Nevyplněný medailonek

MVDr.Jan Filla

Vloženo 24.7.2013 - 11:55
Má otázka v Bažině zůstala nezodpovězena. Takže znovu otázky pro adminy: 1. Je povinné vyplnění medailonku? 2. Jaký je postih za jeho nevyplnění i přes opakované upozornění ? Případně jaký je postih za to, je li vyplněn nepravdivě a ono to, lhostejno jakým způsobem, "praskne" ? P.S. pro upřesnění k 2. otázce: mám na mysli falešnou identitu, ne neznalost svahilštiny, kterou uživatel uvedl jako jeden z deseti jazyků, kterými plynně hovoří. Děkuji za odpověď.

Katka Lipinská

Vloženo 25.7.2013 - 9:48
Ano, je to povinné. V případě, že zjistíme, že něčí identita je falešná nebo medailónek není vyplněn, uživatel bude zablokován. Bohužel není v našich silách to uhlídat (a není ani naší prioritou dělat policii), a velmi těžko můžeme ověřit, zda skutečně existuje nějaká Jana Kratochvílová z Pelhřimova, takže podobné věci zjistíme spíše náhodně nebo při nějakých výstřelcích. Pokud kdokoli ze čtenářů zjistí nevyplněný medailónek nebo prokazatelně falešnou identitu, může poslat informaci na redakční email a budeme to řešit.

Aneta Když nemusí, tak nemusí

Vloženo 25.7.2013 - 10:22
Reakce na 1513670: Několik upozornění na osobu Pindoše nestačí?

Jitka Nováková

Vloženo 25.7.2013 - 10:53
ale no tak - nedělejme z toho hon na čarodějnice. Ppindián medailonek vyplněný má, jediné co nechce prozradit je příjmení. Na EQCH přispívá pravidelně od roku 2007 a dost uživatelů ho zná i osobně. Rozhodně nemám pocit, že by si tu vytvářel nějakou falešnou identitu. Takže "upozornění"na jeho osobu mi připadají trochu jako osobní msta proti někomu, jehož příspěvky se mi nelíbí, ne že by šlo a priori o vyplněný medajlonek.

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 25.7.2013 - 11:32
Reakce na 1513680: Jak vidíš tak nestačí. A má to jeden poměrně zásadní důvod. Vlastně to má dva poměrně zásadní důvody (viz. "Španělskou inkvizici nikdo nečeká ...") Za prvé: redakce Eqch možná tuší že jsem utrpěl pofidérní právní vzdělání a proti samoúčelné regulaci mám vrozený odpor, a že taková legrácka jako zablokovat mi přístup by de iure vedla k obraně z mé strany a to dosti tvrdé a de facto by znamenala faktické ukončení činnosti Eqch až do vyřešení případu. A to proto že neporušuji naprosto žádný zákon a dokonce ani vyhlášku a dokonce ani vědomí třeba rasistickým projevem, nabádáním k terorismu, propagováním dětské pornografie a podobně. Takže mé zablokování by bylo doložitelným případem nezákonného jednání z dominantní pozice v segmentu, například, a spousta dalšího. Za druhé: celá redakce Eqch ví, že zablokování přístupu je to samé jako když na fotbalové hřiště položím jednu pláštenku a budu si myslet že ho uchráním proti dešti. Zablokování přístupu je pouze a jenom marketingová průpovídka. Za třetí: Eqch ani nikdo jiný není schopen ověřit zda je nebo není identita falešná. I kdyby se náhodou k takové informaci dostal, v žádném případě ji nesmí použít Za čtvrté: připadá mi neskonale ubohé, že vysokoškolsky vzdělaný člověk (podle medailonku pokud není veskrze nepravdivý) řeší takovouto hovadinu na základně oddechové debaty v Bažině. Skutečný důvod proč má tuto bohulibou starost nejspíš neví ani on sám. Za páté: že si chráním část soukromí je vzhledem k odstavci nadepsanému "Za čtvrté" jedině a výhradně rozumné Za šesté: práskači přijdou do pekla, protože se na ně plném rozsahu platí odstavec "Za třetí". Navíc se vystavují nebezpečí postihu z titulu záměny, to v případě že se někdo, třeba i vysokoškolsky vzdělaný, bude cítit ublížem jejich upozorněním ..... mě přijít mail od Eqch s dotazem "opravdu jsi Péťa / MVDr. / žena ....." tak se asi budu muset jít ožrat, na náklady Eqch. Za osmé: medailonek uživatele soptik85 svědčí o jeho naprůměrné inteligenci když v kolonce Příjmení napíše "Když nemusí, tak nemusí" ale v emailu příjmení má :-DDDDDD Za deváté: "...... Španělskou inkvizici nikdo nečeká ...." Vrtule má lajku :-)

