Obrázky v diskuzích

Blanka Richtar

Vloženo 17.8.2009 - 11:58
Na některých počítačích mi dělá to, že když se mi otevře obrázek z pod diskuze, zůstane strašně velký, takže musím přejíždět posuvným pásem, abys ho shlédla celý. Normálně by se měl zmenšit. Kde je chyba?

Jana Koubová

Vloženo 17.8.2009 - 14:49
Mě se zase děje to, že pokud jsou v diskuzi přiložené obrázky a vložím nový příspěvek, odkazy na obrázky těsně po vložení příspěvku vidět (nejsou tam ani ty odkazy na co kliknout). Aby se mi odkazy na přiložené obrázky znovu objevily, musím kliknout na aktualizovat.

Helena Görnerová

Vloženo 17.8.2009 - 18:35
adalin: Na některých počítačích mi dělá to, že když se mi otevře obrázek z pod diskuze, zůstane strašně velký...
To nevím, to souvisí jen s nastavením toho počítače (prohlížeče). Mohlo by vás k tomu příště navést právě to, že se vám to dělá jen na některých počítačích a ne vždy.. Myslím, že IE to má v předvolbách v Nastavení, ale já ho moc nepoužívám, tak bohužel přesně neporadím..

Helena Görnerová

Vloženo 17.8.2009 - 18:36
janka107: Mě se zase děje to, že pokud jsou v diskuzi přiložené obrázky a vložím nový příspěvek, odkazy na obrázky těsně po vložení příspěvku vidět (nejsou tam ani ty odkazy na co kliknout). Aby se mi odkazy na přiložené obrázky znovu objevily, musím kliknout na aktualizovat.
No tak to je celkem normální :o) Také musím občas aktualizovat, souvisí s nastavením paměti prohlížeče a jeho chováním, pokud jsem tedy dobře pochopila otázku.

Kristýna Koukalová

Vloženo 18.8.2009 - 8:44
Reakce na 1324393: Já používám Operu a některé obrázky se mi také otvírají velké. Nebude to spíš tím, jak je sem člověk uloží? Každopádně v tom nevidím žádný problém, protože Opera má ikonku "brýle" pod níž jsou procenta. Je tam 100 % a když je nějaký obrázek moc velký, že bych musela rolovat, tak si to jednoduše překliknu třeba na 50 nebo na 30 % ;) Nevím, zda mají tuto funkci i jiné prohlížeče, ale myslím, že by mít měli. Je to super věc, např. když něco dlouho čtu a už mě bolí oči z malých písmenek, tak si zobrazení naopak zvětším třeba na 170 %...