Omluva

Eva Pěkná

Vloženo 26.7.2007 - 7:54
V poslední době jsem v diskusích několikrát aktivně přispěla k OT, někdy i mimo koně-z různých důvodů,což je jedno. Sama jsem z těch,co ve "svém" tématu na podobné jevy "vrčí",také jsem sem původně přišla jen pro informace o koních.Na to, jak málo o nich vím,jsem server dost zaplevelila.Už to vím a dávám si pozor.Omlouvám se-i postiženým.

Helena Görnerová

Vloženo 26.7.2007 - 12:23
Žofré, nejsme káznice, trocha volnosti nikoho nezabila a nás nepoloží :o) Neomlouvejte se, já jsem často také zářný příklad. ještě že je to náš web :o)Stále přemýšlím nad některými návrhy otevřít další diskuzné fórum "o všem". Mě se to poněkud příčí, ale prošla jsem na základě toho podnětu aktuálně několik odborných - jednooborových přesněji - webů a všechny už to zavedly. Potřeby vyvíjející se komunity jsou mi jasné. Tak to ještě probereme v EQUI a hlavně opět vznesu dotaz na tvůrce systému, kdy by mohl být chat. Podle toho se budem řídit dál, jak ta častá OTéčka co nejlépe pořešit.

Eva Pěkná

Vloženo 26.7.2007 - 13:34
Děkuji.Jsem užvaněná a sparingpartneři dobří.Přesto :pokud je něco o holeni,nemohu zabrat půl přísvěků snahou pomoci oři se třemi kapkami fjordí krve,pokud se někdo vlastně ptá na různé přístupy ke koni a výcviku, nemohu z toho dělat závody"kdo dřív do Mensy".Taky bych se naštvala, pak mi z vyhledávače na vlčí zuby vyleze, abych darovanému koni nekoukala na žádné:o)).

Helena Smutná

Vloženo 28.7.2007 - 22:30
Helčo, Helčo... dativ k "já" = mně :-)))

Helena Görnerová

Vloženo 29.7.2007 - 10:54
Fakt?? No jsem dlouho ze školy, no :o)) Já to naštuduju znovu.Spíš to malé "j" za tečkou - začátek věty, to mi ještě nikdo neopravil :o))

Eva Pěkná

Vloženo 29.7.2007 - 11:11
Zde plha-chci mít svědomí čisté jak zuby-ona ta diskuse bude asi nejvýše trpěna, spíše již v novém pravopisu nevhodná-inu, jsem stará,odkojil mě Styblík-Melichar/pro mladší ročníky:to bývala taková gramatika/.:o))

bianka

Vloženo 5.10.2007 - 19:11
o.k-pokorně se připojuji a za občasné úlety se postiženým omlouvám-a to velice. :-)