Petra Seidlová

Vloženo 25.7.2013 - 11:51
Reakce na 1513702::D :D :D

Eva

Vloženo 25.7.2013 - 13:19
Reakce na 1513692: Ano,pan doktor Filla určitě prahne po osobní mstě vůči nějakému pindíkovi nebo jak mu to tu říkáte.Si děláte humory,že jo.

veronika sixtova

Vloženo 25.7.2013 - 13:48
Reakce na 1513702: k bodu osm - a je povinné mít mailovou adresu s vlastním příjmením? Nepřebrala to po maminčinně sestřenici z pradědečkovy strany? :-DDD

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 25.7.2013 - 14:06
Reakce na 1513722: No to nevím co pan doktor Filla fešnou identitou vlastně myslel a co ho k ochraně obecné morálky vedlo, ale Judr. Kuchař to celé považuje za pěknou pí...nu. Stran dotazu paní Rumby 007 s povolením zabíjet (telátka), původem pravděpodobně z Klaribiku, dle příjmení členka nějaké sexty ohledně bodu osm: rozhodně přebrala, neřkuli předávkovala :-)))

MVDr.Jan Filla

Vloženo 25.7.2013 - 14:20
Reakce na 1513692: Upozornil jsem ( veřejně ) na situaci, kdy jeden uživatel je "osvobozen" od pravidel, která musí ostatní dodržovat. Pokud si přečtete v diskuzi "Prezidentské volby" příspěvky dotyčného a moje, zjistíte, že jsme si v této oblasti názorově velmi blízcí. Tudíž teorie nějaké msty je absurdní. Co bych potom musel dělat v případě zuřivých zastánkyň homeopatické profylaxe chřipky nebo mnoha dalších "jiskřících" témat. Pravidla je třeba dodržovat. Je jedno zda je to zákon, obecní vyhláška nebo pravidla diskuze. Jakmile si začneme vybírat, co budeme a co nebudeme respektovat podle významu, který tomu sami přisoudíme, čeká nás chaos. Opravdový chaos. Není náhodou toto na první pohled zcela malicherné ignorování pravidel jedním z mnoha kořínků, z nichž vyrůstá strom, na jehož vrcholu je prezident nerespektující ústavu? Zaráží mě, že právě člověk s tak vyhraněným neoliberálním názorem má problém právě s tímto. Rovněž je v jeho případě zklamáním ubohá argumentace typu: "stejně to nejde prokázat" Kdo se chce pod své názory podepsat, tak se podepíše. Nikdo nepochybuje o identitě uživatelů jako ivetashena, žofré, rumba07, Arpuska a drtivé většiny stálých uživatelů, protože se identifikují nejen jednorázově medailonkem, ale i průběžně obsahem svých příspěvků. Navíc jim chybí sebemenší motiv se skrývat. Argumenty o nebezpečnosti zveřejnění jména a bydliště na diskuzi EQ jsou skutečně směšné a degradují mnohdy zajímavé autorovy myšlenky na tlachy tlučhuby, který se stydí podepsat. Souhlasím s tvrzením adminů, že je nemožné ověřit pravdivost všech údajů v medailóncích, ale myslím, že to ani není nutné. Sporadického návštěvníka, registrovaného pod falešnou identitou si většinou ani nevšimnete.Při dlouhodobější aktivní přítomnosti to stejně všechno velmi rychle "praskne" a tak zbývá jen právě řešený způsob výsměchu všem do očí, který se ukázal v tomto směru úspěšným. Ne nadarmo se říká, že drzé čelo je lepší než poplužní dvůr. Přesto si myslím, že by se tato situace měla řešit, protože není normální stanovit pravidla a tolerovat jejich nerespektování. V případě, kdy není síla, která by zajistila dodržování pravidel, by bylo nejrychlejším a nejčistším způsobem je zrušit, případně změnit na např. dobrovolnou registraci. Cokoli je lepší než stávající stav.

