Rubrika "spolujizda" X inzerce

Katka Lipinská

Vloženo 31.12.2007 - 16:35
Priznam se, ze mi nebyl uplne jasny nazev, tedy zda se jedna o jizdu ve voziku nebo spolujezdeni na jednom koni. Divala jsem se tam ted a vidim, ze hledani spolujezdce poctive mazete a odkazujete na inzerci. Neslo by v tomto pripade udelat vyjimku a pripadne spolujezdeni ponechat na diskuzi? Duvod je myslim celkem jasny, sehnat spolujezdce s podobnou filosofii byva problem a jak hledajici jezdeni, tak majitel kone by se leckdy potreboval vic rozepsat o svych pozadavcich, coz inzerce neumoznuje. Navic nick z fora cloveku leckdy pomuze zjistit si o dotycnem vic a lepe se rozhodnout... no mozna jsem jedina, ale jestli muzu, hlasuju pro to, aby se u spolujezdeni udelala tak trochu vyjimka a v tehle rubrice se tato moznost ponechala.

Helena Görnerová

Vloženo 31.12.2007 - 18:42
Diskuze je o spolujízdě - vytížení vozíku, tam je to jasné. A v inzerci necháváme spolujízdu na soukromých koních, i když to původně mělo být totéž, lidé ji začali na spoluježdění na svém koni používat, tak to tak bude do změny inzerce.Spoustu věcí budeme rozdělávat do konkrétnějších kolonek. Hlasovat netřeba, koncepce změn je připravená :o)(Hlavně se neptej na datum, já fakt nevím, kdy se k tomu dopracujeme, jsou tu důležitější úpravy a věci...)

Katka Lipinská

Vloženo 31.12.2007 - 19:08
Hmmm, ale az se k tomu dopracujete, tak uz mi to bude naprd.:-)))

Helena Görnerová

Vloženo 31.12.2007 - 19:24
V inzerci se přeci ale lze rozepsat, já nechápu asi problém.

Katka Lipinská

Vloženo 2.1.2008 - 12:26
No je trochu rozdil diskuzni prispevek x inzerat a mne to jako diskuzni tema docela sedi, ale jsem zjevne jedina, takze zapomen a neres.:-)

Helena Görnerová

Vloženo 2.1.2008 - 12:39
Mám to v hlavě, neboj. Třeba mi to při dalších úpravách docvakne :o) Tak zatím využívejte, že tu máte na sebe kontakty, ICQ atd....