Nelze se přihlásit

Iva Nováková

Vloženo 12.2.2008 - 13:32
Zdravím. Mám problém s přihlášením. Na počítači v práci kde jsem se i registrovala je to v pohodě, ale doma zadám stejné jméno i heslo a nekomunikuje to se mnou? Tak nevim jestli jsem pako já, ta bedna nebo jsetli to tak funguje normálně ?

Helena Görnerová

Vloženo 12.2.2008 - 13:41
Dobrý den. Zaznamenala jsem váš včerejší mail, ale obvykle na ně tak rychle reagovat nemohu, tak zde.Nejdřív nám, prosím, napište, co znamená "nekomunikuje to se mnou". od toho se odvíjí ostatní. Prakticky totiž je jedno, kde se přihlašujete, prostě jméno a heslo fungují nezávisle na místě.Máte na počítači povolené cookies?

Iva Nováková

Vloženo 12.2.2008 - 14:05
Jejda tak to se omlouvám. Máme povoleny. Napíšu jméno, heslo odkliknu a nic. Skočí to zpět na tu stranu, zase jako anonym.

Helena Görnerová

Vloženo 12.2.2008 - 14:19
Řádně zkontrolovat, jestli vypisujete vše správně (pokud se vám ukazuje předvyplněné jméno a heslo, tak je smažte a ručně to vypište - možná, že jste si omylem poprvé uložila jinak jeden z těchto údajů a systém si je pamatuje).Zkusit se přihlásit na jiné stránce, třeba v Kalendáři akcí. Někde, kde jste to ještě nezkoušela (může být problém v paměti prohlížeče).Povolit cookies, javaskript, nebo i zavést equichannel.cz do seznamu důvěryhodných serverů v prohlížeči. Zkontrolovat, zda ho někde neblokujete. A projet diskuzi http://www.equichannel.cz/diskuze/ukaz1175176/vse jestli tam náhodou není něco, co vám pomůže. Víc mě bohužel takto na dálku nenapadá.

Iva Nováková

Vloženo 12.2.2008 - 14:22
Večer na to vlítnu a pokud to nepude hodím jej z balkonu. Jsme ve třetim patře, takže to bude vyřešené raz dva :))) moc moc díky a prima den

Helena Görnerová

Vloženo 12.2.2008 - 14:26
Pak už jedině nová registrace na jiný mail s označením "domácí" :o)))Držím palec. Akorát zde zítra a pozítří moc nebudu (jedu na služebku), tak asi nebudu přímo operativně na drátě.