Prosím! Opravdu moc....

Amy Dietrichová

Vloženo 8.1.2014 - 20:55
Dobrý den, nevím jestli už se to tu neřešilo ale mám takovou připomínku. Nevím zda li to vadí jen mě nebo i někomu jinému ale já s tím mám opravdu problém. Když třeba čtu nějakou diskuzi, otevřu přiloženou fotku a ta se otevře, ovšem neotevře se v novém panelu (okně) jak jsem zvyklá z různých jiných webů, FB apod., jenže toho já si nevšimnu a poté co si fotku prohlédnu tak automaticky zavřu ten panel, jenže tím si zavřu v podstatě celé stránky equichannelu. Když mám takhle třeba rozečtenou diskuzi a musím se k ní několikrát za večer dostat přes zadání adresy, přes rozklikání diskuze, najít tu diskuzi, najít kde jsem skončila ve čtení, tak to kolikrát opravdu radši vzdám, celé to zavřu a musím se jít uklidnit někam dál od počítače. Ano vím, že je to moje nepozornost ale bylo by fajn, když by to tady na equichannelu mohlo fungovat, tak jako všude jinde, že po kliknutí na nějaký odkaz či fotku se to prostě otevře v novém panelu, který pak jednoduše zavřu a můžu pokračovat dále v prohlížení equichannelu a ne že musím klikat jako pako na šipku zpět abych se proklikala tam, kde jsem původně začala. Moc prosím zkuste s tím něco udělat, jsem z toho celkem zoufalá. Předem děkuji A.D.

Jana Edem

Vloženo 8.1.2014 - 21:06
Taky to tak mám a taky se mi to děje.. plus ještě se mi ta fotka zobrazí v brutálně velkém formátu, který nejde zmenšit..takže z fotek nemám nic

Jana Štěpánová

Vloženo 9.1.2014 - 7:53
Já si zvykla všechny odkazy otvírat stiskem kolečka myši. Tím se mi to otevře v novém panelu a nemusím řešit, jak to má daný web zařízené.

Jana Edem

Vloženo 9.1.2014 - 22:19
já myš nemám, tak mám smůlu:) Nicméně mi dneska došlo, že další věc, související docela, která mě tady uplně ničí je to, když si otevřu nějaký odkaz..taky se otevře v tomhle okně..takže já si prohlížím prohlížím, doprohlížím, a chci zpět na equichannel do inzerce, např., a tak jedu "zpět, zpět, zpět, zpět, zpět, zpět,....,....,...." dokud nedojedu ZPĚT. :(

Jana Štěpánová

Vloženo 10.1.2014 - 10:44
Reakce na 1530942: Stačí podržet tu šipku zpět na prohlížeči, vyjede rozbalovací menu a dá se skočit asi o 10 stránek zpátky. A nebo používat pravé tlačítko touchpadu a asi druhá položka v rozbalovacím menu je otevřít odkaz v novém panelu, a nebo prostě na odkaz nejet, chytit ho levým tlačítkem a přetáhnout nahoru k panelům.

Marie Navrátilová

Vloženo 11.1.2014 - 15:15
Reakce na 1530980: Právě kvůli tomu používám chrome, kde je v rozbalovacím menu otevřít v novém panelu jako první...:-) Jsem liná kvůli eqch vytahovat myš...:-) Ale už se skutečně těším na ten slibovaný nový systém...:-)

Martina Součková

Vloženo 11.1.2014 - 16:51
tekkjenn: takže já si prohlížím prohlížím, doprohlížím, a chci zpět na equichannel do inzerce, např., a tak jedu "zpět, zpět, zpět, zpět, zpět, zpět,....,....,...." dokud nedojedu ZPĚT. :(
Myslím si ,že skákat šipkou zpětzpět je předpotopní.Odnaučuji to i chlapa :-).jednodušší je vyjet na horní část stránky a přeskočit hned do inzerce,či jiné diskuze,či hlavní stránku apd.A pak od tamtud rychle najdu co chci.Je to fakt rychlejší než klikat zpětzpětzpět :-)

Zuzka Machovcová

Vloženo 1.2.2014 - 19:25
Pokud máš Google chrome prohlížeč, je nejjednodušší najet na horní lištu, kliknout pravým a dát "Znovu otevřít zavřenou kartu"