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 25.7.2013 - 15:24
Reakce na 1513740: Přesně. Několik reakcí. Pravidla je potřeba stanovovat tak aby byla vymahatelná. Říká se tomu vymahatelnost práva a je jedno zda se jedná o zákon, vyhlášku, pravidla chatu nebo ceduli v hospodě o neplivání na zem. Dále, pravidla musí být smysluplná v kontextu k ostatním ustanovením. Za situace, kdy se v debatě objeví příspěvěk s uvedením reálných příjmů konkrétní osoby v konkrétní kauze a provozovatel webu jej nesmaže, je holý nesmysl zde uvádět cokoliv konkrétního. Dále, ne každý pracuje v oboru kde si může dovolit bez následků zveřejnit kompletně svoji identitu. Je potřeba se smířit s faktem, že jsou obory kde je potřeba se zviditelňovat téměř libovodlným způsobem, že jsou obory kde rozumná popularita je spíše prospěšná, a že jsou i obory kde se cení kromě výsledků činnosti i velká míra diskrétnosti. Dále, proces registrace na Eqch je mírně řečeno nelogický. Obsahuje sice povinná pole "Jméno" a "Příjmení", ale současně obsahuje možnosti zvolit si "Ostatní uživatelé uvidí" s variantou "Vaši přezdívku" nebo "Vaše jméno a příjmení". Protože tato možnost, bez další specifikace, nefunguje jak je uvedeno, tedy při zaškrtnutí "Vaši přezdívku" vidi i jméno a příjmení, je nutno ptát se provozovatele Eqch kde soudruzi udělali chybu (v programování, terminologii nebo formulaci). Pokud by tato funkcionalita byla korektní, tedy že při daném zaškrtnutí nacionále budou přístupné jenom provozovateli, a tato volba je na registrovaném, jsou všechny místní plamenné války zbytečné. Ony jsou tedy i tak. Stať o snaze využívat Eqch touto formou k propagaci vlastní činnosti zcela záměrně vynechávám, protože mi připadá už příliš nedospělá. Dále, zmínka k myšlence o bezpečnosti. Jenom naprostý naiva si myslí, že na netu je něco bezpečného. Jenom naprostý naiva si myslí že není možné i z Eqch vytahat až zarázející množství informací. A úplně naprostý trouba žije v přesvědčení že na Eqch jsou registrování jenom ti co se zajímají o koně. A naprosto totální naprostý nenapravitelný stupid žije v přesvedčení že spousta firem nevynakládá obrovské prostředky na monitoring a mining právě takových zájmově odborných prostředí jako třeba Eqch. A zmínka k prasknutí prakticky čehokoliv. Po prasknutí je prasklé nahrazeno něčím novým, v tom to případě nickem. Byla zajímavá statistika recyklace nicků. Stať o drzém výsměchu považuji za argumentační nouzi, která zřejmě naučila Dalibora housti. A nakonec souhlas s tím, že pravidla mají být stanovována smysluplně a proto aby sloužila, ane proto aby kdosi měl pocit že ovládá informace. To se totiž musí umět, ne si to jenom myslet. A jak už jsem říkal, proces registrace má smysl, nikoliv však proces bezúčelové buzerace. Jo, a býti veřejným tlučhubou byl vždycky můj sen. Hurá.

Eva Pěkná

Vloženo 25.7.2013 - 15:35
Můj názor: Osobně mi nevadí respektovat, že si někdo přeje zůstat v anonymitě různě anonymní, určitě ne v případě netové hobydiskuze. Chápu, že pro to mohou mít lidé různé důvody / i další, které mě nenapadnou:-)/.Pokud "mluví" častěji, identifikuje se mi naprosto dostatečně včetně kredibility svých argumentů, jméno a příjmení nepotřebuji, logr nelže. V minulosti tady byly falešné identity, různé identity téže osoby v čase,dvoj a trojidentity současně atd/ moje spekulace:-)/, nevadilo mi to zbla, zajímalo mě, co říkají /nebo eventuelně proč/, ne kdo jsou občanským jménem a příjmením.Osobně jsem na síti taky spíše opatrnější a nejeden obchod přišel o kšeft, páč trval na registraci. Jsem názoru, že pravidel má být co nejméně, mají být jasná, srozumitelná-a kontrolovaná, vynutitelná a jejich porušení sankcionována.Jsem-mea culpa- i názoru, že ve výjimečných případech je lze porušit/ s plným vědomím všech souvislostí a osobní zodpovědností za následky/.Souhlasím s názorem, že nerespekt k pravidlům obecně souvisí s výroky současného prezidenta o ústavě.Na rozdíl od indoše si myslím, že to není tím, že je málo pravidel a jsou málo precizní.:-) Stav současných potěmkinských pravidel EQ má podle mého dobré řešení: zrušení povinných medailonků nebo nahrazení registrací dobrovolnou.

