trenéři licence. To je (nebo měla by být) jednoznačně věc ČJF a kontrol ŽÚ.Nicméně zatím se do Přepravy zapsal 1 (slovy JEDEN) člověk. Asi to má důvod. Neskryti v Inezrci, ale vypíchnuti samostatně, jsou více a trvale vidět...

Jana Rosická

Vloženo 27.10.2006 - 9:04
Trolle, že se tak čílíš, kde bereš jistotu, že ti, co zde inzerují přepravu, podnikají na černo??? Nějak mi to uniká, kde ty myšlenkové pochody bereš...je těžké připustit že i jiní než Ty podnikají čestně?