Uživatelé, kterým nepřišlo heslo - DŮLEŽITÉ !

Helena Görnerová

Vloženo 10.2.2005 - 16:22
Přátelé, kupí se mi zde maily, které náš systém odeslal na vámi zadané e-mailové adresy, ve kterých bohužel byla chyba! Potom marně čekáte na svá hesla. O koho se jedná a komu nemou dát zpětně vědět: hlavackova@pro-interier.cz (směrováno na adresu na volny.cz, kde to hlásí plnou schránku) aja.focus@volny.cz (smerovano na t-mobile) gabca.@centrum.cz (řekla bych, že ta tečka tam nemá být(?)) konice.konicek@centrum.cz (premanently error) KarlaKosikova@seynam.cz (stane se :)) boza2@seznam.cu (dtto) Prosím o zaslání správných e-mailů a uživatelského jména na adresu helena@equichannel.cz, ať vás mohu opravit :) Děkuji. P.S. Stále ještě máme některé, kteří si v registraci nepřečetli, že jim systém změní login na malá písmena, pokud jej zadají velkými. Pozor na to... Čtěte, co je na obrazovce, poslouchejte systém ; ) nebo počítejte s touto změnou, když už neposloucháte :)

Helena Görnerová

Vloženo 10.2.2005 - 17:04
A přidám další nedoručené heslo: Recipient user name vesela (vesela@cpp.cz) not unique. Several matches found in Domino Directory.

Helena Görnerová

Vloženo 11.2.2005 - 0:56
seraphine@post.cz, máte u mě heslo, ale máte plnou schránku :) Vyčistit, napsat na malej@lacht.cz - až se proberu, heslo předám.