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 25.7.2013 - 15:41
žofré: Na rozdíl od indoše si myslím, že to není tím, že je málo pravidel a jsou málo precizní.:-)
Ty to zase motáš :-). Pokud už usoudím že daná oblast potřebuje regulaci, musí být regulace provedena pořádně. Šlendrián v definici regulace bude mít vždy za následek šlendrián ve výsledku regulace.

Eva Pěkná

Vloženo 25.7.2013 - 15:43
Reakce na 1513771: Pojď vedle:-) Pocebuju, říkal můj malý syn.Názory jsou k tomu, aby se různily, a podle potřeb každému nějak nefungovalo. Mám plné zuby toho, jak se mě co chvíli někdo snaží regulovat, on myslí, že to potřebuji, já myslím, že to on dělá blbje..Když řeku přereguluješ, nepoteče. A vodu budeš vozit v sudech do Hamburku, říká Jirotka:-).

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 25.7.2013 - 15:46
Reakce na 1513773: Dyk říkám "Pokud už usoudím" ...S tebou za roh nejdu, chtěla by jsi mě uargumentovat do bezvědomí. To znám, povídání povídání a najednou dítě na světě. Kdepáák :-))

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 25.7.2013 - 15:49
Jan Filla: Argumenty o nebezpečnosti zveřejnění jména a bydliště na diskuzi EQ jsou skutečně směšné a degradují mnohdy zajímavé autorovy myšlenky na tlachy tlučhuby, který se stydí podepsat.
Ještě dodám že tohle mi tedy fakt nedovolí nereagovat. Validita myšlenek a názorů je relevantní pouze v příladě libozvučného jména?? Třeba když se budu jmenovat Kohn tak nemám právo na myšlenku. "Pane dochtore, pro***l jste to" :-)))))

Eva Pěkná

Vloženo 25.7.2013 - 15:55
Reakce na 1513776: Což klidně reaguj, když musíš.I na marginálie. Pan doktor má celkem dost pravdy, podle mého,v té netoleranci k rovným a rovnějším, v tom, že bůch sídlí v detailu i v tom, jak je sobě srna lysa, žába rusa a ježek kadeřav, někdy:-).Šoupej nohama, řekla bych. A můžeš přitom klapkovat do bezvědomí, což budeš:-).

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 25.7.2013 - 16:04
Reakce na 1513779: A čemupak říkáš marginálie? Tomu co se tobě jeví marginální, nebo co se menšině jeví marginální, nebo co se většině jeví marginální? Pan dochtor zasel. Asi tedy chtěl. Považuje-li někdo prezentaci titulů nutnou podmínkou dodání váhy názoru, budiž mu přáno. Používá-li zájmové pindy za prostředek zviditelnění praxe, neřkuli publikační činnost, bláhový, budiž mu přáno. Titulů si lze koupit po libosti, lze i vytapetovat glejtem od Habešana, ale ani to z hajzliku neudělá Alexandrii. A nepěň, do běla dneska není daleko :-D

Eva

Vloženo 25.7.2013 - 16:30
Drahý pindiáne,když z eqch zmizíš ty nebo já,nikdo a nic tím neutrpí.Nejsme přínosem pro nikoho.Pokud z eqch zmizí lidé,jako je pan doktor Filla,zůstane jen ta bažina.A představ si,že jsou i tací,co si myslí,že by to byla škoda. P.S. Žofré má pravdu na můj vkus až příliš často....Šoupat by se slušelo.

Kateřina Mrázová

Vloženo 25.7.2013 - 19:28
Eva Hálová: Drahý pindiáne,když z eqch zmizíš ty nebo já,nikdo a nic tím neutrpí.Nejsme přínosem pro nikoho.Pokud z eqch zmizí lidé,jako je pan doktor Filla,zůstane jen ta bažina.A představ si,že jsou i tací,co si myslí,že by to byla škoda. P.S. Žofré má pravdu na můj vkus až příliš často....Šoupat by se slušelo.
Pravdu díš, teta. Za sebe doufám, že se pan doktor Filla nenechá od působení na EQCH žádnými exhibicionistickými slovními průjmy odradit. Urážet prostřednictvím internetu dokáže i dítko základní školy, netřeba se tím znepokojovat. Myslím, že to byla právě Eva, která vyrukovala s termínem "masturbování ega", a takto je nutné k počinům některých uživatelů přistupovat. Jen škoda, že na webu EQCH neexistuje tlačítko "ignorace", protože tím by se rapidně snížilo množství nutného listování:-)

