Proc mam vsechno "neprectene"?

Katerina Abtová

Vloženo 13.6.2005 - 7:56
Pomoc, prisla jsem po vikendu se svemu notebooku a s hruzou jsem zjistila, ze se vsechny prispevky tvari jako bych je nikdy necetla... Co se to stalo? Diky, Kaca

Katerina Abtová

Vloženo 13.6.2005 - 8:08
A kdyz "vysoupim a nastoupim" tak se opet vsechna temeta tvari nejako "neprectena"...

Helena Görnerová

Vloženo 13.6.2005 - 8:44
Netuším, jak máš nastavený notebook,zkontroluj si nastavení historie prohlížeče a cookies. Pokud máš třeba nastaveno na tři dny a tři dny jsi zde nebyla, mohlo by to být ono. S přesuny to podle mě nesouvisí, mě historie (tedy co jsem četla a co ne) funguje normálně. Ale nevylučuju to, na střeva těhle programů nejsem odborník.

Sarka Vlckova

Vloženo 13.6.2005 - 9:56
Bohuzel to s presuny nejak neprimo souviset bude, nebot jsem na tom stejne jako autorka prispevku. :-( Historii mam nastavenou na 100 dni, EQCH jsem cetla naposledy v patek. Nu coz, nezbyva, nez si to odklikat. Stane se. :-)

Helena Görnerová

Vloženo 13.6.2005 - 10:15
Šárko, možná to souviset zrovna u vás bude, u dalších se pro změnu nic neprojevilo.. Když přesouváte domény, přenastavujete při tom DNS záznamy a zřejmě se něco takového může stát, když to tvrdíte. Já se s vámi hádat nebudu, již jsem napsala, že na tohle nejsem odborník. Věřím, že to pro vás nebude nepřekonatelná újma a že to zvládnete. Kdyby neběžely po přesunu např. diskuze jako takové, bylo by to jistě horší :o) Opravdu vám nemohu odpovědět na otázku "proč mám najednou všechno nepřečtené". Není to plošný problém, netýká se všech uživatelů fóra, bohužel vážně netuším.

Katerina Abtová

Vloženo 13.6.2005 - 10:54
Ne, jsem na tom stejne jako Sarka. 100 dni. Naposledy jsem tu byla v patek. Dosud, a to jsem obcas byvala "pryc" i dele se nic takoveho nestalo. Samozrejme, ze to neni neprekonatelny problem.

Sarka Vlckova

Vloženo 13.6.2005 - 11:04
Nee, to nemela byt vyzva k hadce, pokud to tak vypadalo. Spis jsem chtela pomoct, jakoze i u me je neco jinak, nez obvykle a kdyby bylo treba dalsich informaci ... a tak. No, nepovedlo se. Jsem rada, ze system bezi, z EQCH ziskavam cenne informace. :-) Sarka

Helena Görnerová

Vloženo 13.6.2005 - 11:05
Kaco, ještě mě napadá, že už možná vidíte EQCH na novém stroji, zatímco já na starém - pokud to nějak souvisí. Když se přesouvá domény, dáváte požadavek na změny jakýchsi záznamů (nechci tu zabíhat do detailů) a čekáte, až budou v centrálním registru provedené. To neovlivníte a musíte prostě počkat. Někdy to trvá až dva dny, já doufám, že už večer uvidí všichni na našich doménách všechno totožně (já například teď nevidím včerejší změny na aschk.cz a kamarádi v Praze je už vidí). Takže mě napadá, jestli mi třeba večer také tohle rozlišení přečteného-nepřečteného nezmizí, jako vám. Pokud ano, máme příčinu. A pokud to bude ono, tak to prostě ale jinak nejde udělat. Ráda bych pomohla, ale jsou věci, kde se můžu rozkrájet a neudělám nic. Tak už to, prosím, nějak překousněte :)

Katerina Abtová

Vloženo 14.6.2005 - 8:11
Jenom na vedomi: Vcera bylo pres den vsechno oka. Dneska rano se mi take ukazaly vsechny prispevky spravne (prectene / neprectene). Pak jsem hupsla na Equichannel, na inzerci a když jsem se vrátila zpět na diskusi je opět všechno "nepřečtené". Žádné nastavení jsem neměnila... Chápu, že vás problém jedné osůbky nezajímá, tak to píšu jenom kdyby náhodou měl někdo stejný problém.

Katerina Abtová

Vloženo 14.6.2005 - 8:57
No a kdyz jsem "vystoupila a nastoupila" tak mam zase vsechno oka. Zkusim jeste jednou cestu "Diskuse - Equich. - Inzerce a zpět" a dám vědět. Kaca

Helena Görnerová

Vloženo 14.6.2005 - 10:18
"Chápu, že vás problém jedné osůbky nezajímá" Já ten problém registruju a po příčině se pídím. Bohužel vážně nejsem Vševěd a náš programátor je teď služebně mimo republiku. Takže pokud, Kaco, tvůj problém nejsem schopna vyřešit hned a okamžitě, zcela jistě to neznamená, že by mě nezajímal. Smysl takových pošťuchů asi opravdu nejsem schopna pobrat :-( Když sem napíšeš jak to vypadá dál, Honzu na to upozorním. Jen ještě dodělává nový systém a to je priorita 1. Pak může řešit další věci.

