Pro HelenuG...

Blanka Vozárová

Vloženo 31.12.2007 - 22:21
Dobrý večer...nebo den...:-) Heleno...žádala jsem Vás o vymazání nicku pralinka, vím. Ale přesto než se tak stalo, jsem založila téma a pořád jsem přihlášená....Ovšem...téma nevidím, nemohu na něj ....Vy jste opět použila CENZURU??

... ...

Vloženo 1.1.2008 - 8:50
Pani Vozarova, Vase tema bylo smazano zrejme proto, ze Vase urazky a osobni zalezitosti jsou mimo tema tohoto konskeho serveru.Prestante se tu prosim projevovat, Vase chormyslne vyplody uz tu vsechny obtezuji.

Dominika Švehlová

Vloženo 1.1.2008 - 10:46
Ne, CENZURU jsou použila jáááá :-) Na otázku "Proč?" si zkuste odpovědět sama. Přeju všechno nejlepší do nového roku 2008 a hlavně aspoň trochu soudnosti, ta se vždy hodí!

Helena Görnerová

Vloženo 1.1.2008 - 12:39
No včera večer jsem vzala dítě, muže, maminku a odjeli jsme ke kamarádům koňákům na příjemné zakončení roku. O půlnoci jsme pálili prskavky a užívala jsem si, že na vás ani na EQCH nemusím myslet :o) Co se dělo zde nevím, nebyla jsem a upřímně, je-li to z nicku pralinka, ani tomu nepřikládám váhu. Vy mě nenávidíte a podezíráte ze všeho, co se vám kde stane? Dojděte si na psychiatrii. Co dodat.

Blanka Vozárová

Vloženo 2.1.2008 - 11:58
Nevím kde a jak jste došla k názoru, že Vás nenávidím. Není to pravda, neznám Vás a nikdy jste mi nic neudělala osobního abych tento pocit měla. Na druhou stranu nechápu, proč mi nezrušíte nick, když Vás o to žádám! Nechci tu už být vedena. Nejsem flegmatik jak jste si jistě všimla a nedokážu nereagovat, když někdo tak nehorázně lže jako JanaB! Prosím vymažte můj nick. Děkuji Blanka.

Helena Görnerová

Vloženo 2.1.2008 - 12:42
Opravdu nevím, kde jste mě žádala o zrušení nicku, zato už zaplaťpánbůh vím, jaká jste, paní Vozárová. A jestli jsem si kdy kladla otázku, zda jsem k vám nebyla nespravedlivá, tak teď už díky tomu, co zde předvádíte za scény jsem v klidu. Vážně se sebou něco dělejte, tohle není normální, tohle už není ani známka jen cholerismu. Nick znepřístupněn. Odhlašte se.