řazení odpovědí

Jana Mičolová

Vloženo 7.1.2009 - 12:28
ať dělám, jak dělám, velmi často se mi stane, že se mi odpověď zařadí až na konec reakcí, a tím to začne postrádat smysl. naposledy dnes, příspěvek cutting, odpověď na vanfront a zařazeno úplně na konec. prosím o pomoc, pokud někde dělám chybu.

Blanka Richtar

Vloženo 7.1.2009 - 12:52
Ono se to ale zařadilo správně. Akorát že na příspěvek, na který si odpovídala, reagovalo už několik lidí před tebou a na jejich příspěvky další lidi.

Jana Mičolová

Vloženo 7.1.2009 - 13:14
a jak tedy na to? jak se zařadit k tomu správnému?

Blanka Richtar

Vloženo 7.1.2009 - 13:27
Máš to zařazené správně. Nastav si kurzor myši na svou odpověď a jeď kolečkem nahoru. Uvidíš, že se tvoje odpověď pojí s dotazem, na který jsi zvolila Odpovědět. Jenže před tebou to samé udělalo víc lidí (a na jejich odpovědi zase odpovídali další), takže tvoje odpověď nemůže logicky být zařazená hned za původním příspěvkem. Už to chápeš? Ihned za původním příspěvkem by ten tvůj byl jedině v případě, že by na něj nikdo jiný do té doby neodpověděl.

Blanka Richtar

Vloženo 7.1.2009 - 13:32
Nebo konkrétně - než jsi odpověděla vanfront na její příspěvek, stihla jí odpovědět před tebou pistolka a žofré. Až pak ty. A celé se to stává méně přehlednějším, pokud na ty odpovědi jsou další odpovědi (na příspěvek pistolky odpověděla žofré a příspěvek se zařadil správně hned pod pistolku a na příspěvek žofré Katka Kalinová) - tady už bez ohledu to, jestli napsali dřív nebo později než ty, protože jejich příspěvky se řadí hned za ty, na které odpověděli, opět chronologicky. Zkus si to nakreslit:)

Jana Mičolová

Vloženo 7.1.2009 - 14:09
ale jo, já jsem to pochopila hned na poprvé, zas tak špatně na tom ještě nejsem :o) ale díky za snahu :o)))dobře v tomto případě, ale postrádá smysl odkaz "odpovědět". protože nikdo neví na co. je sice hezké, že po zobrazení všech příspěvků, je odkaz různě odskočen, ale přímá odpověď neexistuje a tím pádem vzniká slušný zmatek. z mého pohledu by bylo rozumné "odpovědět" nechat jen pro prvního a pak zmizet

Dominika Švehlová

Vloženo 7.1.2009 - 14:18
No a co když si dáš "Zobrazit všechny příspěvky"? Tam to máš vypsané všechny texty, odsazené podle úrovně odpovědi a máš tam i tlačítka opdpovědět a víš, na co odpovídáš... Ale ono když si klikneš na talčítko Odpovědět, tak se před formulářem pro odpověď ukáže i text, na který odpovídáš....

Blanka Richtar

Vloženo 7.1.2009 - 14:51
No mě zase takový problém nedělá se v tom orientovat. Pomocí kurzoru myši to jde docela dobře.

Johana Stružková

Vloženo 7.1.2009 - 16:41
k cemu kurzor? staci oci...XDja mam asi ale v oku pravitko nebo co...