Kateřina Mrázová

Vloženo 25.7.2013 - 19:40
žofré: Reakce na 1513776: Což klidně reaguj, když musíš.I na marginálie. Pan doktor má celkem dost pravdy, podle mého,v té netoleranci k rovným a rovnějším, v tom, že bůch sídlí v detailu i v tom, jak je sobě srna lysa, žába rusa a ježek kadeřav, někdy:-).Šoupej nohama, řekla bych. A můžeš přitom klapkovat do bezvědomí, což budeš:-).
Je to marný, je to marný, je to marný :-)

Eva Pěkná

Vloženo 25.7.2013 - 20:21
Reakce na 1513781: Nepěním.To byla přátelská,z rajfajzenky:-). Evo dík, ale já si to hned pokazím, samozřejmě přínos MVDr je jednoznačný a ocenila jsem nejednou a doufám, že bude hodně přispívat atd, ale mně by tu chyběl i indoš s otéčky, já sem nechodím číst jen hipologii., ona je jen malou částí v mém životě:-)

Vladimíra Šebková

Vloženo 25.7.2013 - 20:37
Reakce na 1513776: validita názorů platí tehdy, když je máš čím podepřít. Pokud jeden den tlacháš o sobě, co by pracovníkovi v montérkách, který potřebuje vysvětlit celkem obecně užívaný ekonomický pojem, a druhý den jedním dechem dodáváš právní vzdělání (což učňák obvykle nebývá), poznámky k IT či účetnictví jsou na denním pořádku, další oblasti nevyjímaje, tak mi něco nesedí. Pravdu díc, člověka s hlubokými znalostmi ve všech těchto odvětvích jsem za skoro půlstoletí svého života nepotkala. A potkávám velmi vzdělané lidi. Takže někde jsi akorát velký tlučhuba. Je mi jedno, jestli svůj medailonek vyplníš správně nebo špatně, a je mi jedno, jestli tě lidé znají nebo ne. Ale pravidla by měla platit pro všechny stejná.

Eva

Vloženo 25.7.2013 - 21:14
Reakce na 1513807: Evo,ty si nic pokazit nemůžeš ;-).Mě nejde o to,aby pindián zmizel z povrchu zemského(i když... :-D),mě jen neuvěřitelně nas...,že se chová jako hulvát (tedy normálně) i k člověku,kterého jsi já, a myslím,že nejsem sama,nesmírně vážím a který patří mezi ty,kdo dělají eqch něčím trochu víc,než jen plkáním o hajtrách na úrovni poudala Máňa včera v sedlovně.Já nerozporuji,že kašpárků je v životě také potřeba. A by´t jsem se debatám o pindiánově medailonku chtěla vyhnout,samozřejmě souhlasím s tím,že pravidla by měla platit pro všechny nebo pro nikoho,prasatům navzdory a Napoleonovi zvlášť ;-).

Jana Koubová

Vloženo 25.7.2013 - 21:29
Tož je rovný a rovnější... stejná situace se stejným medailonkem stejné osoby se tu už opakovaně řešila, kdysi na to upozorňovala Lavera a admini na to nijak nereagovali. Laveře se nedivím, protože když jsem četla tu diskuzi, zůstával mi rozum stát, jak zraňující a někdy až nechutné některé příspěvky byly. A milí admini - Katko K. a další - neřešili jste to. Bažina prý snese všechno..... A neřešíte to ani teď. Já nevím, kdo Ppindián je....a už jsem i několikrát v reakci na jeho některé příspěvky otevírala jeho medailonek a všimla jsem si, že není vyplněný. A teď mám pocit, že Ppindián napíše zase něco rádoby vtipného, jak jsou ty ženské zvědavé a on na roztrhání a dál se bude ohánět svojí tajemnou identitou, která mám pocit ze všeho nejvíc baví asi jen právě adminy, kteří to velkoryse přehlížejí. Nelíbí se mi to. Nelíbí se mi přístup všech anonymních nebo poloanonymních uživatelů. Možná, že se takový uživatel snaží být především vtipný, něco jako ono tajemná "superstar" diskuzního fóra.... nelíbí se mi to. A už vůbec se mi nelíbí, jak to admini v konkrétních případech tolerují.