Petra Švarcrová

Vloženo 14.6.2005 - 10:41
Hm, tak já se taky přidám, ne, že by to byl nepřekonatelný problém, jen pro případ, že by se vám pro případné řešení hodilo více informací. Mě se děje to, že střídavě mám jednou všechny příspěvky nepřečtené a po druhé je všechno OK. Je jedno jakou cestou si diskuzi otevřu, střídá se to pravidelně. Nastavení prohlížeče (Mozilla) je OK. Zajímavé...

Jan Kořínek

Vloženo 14.6.2005 - 12:08
Obávám se, že odpověď zní Internet Explorer. Na IE se mi to děje, na Mozille nikoliv. Dobrá příležitost si nainstalovat konečně pořádný prohlížeč. http://download.mozilla.org/?product=thunderbird-1.0.2&os=win&lang=en-US

Petra Švarcrová

Vloženo 14.6.2005 - 12:13
Honzo, mě se to děje i na Mozille, viz můj příspěvek výše.

Katerina Abtová

Vloženo 14.6.2005 - 13:01
V reakci ma me prvni upozorneni jsi psala, cit.: "Opravdu vám nemohu odpovědět na otázku "proč mám najednou všechno nepřečtené". Není to plošný problém, netýká se všech uživatelů fóra, bohužel vážně netuším." Nebyl to zadny zlomyslny postouch. Chapu vase priority a vetou o "pochopeni, ze problem jedne osoby ze vsech uzivatelu ECH pro vas neni relevantni" jsem spis opravedlnovala fakt, ze s tim znovu otravuji. Uz dam pokoj. Je mi jasny, ze toho mate dost, ale mozna je zbytecne takhle startovat na prvni naslapnuti (zvlast, kdyz se jedna o nedorozumeni).

Jan Kořínek

Vloženo 14.6.2005 - 13:22
Aha, tak beru zpět. Ale stejně bych si nainstaloval FireFox :-)

Helena Görnerová

Vloženo 14.6.2005 - 13:47
No vidíš :) Nestartoval ajsem. Zkus to, prosím, bez emocí jako já: "Opravdu vám nemohu odpovědět na otázku "proč mám najednou všechno nepřečtené". Není to plošný problém, netýká se všech uživatelů fóra, bohužel vážně netuším." se nerovná "Nehodlám se tím zabývat, trhněte si." Čili i když nevim, dělam na tom a pak jsou mi samozřejmě podobné poznámky nepříjemné. Mea culpa, vždycky holt připíšu "ale dělam na tom". :))) Snad už není třeba dalších reakcí.

Helena Görnerová

Vloženo 14.6.2005 - 13:49
Petro, Mozillu jsem odinstalovala, nainstalovala FireFox a od té doby mám ještě větší klid, než při přechodu IE -> Mozilla. Všechny vaše problémy se snažím nasimulovat vždy na Firefoxu, IE 5 a 6, K-meleonu, Gimpu a na druhém stroji i na té mozille. BOHUŽEL (vážně mě to mrzí) se mi tu nic takového neprojevuje. Naprosto vzorně mám označené i příspěvky na mateřském EQCH, a to jak před přesunem, tak po něm :-( Tak nevím :-( Honzi, nemůže to souviset ještě s tím postupným promítáním DNSek??

Katerina Abtová

Vloženo 14.6.2005 - 13:52
Ale dyk ja sem bez emoci, skoro porad.

Katka Segečová

Vloženo 14.6.2005 - 13:53
Mám IE 6 a příspěvky s mi neodznačily. Všechno se nedá hodit na Microsoft :-)

Petra Švarcrová

Vloženo 14.6.2005 - 14:13
Tak to teda taky nevím, protože já mám i Firefox a je to to samé... Ale já nejsem žádný expert a vcelku mi to nevadí. Jen kdyby vám to nějak pomohlo v řešení.

Helena Görnerová

Vloženo 14.6.2005 - 14:28
No potěš :o) Máme tedy u cca tří uživatelů problém, který není závislý na aplikaci ani na jejím nastavení, ale nějak souvisí s přesunem. Honzo? :o))

Jan Kořínek

Vloženo 14.6.2005 - 15:06
No, řekl bych, že spíš ne, jelikož to by ani nebylo možné přispívat. Ale kdo ví...

Jan Kořínek

Vloženo 14.6.2005 - 15:08
No, jaxem psal, nic mě nenapadá (ale na druhou stranu, ani to mě nepřekvapí =c)

Petra Švarcrová

Vloženo 14.6.2005 - 15:17
:-) Tak držím palce.

Katka Segečová

Vloženo 22.6.2005 - 10:02
Tak mám možná postřech k té vaší záhadě s odznačování. Trochu beletrie neb se mi to nedaří vyjádřit jednoduše. Mám URL diskuze EQCH uloženo mezi oblíbenými polažkami a obvykle do diskuze takhle lezu. Dneska jsem adresu klopotala ručně a nedopatřením odklikla na nějaký jiný link s ID nějakého konkrétního článku a všechno jsem měla odznačené, refrešla jsem to, klikla na HP diskuze, stále odznačené. Když jsem tam o pár minut později vlezla zase přes oblíbené, tak to bylo ok. Přečtené byly odbarvené :-)

Jan Kořínek

Vloženo 22.6.2005 - 11:31
Tipoval bych si, že jeden link je www.equichannel.cz/diskuze a druhý equichannel.cz/diskuze

Petra Švarcrová

Vloženo 22.6.2005 - 11:36
Tak Medea má asi pravdu. Já chodím přes ten horní řádek s historií a EQ tam mám dvakrát (ale stejná adresa, jen u jedné je v druhém sloupečku takový ten popisek...). Když se trefím na ten správný, je se značením všechno Ok.