nejde mi nastavit zapamatování hesla :-(

thesun

Vloženo 30.8.2006 - 19:17
ahojky, mám trochu problém, na starém equi jsem měla zapamatované heslo a tady se mi nepamatuje :-( jakto?? kdo si má tak dlouhý heslo pamatovat?? :-(

Helena Görnerová

Vloženo 30.8.2006 - 19:21
Za prvé:Už ve starém systému jsme psali, že si heslo můžete ihned změnit. Dokonce je tam návod přesně jak na to. Takže klikněte vlevo v tom žlutém uživatelském boxíku na "Správa uživatele" a sjeďte až dolů, heslo si změňte.Za druhé:Zapamatování hesla je věc vašeho prohlížeče, ne naše. Při prvním přihlášení by vás k tomu měl vyzvat, ten můj (Firefox) si ale bez problémů pamatuje heslo ze starého systému - jsme přeci stále na stejném URL. Pokud tedy dáte přesně takové URL, na jaké jste se přihlašovala do starého, musí si ho pamatovat.Pokud vás nevyzývá, patrně jste někdy někde při výzvě k zapamatování zaškrtla "nikdy" nebo "příště nezobrazovat výzvu k uložení hesla".Fakt nevím, každopádně to bude chtít někoho, kdo vám vysvětlí práci s prohlížečem do všech detailů. Víc bohužel neporadím.

thesun

Vloženo 30.8.2006 - 19:56
OK změna proběhla, ale je mi záhadou že sem tu s tim nic nedělala a co je nový web tak prostě nazdar bazar....... v kompu - prohlížeči jsem stopro nic nedělala :-( mno tak si budu pamatovat to svoje ale díky za odpověď :-)

Helena Görnerová

Vloženo 30.8.2006 - 22:01
Zhadné problémy na počítači se většinou řeší cachí.. Možná se něco stalo tím promazáváním. Já jsem se fakt snažila, ale jaksi skutečně nepřijdu na příčinu, proč se COSI děje někde JINDE. To bych musela sedět u toho a pak se hrabat ve vašem systému.Takže jak říkám, někoho poučeného k sobě a najdete to. My s tím opravdu nemáme nic společného, tohle je věc na vaší straně. Stačí přitom, u některých prohlížečů, když nezadáváte jako dřív "www.equichannel.cz" ale najednou třeba jen "equichannel.cz". Pro některé je to náhle "jiné url" - a o tom už jsem mluvila.Takže díky za pochopení.