Martina Součková

Vloženo 25.7.2013 - 21:35
Reakce na 1513781: tak už to přiznej ty kuže rudá,Musilů je hafo,jeden sem jeden tam to máš fuk :-)

Jana Koubová

Vloženo 25.7.2013 - 21:53
Reakce na 1513817: Tak jasně.... klidně Musil, Novák, Dvořák nebo Bušekzvelhartic. Ona jaksi elementární slušnost vůči ostatním účastníkům se nedá vynutit. A za ní já právě považuji pravdivě uvedené údaje. Nestydím se za své názory a je to i můj určitý výraz úcty k lidem, se kterými diskutuji. A ráda bych měla na druhé straně stejně důvěryhodné partnery. Ale já jsem stará škola.... tak nějak jsem jen doufala, že EQCH nezklouzne do stejného bahna jako většina diskuzních fór na netu. A taky jsem si myslela, že právě neanonymita účastníků k tomu přispěje.

Kateřina Mrázová

Vloženo 26.7.2013 - 5:42
vladka: Reakce na 1513776: validita názorů platí tehdy, když je máš čím podepřít. Pokud jeden den tlacháš o sobě, co by pracovníkovi v montérkách, který potřebuje vysvětlit celkem obecně užívaný ekonomický pojem, a druhý den jedním dechem dodáváš právní vzdělání (což učňák obvykle nebývá).
Právní vzdělání je výcuc z wikipedie:-)

Vladimíra Šebková

Vloženo 26.7.2013 - 6:32
Reakce na 1513836: ona ta ekonomie má úplně stejný základ:-).

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 26.7.2013 - 8:18
Reakce na 1513836: No to víte prdelky, ne každý může výsledky své práce veřejně prezentovat, protože výsledky jeho práce podléhají exkluzivitě. S tím se bohužel budete muset smířit. Dráčo, o právu, první vědě, právní teorii a případně aplikaci práva jsem s tebou ochotem diskutovat, ale až po té co zpracuješ to poučení k vyplnění přiznání OSVČ, o kterém jsi prohlásila že je hloupé a že tento právní text bys formulovala lépe. Prozatím si myslím, že rozeznat MD od Dal není uplně dostačující právní kvalifikace. Vlaďko totéž :-)) A mimochodem. Zase jste se se odchýlili, milé uštěpačné drbny, od tématu. Nelekejte se, následuje vážné slovo. Kolega Filla (taky dochtor) svoji připomínku původně napsal do tématu o prezidentských volbách, podle mého názoru s úmyslem rozproudit debatu na téma příčin současného morálního rozkladu společnosti, které absurdně vyhřezlo v podobě prezidenta. Když nebyla reakce ani od adminů, přirozeně debatu přesunul sem. Naprosto souhlasím s jeho podtextem, že co nechceš aby činili jiní nečin ty sám. V případě Eqch je ovšem drobet problém, že Eqch funguje jinak než jak je uvedeno v regstraci uživatele. A to podle mého názoru vinou nedomyšleného zadání. Proto, pokud je v registraci možnost volby že jméno a příjmení se nebude ukazovat a ono se pak ukazuje, je v tom případě možné přistoupit (pokud to pro daného jedince má smysl) k aplikaci konstrukce legální/legitimní. Jinými slovy, pokud by registrace uživatelů na Eqch byla vyřešena bez chyb, tato situace by nenastala. Ale podívejme se na strukturu příspěvků které se na toto vlákno nabalily. Ti co nejsou schopni ke konkrétnímu textu o určité odbornosti co říci jsou vždy zticha, a exhibují až ve chvíli kdy se vlákno změní v hon na čarodějnice. A pak přispívají duchaplnými informacemi typu "je to marný, je to marný", aniž by něco sdělili, natož aby k primárnímu tématu měli vlastní relevantní názor. A pro ty co opravku pomalu chápou Dráčo, jsou profese, kde je publicita nežádoucí. Pro úplně blbé předvedu na příkladu. Pokud se podepíšu pod studii na jejíž obsah je uvalena exkluzivita, kde jsou uvedené iniciály a kontakty autora, je dosti nepřijatelné když zadavatel hodí tyto údaje do googlu a zjistí že třeba onen autor v mezičase s Filipem a Iložou útočí s pušapkama na Říp. Z tohoto pohledu je pravidlo pravdivého vyplnění medailonku naprosto hloupé, protože prostě není splnitelné, tedy nelegální je pro tento případ legitimní (doporučuji prostudovat některé evpropské jukáty a teoretické statě na toto téma) Pochopili všichni?? Kdo ne ať napíše čárku.
1 2 3 4