placená inzerce

Michaela Zimná

Vloženo 15.12.2006 - 14:57
Dobrý den, již nějakou dobu se snažím získat informace ohledně placené inzerce.Zajímá nás placená řádková inzerce s fotografií na 60 dní (za 500.-?)Dále by jsme chtěli vědět, co všechno je třaba dodat...S totuto formou reklamy by jsme chtěli začít od ledna případně února.

Helena Görnerová

Vloženo 15.12.2006 - 15:03
Hezký den :o)Nahoře ve žluté liště je odkaz CENÍK, tam se stačí podívat a vybrat si formu (zda chcete do sekce INZERCE, nebo klasický banner kdekoliv jinde na webu).Placená řádková s fotografií na 60 dní stojí 100 Kč, pouze pro 10 kusů inzerátů je množstevné sleva na 500 Kč. Výrobci koňských potřeb také využívají plošný inzerátek o max. velikosti 500x300 px. Na bannery roku 2007 již vedu záznamy, proto by bylo záhodno ozvat se brzy.Stačí tedy vybrat si formu inzerce, kontaktovat mě na mailu, zaslat podklady (tedy zvlášť obrázky a zvlášt texty s diakritikou - nedávat to do jednoho wordového souboru, tím se grafika ničí) a vyžádat si platební údaje. Jakmile mi pak zašlete potvrzení o platbě (oskenovaná složenka, sms či mail z banky atp.), inzerát zpracuji a vyvesim.

Petra Beránková

Vloženo 21.5.2008 - 17:24
Jsme malá stáj, ted bychom rádi rozjeli provoz. Od zaměstnavatele jsem dostala ukol zadávat inzerci na ustájení a ježdění ( již jsem několik inzerátů vložila ). Ráda bych tyto inzeráty cca 1x týdně aktualizovala. Nějak jsem nad tím moc nepřemýšlela, proto až po přečení předchozí diskuze mě napadlo jestli naše inzeráty nemají být placené? nejspíš ano - nabízíme služby a chceme nabízet opakovaně. Pokud ano, co nejrychleji zařídím zaplacení.

Helena Görnerová

Vloženo 21.5.2008 - 17:50
V INZERCI - ustájení je povolené, vyjížďky, výcvik apod. služby nikoliv. Komerční inzerci smí vkládat pouze člen redakce, ze zákona totiž musí být označena jako placená reklama (nehledě na zákony je i naším zájmem, aby byl placený obsah zřetelně oddělen od neplaceného). ZDARMA se můžete zapsat do Adresáře subjektů a vložit stručný odkaz na váš web do ODKAZŮ (obojí vlevo).Napište mi, prosím, více + možnosti vašeho rozpočtu na lachtan@equichannel.cz, zpracuji Vám návrh. Děkuji, Helena Görnerová

Petra Beránková

Vloženo 21.5.2008 - 18:42
děkuji, zatím jsem vložila ustájení + nabídku- vyjíždek a výcviku, minulý týden, za to se omlouvám nepřemýšlela jsem nad tím.V adresáři zapsaní jsme : Jížní čechy - Strakonice - RAnč U Starýho kance.Informace ohledně rozpočtu zjistím a napíšu Vám. Petra Beránková