Prosím o zablokování uživatele :(

Ivana Pávková

Vloženo 18.9.2011 - 21:45
Pěkný den, přestože sem docházím pouze jako čtenář a ne jako aktivně přispívající, EQCH je mojí malou závislostí :) Velmi ráda si pročítám veskrze užitečné a poučné diskuze, co mě ale trošku mrzí je to, že se tu v poslední době nějak množí nesmyslné příspěvky. Pominu-li novou reinkarnaci Ondřeje ("jari"), jehož příspěvky jsou jen hloupé, ale vesměs nikoho nenapadají a dají se prostě "přeskočit", zarazil mě dnes jiný uživatel - "vraniss". Jeho/její příspěvky nejen, že jsou všudypřítomné, OT a nesmyslné, ale navíc soustavně napadají diskutující. Jen za dnešní veče stihl napadnout moderátorku alisch, Czarowniczku, gabcu, Miku... Omlouvám se za žalování, ale číst takovéhle bahno v diskuzích, kam se chodím vzdělávat, se mi příčí :( Nžádám o okamžité zablokování, pouze upozorňuji... Vím, že podobných témat a mailů máte spousty, takže se omlouvám, že Vás obtěžuji (snad ne moc :) ).

Dominika Švehlová

Vloženo 19.9.2011 - 10:06
Reakce na 1417307: Alish, moderátorka diskusí, už zasáhla. Bohužel tohle se těžko zcela odstraní, vždy se jednou za čas najde někdo, kdo prudí a uráží :-/ Určitě je dobré upozornit na nějaké nešvary na diskusích, admini i moderátorka to někdy nestihnou vše sledovat a stává se, že prostě prudiče nebo jiné nepřijatelné věci v diskusích přehlédnou. Děkujeme. ADMIN

ludmila slavíková

Vloženo 20.9.2011 - 7:28
Jedná se pořád o jednoho a toho samého uživatele, který pouze mění přezdívky. St.Vrchotová=andalu=latinka=vraniss + ještě několik dalších. Ať už vystupuje pod svým pravým jménem, JUDr.Stanislava Vrchotová, nebo pod několika smyšlenými jmény (nejlepší je neexistující MUDr. Ruprichová), případně záhadná teta, které prodala počítač, proto má stejné ID, z čehož jsem slzela i já, naprostý počítačový analfabet :-) Jiná věc ale je, když použije jméno opravdu existující osoby, být na místě "skorozetě", Pavla Vrány, a zjistit, že jeho (ve fotbalovém světě celkem profláknuté) jméno je takhle zneužito, asi bych z toho dvakrát nakřivo nadšením nebyla. Určitě by se mu nelíbilo, že se jeho "skorotchyně" za něho vydává a uprostřed svých (více či méně úspěšně medikací potlačených) psychopatických výlevů z něho dělá s prominutím ko*ota. 100% jsem si jistá, že mladý pan Vrána (vraniss) o tomhle vůbec netuší.

Gabriela Sedláčková

Vloženo 20.9.2011 - 13:08
No já už v tom trochu tápu - jinde píše, že její přítel je řezník... Takže čí přítel je fotbalista? Fotbalista chodí na vedlejšáky na jatka? Řezník je přítel Stáňi? Řezník kope okresní přebor? :D A nebo - že by... fotbalista by byl opravdu skorozeťák, páč jeho jménem někdo říká, že jeho partnerka má nemocnou matku... Stáňu? Pak by to všechno souhlasilo :) Ale Stáňa má tak trochu manžela! Takže řezník je milenec? Šifra mistra Leonarda??? Pomozte!!!

ludmila slavíková

Vloženo 20.9.2011 - 13:31
Reakce na 1417491: :D :D :D no, nemá to její psychiatr jednoduchý :-)

ludmila slavíková

Vloženo 20.9.2011 - 13:35
a řekla bych, že časem ještě někdo oslepne, a vezme si svého nevlastního bratra, který se bude jmenovat Chuan nebo Chosé, předtím na nás ale na všechny podá trestní oznámení :D

Dominika Švehlová

Vloženo 20.9.2011 - 19:47
Lavero, to stačí! Na všech diskusích! Už je to přehnané! Dějkuji ADMIN

ludmila slavíková

Vloženo 20.9.2011 - 19:58
Reakce na 1417523: o.k., příště se plesknu přes hnáty a odpustím si to, i když to bude těžké :-)