odhlášení při nečinnosti

simona Pivoňková

Vloženo 6.2.2010 - 23:33
taková to byla pohoda, když se člověk přihlásil a BYL přihlášen, dokud prostě neodešel. Pročpak už to tak není, komu nebo čemu překáží, když je uživatel zalogovaný několik hodin v kuse. Nebo že by byla chybka u mne?

zuzka medková

Vloženo 8.2.2010 - 9:51
Já se přidám. Chybka není u Vás, protože mě se to stává taky. Dřív jsem byla přihlášená v pohodě několik hodin, teď mě to samo odhlásí po určité době (neměřila jsem ji).

Martina Brousková

Vloženo 8.2.2010 - 22:38
Nijak zvlášť mě to sice nedrásá, ale taky jsem si toho v poslední době všimla. Já jsem tu dobu rovněž neměřila, ale myslím, že mě to odhlásilo už za půl hodiny nebo tak nějak.

simona Pivoňková

Vloženo 9.2.2010 - 8:34
Přiznávám, že mě to vadí, protože já u PC nesedím, pobíhám a vracím se "na skok" takže nonstop přihlášení bylo milé, zmizelo bez zjevné příčiny a můj dotaz zůstává bez vysvětlení už třetí den..... Asi ho dosud nikdo neobjevil. Nejen má teorie je, že kdo je přihlášen nemusí opakovaně řešit reklamu, pokud se musím opětovně přihlásit, reklama má opět možnost zaposkakovat si na monitoru. Pravda je, že reklama se omezila, takže pokud moje přihlašování pomůže, budu se tedy přihlašovat.

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 9.2.2010 - 10:59
Reakce na 1349709: No vidíš jak jsi si pěkně odpověděla. Už tedy víš, teď jenom zbývá počkat až automatické odhlášení bude dít kontinuálně v jednom bude přihlášení bude možné jenom přes kliknutí na reklamu :-)))

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 9.2.2010 - 11:02
Tak už je to tady :-), odstřihlo mě to po minutě, a po opětovném přihlášení to sto let načítalo banner z reklama.equichannel.cz, pěkněj humus

simona Pivoňková

Vloženo 10.2.2010 - 9:04
Tak jsem si říkala, že je třeba Hela někde pryč a proto neodpovídá na dotaz, ale 8,2, řešila fotky z pola. Ovšem pravda bude ještě někde jinde než u reklamy, protože třeba dnes na mě nevyskočila zatím ani jedna... Zato přihlásit už jsem se musela opakovaně.

Margita Křivská

Vloženo 10.2.2010 - 14:13
Mě to drží. Sice nebývám přihlášená kolik hodin, ale neodhlašuje mě to ani, když se nepohybuju na equi třeba půl hodiny... Pravda, reklama se mi taky dnes nezobrazila..

Helena Görnerová

Vloženo 10.2.2010 - 20:08
Reakce na 1349939: Helča teď strávila pár dní po doktorech (třeba včera od 6 do 20 hodin) a na fórum kouká až teď. Taky mě to odhlašuje, Niku taky, nahlásila jsem jako chybu, úmysl to fakt není Meg, jestli budeš mít příště dojem, že hoří, pošli mi SMS nebo napiš Nice, pořešíme rychleji. Vyskakovací reklama je vypnutá od neděle... pro ty, kteří pro oči nevidí objektivně.

simona Pivoňková

Vloženo 10.2.2010 - 22:42
Reakce na 1350071: nene, Helčo, tohle fakt nehoří, nejdřív mi přišlo, že to je v souvislosti s reklamou, pak jsem se dívala pozorněji a nebylo a nakonec mi přišlo, že reklama není snad vůbec. A pak jsem koukala, žes na diskuzi byla, ale tohle jsi asi minula, všimla jsem si jen, žes komentovala polo, o nic nejde. Jinak teď je zřejmě takový doktorský období, já už několikátý den nedělám prakticky nic jiného, než vozím rodinu po doktorech - máma opakovaně, dítko opakovaně, mužský taky opakovaně - tak snad až budou fit, taky mě vezmou na výlet na nějakej OÚNZ, aby mi to nebylo líto.... A Ty snad taky už buď fit :-)