Strrašně pomalu :-(

Helena Smutná

Vloženo 31.7.2007 - 21:51
Nějak mi dnes chodí equich hrůzostrašně pomalu; až tak, že mi evokuje vytáčené připojení. Ne že by v tom nebyl kus nostalgie, bylo mi tehdy o pár míň... Já myslela, že bude zádrhel někde u mě, ale všude jinde je to v pořádku. A taky se v diskusi namnožily dvoj- a vícenásobné příspěvky - taky jsem jeden vložila a doteď nevím, jestli tam je. Tož mě napadlo, že možná je problém obecnější. Možná se ale pletu, jeden laickej nikdy neví co se těm mašinám nelíbí.

Helena Görnerová

Vloženo 1.8.2007 - 8:49
Heli, máš pravdu, nebyla to chyba na tvém přijímači, ale na našem vysílači. Už odpoledne se server začal zahlcovat a večer to tu bylo nepoužitelné (z toho důvodu jsem nemohla dodělat výsledky soutěže a tak jsem jela domů za rodinou :o)) Ve 20 hodin jsem psala na náš helpdesk prosbu o řešení, ve 22:14 mi odepsali, že je hotovo. Teď se musíme postarat, aby se to opakovalo co možná nejméně. Stroj jako takový máme jinak předimenzovaný, takže to tak úplně nechápu a tuším vážnější problém přímo v železe. Uvidíme.Každopádně všem děkujeme za trpělivost. Jsou to holt jen stroje. Jsou nedokonalé :o)))

Helena Smutná

Vloženo 1.8.2007 - 13:21
Díky, už je to v pořádku :-) Přeju hodně sil do dalšího boje... mně k tomuhle štěstí úplně stačej ty moje podstatně jednodušší mašinky, ufff

Helena Görnerová

Vloženo 1.8.2007 - 19:22
Doufám, že nemyslíš koně, to bych se upřímně nasmála :o)))Heli a vši zde, prosím vás, jelikož teď budu 4 dny v Pardubicích a nevím, jak se dostanu k netu, pokud byste zaznamenali opět takové masivní zhoršení stavu, zpomalení, nemožnost se přihlásit a chybové hlášky, neváhejte a napište to na e-mail našeho helpdesku - helpdesk@web4ce.cz Oni jsou schopni situaci řešit, já nebudu.Moc vám všem děkuji! Doufám ovšem, že to nebude třeba.

Pavla Šmídová

Vloženo 2.8.2007 - 10:56
Budes delat zpravodaje, nebo tam bude i nejaka akce od Eqch nebo Jezdectvi (stanek nebo tak) ? :o)

Helena Görnerová

Vloženo 2.8.2007 - 11:25
Ne, stánek nemáme, na tyhle akce mi přijde zbytečný. Jedu si tam odpočinout :o) a dělat zpravodajství. Ovšem tentokrát žádná křeč, protože tam budu sama.